wp-header-logo-637.png

رئیس پلیس راهور فراجا گفت: شهروندانی که قادر به پرداخت جریمه خودرو خود نیستند، در طرح عیدانه می‌توانند به صورت تقسیط جریمه خود را پرداخت کنند.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار به نقل از تسنیم: سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور فراجا صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح ویژه تحت عنوان “عیدانه” توسط پلیس راهور برنامه‌ریزی شده و شهروندانی که دارای گواهینامه می‌شوند و گواهینامه خود را از یک پایه به پایه دیگر منتقل می‌کنند، منوط بر صحیح بودن آدرس خود حداکثر ظرف ۷۲ ساعت گواهینامه خود را دریافت می‌کنند.
وی افزود: شهروندانی که قادر به پرداخت جریمه خودرو خود نیستند، در طرح عیدانه می‌توانند به صورت تقسیط جریمه خود را با مراجعه به “پلیس+۱۰” و همچنین از طریق اپلیکیشن “پلیس من” پرداخت کنند. 
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه کارت وسیله نقلیه پس از نقل و انتقالات در کمتر از ۷۲ ساعت ارسال می‌شود، ادامه داد: برای خودرو‌هایی که کمتر از ۳ میلیون تومان جریمه داشتند، تسهیلاتی فراهم شده که توقیف نشوند. 
وی افزود: گروه‌‌های شغلی نظیر پرستاران، اصحاب رسانه و … که به جرائم خودروهای خود در زمان محدودیت‌‌های کرونا اعتراض داشتند، می‌توانند برای رسیدگی و حذف جرائم به کمیسیون ماده ۵ مراجعه کنند.قسمت دوم فصل هشتم اسب بخار به تست و بررسی دیگنیتی پرستیژ بهمن موتور اختصاص دارد و در آیتم «خودروچی» هم به سراغ مقایسه هیوندای وراکروز و تویوتا پرادو دو در اتاق FJ120 رفته ایم که در یک رده قیمتی قرار دارند.
در قسمت اول فصل هشتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی سانگ یانگ تیوولی اسپشیال (توربو) رفته ایم و این کراس اوور کره ای را با پژو ۲۰۰۸ مقایسه کرده ایم.


source

توسط autokhabari