در همین ابتدا، باید به این نکته اشاره کنیم که ۳.۰ CSL در طول فرآیند الکتریکی‌سازی هیچ صدمه‌ای ندیده است. موتور سه لیتری CSL با باتری و موتور برقی تسلا S P85 تعویض شده و اکنون ۳۵۰ اسب بخار قدرت دارد. امروز خودرو برای دوئل با فورد موستانگ GT در یک مسابقه درگ آماده است.
موستانگ ۵ لیتری ۸ سیلندر تنفس طبیعی ما به لطف یک ورودی هوای سرد جدید، سیستم اگزوز و یک ECU باز تنظیم شده از ۴۵۰ اسب بخار به ۴۹۰ اسب بخار رسیده؛ اما گشتاور هنوز همان ۵۳۰ نیوتون متر است.
به‌ندرت پیش می‌آید که یک خودروی الکتریکی سبک‌تر از رقیب بنزینی خود در مسابقه درگ باشد، اما این مورد در اینجا صادق است زیرا وزن بی ام و CSL الکتریکی با ۱۵۵۰ کیلوگرم، ۲۰۰ کیلوگرم از موستانگ سبک‌تر است.
در درگ اول بی ام و CSL الکتریکی به دلیل وزن کمتر و پاسخگویی فوری، در شروع حرکت جلوتر از موستانگ قرار گرفت، البته موستانگ در سرعت بالا سعی در کم کردن فاصله‌اش با CSL داشت؛ اما موفق نشد و CSL برنده شد. در درگ دوم موستانگ توانست فاصله خود را با CSL کمتر کند اما همچنان CSL بود که پیروز شد.
در درک سوم تصمیم گرفتیم تا از سرعت ۸۰ کیلومتر در ساعت شروع به رقابت کنیم؛ در این مسابقه، گیربکس ۱۰ سرعته موستانگ باعث شد تا زمان زیادی برای تعویض دنده صرف کند و رقابت را به CSL با گیربکس یک سرعته باخت؛ اما در درگ چهارم مت واتسون گیربکس موستانگ را در حالت دستی قرار داد و توانست دنده‌ها را سریع‌تر و به‌موقع‌تر از حالت اتوماتیک تعویض کند و همین مورد باعث شد تا موستانگ بتواند از CSL جلو بیافتد و پیروز میدان باشد.
در تست ترمز از سرعت ۱۶۰ کیلومتر در ساعت نیز موستانگ به دلیل داشتن سیستم‌های کمکی ترمز متعدد مانند: ABS، EBA و… توانست زودتر از بی ام و CSL بایستد و پیروز میدان شود.
Erfan
از اون درگ های مریض😂😂
Reza Waffen SS
بی ام و با موتور تسلا 😳😳😳
TML BN
تسلا مگه موتور داره؟؟😂😂
Kf
CSL حرمت داشت
ارین صاحب جمعی
Csl را که حرمتشو از بین بردید ولی اشکال نداره بی ام و m3 csl بزودی معرفی میشه اونجاست که نمیتونی رگ امریکایی را با رگ آلمانی قاطی کنی مش واتسون عزیز
JDM lover
اقا حداقل درگ های درست و حسابی کارواو رو بزارید
این درگ ها چیه اخه ، درگ بی ام و با موتور الکتریکی تسلا با موستانگ gt که قطعات افترمارکتی داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Si
دیگه این کار رو با بی ام و نکنید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari