کیفیت ساخت خودرو، جنس و کیفیت متریال بکار رفته و کیفیت کلی محصول جزو خبرسازترین و جنجالی‌ترین بحث‌ها بین طرفداران و کارشناسان خودرویی هستند. این موضوع به ویژه درباره خودروهای جدید صحت دارد و وقتی بحث خودرویی تولید شده توسط یک استارت آپ نوپا به میان آید بحث جدی‌تر و مهم‌تر نیز خواهد شد. استارت آپ الکتریکی ریویان نه ‌تنها با پرفورمنس، تکنولوژی و راه‌حل‌های خلاقانه وانت الکتریکی R1T ما را تحت تأثیر قرار می‌دهد بلکه از نظر کیفیت ساخت و متریال بکار رفته نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. البته این به معنی عدم شکایت مالکان از برخی نواقص نیست.

برای سال‌ها تسلا با انتقادات زیادی درباره کیفیت ساخت و رنگ محصولات خود روبرو بود. یکی از فعالان این حوزه به نام کایلی کانر اخیراً تسلا مدل S پلد صفرکیلومتر خود را تحویل گرفته و یکی از اولین کارهایی که انجام داده بررسی کیفیت رنگ این خودرو بوده است. کانر خودروی خود را به یک موسسه احیای رنگ و بازسازی خودروها در کلرادو برده تا آن‌ها به دقت این خودرو را بررسی کنند. گفته می‌شود تسلا پیشرفت‌های قابل‌توجهی در زمینه کیفیت رنگ و ساخت خودروهای خود داشته است. کانر و دوستش هم‌زمان مالک تسلا مدل ۳ نیز هستند و این خودرو نیز آن‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
کانر اخیراً ریویان R1T خود را نیز دریافت کرده است. او وانت الکتریکی خود را با محصول تسلا نیز مقایسه می‌کند. کانر و دوستش نه ‌تنها اقدام به مقایسه کیفیت رنگ ریویان و تسلا می‌کنند بلکه آن‌ها را در برابر هوندا سیویک نیز قرار می‌دهند. ویدئویی که این دو نفر منتشر کرده‌اند بسیار طولانی است و ما نمی‌خواهیم خلاصه‌ای مفصل از آن را در اختیار شما قرار دهیم و به همین خاطر به برخی جزئیات کلیدی اشاره می‌کنیم. البته در نظر داشته باشید که R1T موردبحث قبلاً چند هزار کیلومتر کار کرده و وضعیت ظاهری تمیزی هم ندارد.
به‌هرحال کانر می‌گوید یکی از نقاط خاص بدنه R1T بسیار در معرض آسیب رنگ قرار دارد و برخی بخش‌ها نیز به خوبی پوشانده نشده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به گوشه پانل‌های مختلف بدنه اشاره کرد. آن‌ها برخی عیوب کارخانه‌ای را نیز نشان می‌دهند و ضخامت رنگ را اندازه می‌گیرند اما در کل باید گفت کیفیت رنگ و ساخت ریویان R1T جای نگرانی زیادی ندارد. در نهایت باید گفت دوست کانر علاقه‌ای به مقایسه کردن هوندا سیویک با ریویان و تسلا به منظور اعلام برنده واضح این مقایسه ندارد اما در کل تحت تأثیر سیویک قرار می‌گیرد به ویژه اینکه محصول هوندا قیمت بسیار کمتری دارد و خودروی لوکسی نیست. او می‌گوید اساساً تمامی خودروها از نظر کیفیت بهبود یافته‌اند و مردم نیز توجه بیشتری به عیوب خودروهای خود نشان می‌دهند.
Nima
تیتر : مقایسه کیفیت رنگ ریویان R1T با تسلا مدل S و هوندا سیویک
آخر مطلب: دوست کانر علاقه‌ای به مقایسه کردن هوندا سیویک با ریویان و تسلا به منظور اعلام برنده واضح این مقایسه ندارد
!!!!!؟؟؟؟؟!!!!!؟؟؟؟؟
NAVID۰۰۹۸
این یکیه ، تسلا هم یکی !
ریویان بینطیره !
Carlover
ماشالله کانر خیلی پولداره! اما کلا خبر بی معنی بود!
جنوب
خبره که زرد بود
اقلا این سایتو مثل قبل کنید
نمیشه از کنار عکسا رد شد .تا دستت بخوره پنجره عکس باز میشه
چیه بابا این طراحی سایت
JDM lover
چه مطلب بی فایده ای
بجای اینجور مطالب ، بیاید یه بررسی خودرویی یا مثلا تست افرود فلان خودرو و… رو قرار بدید که حداقل یه استفاده ای بتونیم ببریم
pedram7
موافقم
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari