wp-header-logo-361.png

جستجو در خودروبانک
مطابق قوانین تولید خودرو در ژاپن، ساخت هرگونه خودرو ضدگلوله معادل ساخت سلاح محسوب می‌شود. از این رو برندهای لوکس ژاپنی همچون لکسوس و آکورا هیچ‌گونه خودرو ضدگلوله‌ای را به صورت رسمی تولید نمی‌کنند. به همین دلیل اگر خودروی ژاپنی با روکش ضدگلوله بخواهید، باید به تولیدکنندگان خارج از ژاپن همچون اینکاس متوسل شوید. یکی از جدیدترین محصولات شرکت اینکاس، لکسوس LX 600 ضدگلوله است.
لکسوس LX 600 ضدگلوله اینکاس از سطح حفاظت CEN 1063 BR6 پیروی می‌کند. این سطح به لکسوس LX 600 اینکاس قابلیت مقاومت در برابر گلوله‌های 7.62میلی متری سلاح AK-47 و نارنجک‌های دستی را می‌دهد.
لکسوس LX 600 اینکاس به شیشه‌های ضخیم، درهای ضدگلوله و یک سلول مسافری محافظت شده مجهز شده است. در واقع به جای ردیف سوم صندلی‌ها در لکسوس LX 600 ، یک سلول ضدگلوله قرار گرفته است که دسترسی به آن از طریق درب پنجم خودرو امکان‌پذیر خواهد بود.
اینکاس از محافظت قسمت‌های آسیب‌پذیر بدنه لکسوس LX 600 نیز غافل نمانده است. مخزن سوخت و زیر بدنه به خوبی مقاوم شده‌اند و سیستم تعلیق خودرو نیز برای حمل وزن بیشتر بهینه‌سازی شده است. لاستیک‌های خودرو نیز از نوع ران فلت هستند که آرامش سواری بیشتری را به همراه دارند و برای فرار از موقعیت‌های حساس مناسب هستند.

لکسوس LX 600 ضدگلوله

از دیگر تجهیزات لکسوس LX 600 ضدگلوله اینکاس می‌توان به این موارد اشاره کرد: چراغ‌های با پرتو نور بلند، دوربین دید در شب، سیستم آژیر و ارسال آدرس برای نیروهای امدادی، رینگ‌های ضدگلوله و سیستم اطفا حریق محفظه موتور.
لکسوس LX 600 به پیشرانه 3.5 لیتری شش سیلندر خورجینی توربوشارژر دوقلو مشترک با تویوتا لندکروزر 300 مجهز است. این پیشرانه حداکثر 415 اسب‌بخار قدرت و 649 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. وظیفه انتقال قدرت در لکسوس LX 600 نیز برعهده گیربکس 10 سرعته اتوماتیک قرار دارد. از آن‌جایی که اینکاس تغییراتی را در پیشرانه اعمال نکرده است، انتظار داریم شتاب و کشش لکسوس LX 600 نسبت به نسخه عادی اندکی کاهش یافته باشد.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari