wp-header-logo-550.png

به تازگی تصاویری از یک کراس اوور جذاب از برند شنلن (Shenlan)، که یکی از زیرمجموعه های چانگان محسوب می شود، توسط رسانه های چینی منتشر شده است؛ کراس اوور شنلن C673 که دومین خودروی این برند خواهد بود و چانگان امید زیادی به موفقیت آن دارد.
شنلن برندی مشترک مابین چانگان و کمپانی CATL است که در محصولات این برند از تکنولوژی و فناوری غول تکنولوژی در کشور چین یعنی شرکت هوآوی استفاده می شود. از نظر جایگاه فناوری و سطح تجهیزات و لوکس گرایی، شنلن مابین دو برند چانگان (به عنوان برند پایه) و برند آواتار (به عنوان برند پرچم‌دار) طبقه بندی می شود.
شنلن C673 از ظاهری اسپرت و مدرن با دماغه ای خشن بهره می گیرد. فرم کلی این خودرو به گونه ای‌ست که با حرکت از سمت جلو به عقب، رفته رفته حالت کوپه به خود گرفته و از استاندارد کراس اوورهای معمول خارج می شود.
چراغ های دو قسمتی جلو، چراغ های به هم پیوسته عقب، سقف و بدنه دورنگ، رینگ های آیرودینامیک، دستگیره های مخفی شونده و… از ویژگی های اصلی در ظاهر C673 هستند. شنلن C673 بر مبنای پلتفرم سدان این شرکت با نام SL03 طراحی و اجرا شده است.
این خودرو احتمالاً مانند نمونه سدان، با نسخه هایی تمام برقی و هیدروژنی به بازار می آید. نسخه تمام برقی با هر بار شارژ می تواند مسافت ۷۰۰ کیلومتر را بپیماید. تأمین نیرو در این نسخه از طریق تک موتور برقی سوار بر محور عقب انجام می شود. این موتور نسل جدید پیشرانه های تمام برقی چانگان را ارائه می دهد که عملکردی در حد استانداردهای روز دنیا دارد و توان تولید نهایت قدرت ۲۵۸ اسب بخار را ارائه می دهد.
طبق تجربه های عجولانه چانگان در عرضه محصولات جدید هست، احتمالاً تا اواخر سال ۲۰۲۲ شاهد عرضه نسخه کراس اوور شنلن خواهیم بود.
رضا صفرآبادی فراهانی
پایگاه خبری اسب بخارقسمت دوم فصل هشتم اسب بخار به تست و بررسی دیگنیتی پرستیژ بهمن موتور اختصاص دارد و در آیتم «خودروچی» هم به سراغ مقایسه هیوندای وراکروز و تویوتا پرادو دو در اتاق FJ120 رفته ایم که در یک رده قیمتی قرار دارند.
در قسمت اول فصل هشتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی سانگ یانگ تیوولی اسپشیال (توربو) رفته ایم و این کراس اوور کره ای را با پژو ۲۰۰۸ مقایسه کرده ایم.


source

توسط autokhabari