wp-header-logo-625.png


گروه بهمن با حضور در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو استان فارس جدیدترین محصولات خود را در معرض دید علاقمندان می‌گذارد و در این دوره از نمایشگاه تازه‌ترین محصولات تجاری و سواری گروه بهمن عرضه خواهد شد. خودروهای عرضه شده در این نمایشگاه جزو مدرن‌ترین و پیشرفته‎ترین خودروهای تجاری و سواری بازار ایران هستند لذا پیش‌بینی می‌شود غرفه گروه بهمن مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار بگیرد.
در دسته خودروهای سواری، گروه بهمن در نظر دارد خودروهای سواری محبوب خود را در این نمایشگاه در معرض دید علاقمندان قرار دهد. ریسپکت به عنوان تازه‌ترین سواری گروه بهمن از جمله محصولاتی است که قرار است در به زودی در بازار عرضه شود و جزو محصولاتی است که در این نمایشگاه حضور دارد.
در دسته خودروهای سواری SUV نیز گروه بهمن خودروهای دیگنیتی پرستیژ و فیدلیتی پرایم را در معرض دید علاقمندان خواهد گذاشت. دیگنیتی و فیدلیتی از خودروهای شناخته شده و محبوب گروه بهمن هستند که این گروه قصد دارد با نسخه جدید دیگنیتی را که به نام دیگنیتی پرستیژ شناخته می‌شود در این نمایشگاه حاضر شود. 
گروه بهمن بنا دارد در دسته خودروهای تجاری با کاربری باربری کشنده امپاور،FAW460 و FAW420 و شیلر در معرض دید علاقمندان به خودروهای باری گذاشته شود. همچنین در دسته خودروهای تجاری با قابلیت کاربری‌های شهری گروه بهمن قصد دارد اتوبوس شهری City12، مینی بوس پگاسوس و وان باری اینرودز را دراین نمایشگاه ارائه دهد. 
این محصولات در محل نمایشگاه بین المللی شیراز، سالن حافظ، غرفه گروه بهمن از 21 لغایت 24 تیر ماه از ساعت 17 تا 22 در معرض دید علاقمندان صنعت خودرو قرار خواهد گرفت.
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com

source

توسط autokhabari