wp-header-logo-639.png

جستجو در خودروبانک
شیراز به زودی میزبان دومین رویداد بزرگ خودرویی کشور در سال جاری خواهد بود. گروه صنعتی فردا به عنوان یکی از خودروسازان فعال بخش خصوصی در این رویداد حضور دارد.
بالاخره پس از وقفه برگزاری رویدادها به علت پاندمی کرونا، امسال شاهد برگزاری مجدد نمایشگاه‌ها در عرصه های مختلف هستیم. پس از برگزاری نمایشگاه خودرو تهران در اردیبهشت ماه و حضور پررنگ خودروسازان، بالاخص فعالان این حوزه در بخش خصوصی، حالا در آغاز فصل تابستان شاهد برگزاری دومین رویداد خودرویی، این بار در شهر شیراز، خواهیم بود.
خودروسازی جوان فردا موتورز، که در طول مدت فعالیت خود روند رو به رشدی را به نمایش گذاشته است، در ابتدای سال جاری از جدیدترین محصول خود در نمایشگاه خودرو تهران رونمایی کرد. این گروه خودروسازی حالا بار سفر بسته و برای معرفی محصولات خود عازم شیراز خواهد بود.

فردا موتورز در نمایشگاه خودرو تهران

از عمده فعالیت های مطرح شده برای نمایشگاه خودرو شیراز از سوی فردا موتورز می توان به رونمایی FMC M4 برای خودرو دوستان شیرازی اشاره کرد. امکان تست خودروهای موجود در سبد محصولات این گروه از دیگر برنامه های فردا موتورز در شیراز خواهد بود.
علاقمندان برای بازدید از محصولات صنایع خودروسازی فردا می توانند در تاریخ 21 لغایت 24 تیرماه به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شیراز واقع در شهرک گلستان مراجعه کنند. فردا موتورز در سالن حافظ غرفه A1 پذیرای مراجعه کنندگان خواهد بود.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari