wp-header-logo-282.png


وزیر کشور از اتوبوس برقی شرکت سایپادیزل در سومین نمایشگاه شهر هوشمند ایران بازدید کرد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از سایپانیوز، احمد وحیدی در نمایشگاه شهر هوشمند ایران از سامانه هوشمند مدیریت ناوگان حمل و نقل اتحادیه اتوبوسرانی های شهری، از اتوبوس برقی شرکت سایپادیزل به عنوان یکی از طرح‌های نوین فناورانه و تجهیز شده شهری بازدید کرد.
وزیر کشور در این بازدید ضمن خشنودی از توانمندی‌های موجود در کشور برای نوسازی ناوگان فرسوده حمل و نقل شهری، بر توسعه سیستم‌های هوشمند مدیریت حمل و نقل و افزایش استفاده از خودروهای برقی در ناوگان عمومی کشور تأکید و این اقدام را برای آینده کشور مهم و حیاتی ارزیابی کرد.
پیش تر نیز، منوچهر منطقی، معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت با حضور در شرکت سایپادیزل و بازدید از اتوبوس‌های این شرکت، محصولات مسافری ارائه شده توسط سایپادیزل را مناسب نیاز جامعه و ناوگان حمل و نقل عمومی کشور ارزیابی کرده بود.
در همین رابطه، اتوبوس‌های برقی و دیزلی ارائه شده توسط شرکت سایپادیزل به منظور بررسی‌های فنی بیشتر و انجام آزمون‌های تخصصی در خطوط مختلف اتوبوسرانی شهر تهران مورد ارزیابی و تجزیه تحلیل قرار گرفته تا در صورت تأیید نهایی، تأمین اعتبار لازم صورت گرفته و مجوز استفاده از این محصولات در ناوگان حمل و نقل درون شهری سراسر کشور صادر شود.
گفتنی است، سومین نمایشگاه شهر هوشمند ایران که به منظور نمایش دستاوردهای کشور در زمینه مدیریت شهری نوین و هوشمند از ۱۲ لغایت ۱۴ تیرماه در مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار شد، میزبان ۲۳۰ سازمان، شرکت دانش بنیان و استارت آپ ها و هیئت‌هایی از کشورهای ترکیه، فلسطین، پاکستان، نیجریه، نیکاراگوئه، رومانی، استرالیا و کانادا بود.

 
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com

source

توسط autokhabari