شرکت سوئیسی دالر که چند ماه پیش نسخه ارتقا یافته از بی‌ام‌و M240i xDrive را معرفی کرده بود حالا از جدیدترین پروژه خود بر اساس محصول واقعی M پرده‌برداری کرده است. این پروژه روی جدیدترین نسل M4 کوپه کد G82 شکل می‌گیرد و اگرچه ظاهر خودرو در نگاه اول تغییر چندانی را نسبت به نمونه استاندارد نشان نمی‌دهد اما بهبودهای مفصلی در ظاهر و باطن این خودرو وجود دارند.
کار با ظاهر این کوپه پرفورمنس شروع می‌شود یعنی جایی که دالر از رینگ‌های سبک‌وزن و فورج کاری شده ۲۰ اینچی و لاستیک‌های ۳۰/۲۸۵ در جلو و ۲۹۵/۳۰ در عقب استفاده کرده است. البته تا چند هفته آینده امکان سفارش رینگ‌های بزرگ‌تر ۲۱ اینچی نیز وجود خواهد داشت. دالر از فنرهای کم ارتفاع‌تر برای کاهش ارتفاع M4 سود برده و صرف‌نظر از انتقال نیرو به تمامی چرخ ها یا چرخ های عقب، این خودرو ۲۶ میلی‌متر به سطح زمین نزدیک‌تر می‌شود. سپس نوبت به سیستم اگزوز با چهار خروجی می‌رسد که از جنس فولاد ضدزنگ هستند و از فلاپ قابل تنظیم سود می‌برد. افرادی که ظاهر گیراتری را می‌خواهند امکان سفارش خروجی‌های ۱۱۴ میلی‌متری سیستم اگزوز را خواهند داشت. این سیستم اگزوز سفارشی را می‌توان با ورودی هوای کربنی و کیت فیلتر هوای اسپرت انتخاب کرد.
اما جادوی اصلی در پیشرانه S58 دیده می‌شود یعنی جایی که دالر از دل پیشرانه ۶ سیلندر توئین توربوی بی‌ام‌و قدرت بیش از ۶۱۰ اسبی و گشتاور ۷۲۰ نیوتون متری را خارج می‌کند. در صورتی که کیت مرحله ۲ دالر را انتخاب کنید قدرت و گشتاور به ترتیب به ۶۳۰ اسب بخار و ۷۴۰ نیوتون متر خواهند رسید. نهایتاً دالر می‌گوید تغییرات بصری بیشتری نه تنها برای M4 کوپه بلکه برای M3 سدان و M4 کانورتیبل در راه هستند. احتمالاً در آینده M3 تورینگ هم زیر دست دالر تیون خواهد شد.
Kamy
تیون اندر تیون شد
عالی بود عالیتر شد
MAJking2
گل بود به سبزه نیز آراسته شد
Reza Waffen SS
خوشم اومد
TML BN
خوشم میاد تیون خور ملثی داره
JDM lover
خیلی خوب شده ، یه تیونینگ درست حسابی و خفن
phantom
جلوپنجرش با اینکه عجیبه ولی خشونت خاصی بهش داده.
چیزی که تو بنز کمرنگ شده
mr-naftalin-az-roghan-abad-70
👍👍به به
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari