اگرچه زیرساخت و پلتفرم نیسان Z 2023 کاملاً جدید نیست اما استایل بدنه آن تغییرات قابل‌توجهی را نسبت به مدل‌های ۳۵۰Z و ۳۷۰Z قبلی نشان می‌دهد. البته همین طراحی جذاب و دل‌نشین نیز نیم‌نگاهی به مدل‌های کلاسیک همچون ۲۴۰Z و ۲۸۰Z داشته است. اکثر طرفداران نیسان ظاهر رترو این خودروی اسپرت را دوست دارند و مشتاق هستند میزان اسپرت تر بودن آن را افزایش دهند به همین خاطر یکی از طراحان فعال در حوزه خودرو با نام هایکید نسخه‌ای کاملاً ارتقا یافته از Z جدید را طراحی نموده و شاید چنین خودرویی در نهایت تولید شود.

این طراح در پروژه خود تغییر را از بخش جلو شروع کرده و نمایی برجسته با ورودی‌های هوای بزرگ‌تر، اسپلیتر گیرا و سپر تیز و خشن را در نظر گرفته است. همانند هر کیت بدنه افترمارکتی خوب دیگر، قوس چرخ های جلو و عقب نیز گسترش یافته‌اند و بر ابهت خودرو افزوده‌اند. تکمیل کننده کار نیز یک کاپوت سفارشی خواهد بود. این تغییرات در کناره‌ها نیز ادامه پیدا می‌کنند و رکاب‌های جدید و رینگ‌های اسپرت تر به چشم می‌خورند. در بخش عقب Z جدید نیز بال ثابت بزرگ، سپر متفاوت، خروجی‌های اگزوز جدید و دیفیوزری گیراتر دیده می‌شوند.

هنوز مشخص نیست که آیا این طراح برنامه‌ای برای همکاری با یک تیونر برای تولید کیت موردبحث دارد یا خیر اما اگر در نهایت چنین محصولی به واقعیت تبدیل شود سورپرایز نخواهیم شد. در کل باید گفت محصولات Z نیسان طرفداران زیادی دارند و نمونه‌های تیون شده آن‌ها به وفور پیدا می‌شوند. انتظار می‌رود نسخه‌های دگرگون شده Z 2023 در نمایشگاه SEMA امسال طوفان به پا کنند.
Reza Waffen SS
اصلا با قسمت عقب این نسخه حال نمیکنم
Matin2
درسته اصلا شبیه دو مدل قبل نشده ولی چیز خوشگلیه
چون زد ۳۷۰ همون طراحی ۳۵۰ رو با یک مقدار ظرافت بیشتر داشت اگه میخواستن مدل جدیدو نسخه پر ظرافت ۳۷۰ کنن دیگه خیلی پیچیده میشد برای همین یک مقدار متفاوت تر درست کردنش و پسوند ۳۰۰ رو هم ازش برداشتن یعنی ما اصلا نباید اینو مقایسه کنیم با قبلیا
البته ب
بنظرم اگه کلا اسمشو عوض میکردن بهتر بود
meysam
به به
واقعا عالی شده
Si
نمیدونم چرا ولی یک لحظه احساس کردم وایپر کبیره
در نگاه اول کمی شبیه
شاهین
اسم دیزانرش hycode توی یوتیوب فعالیت میکنه
کل کاراش مجازیه و برای خیلی از ماشینا کیت ساخته و هیچکدوم عملی نشدن
کارش خیلی درسته واقعا بهتر از کمپانی های حقیقی دیزاین میکنه
https://www.instagram.com/p/CWdAF1woHSk/?hl=en
اینم نمونه کارش برای ام۴ جدید
JDM lover
عجب چیزی شده
خوشم اومد
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari