شرکت هلندی دونکروورت که به ساخت خودروهای اسپرت دست‌ساز می‌پردازد سرانجام وارد بازار ایالات‌متحده شده است. در پاسخ به تقاضای فزایندهٔ خریداران آمریکایی، دونکروورت پذیرش سفارشات خرید برای مدل جدید D8 GTO Individual Series را در این کشور آغاز کرده و همچنین خبر از عرضهٔ مدل‌های دیگری در آینده داده است. هرچند این شرکت هم‌اکنون در اروپا لیست انتظار دوساله دارد اما تقاضای بازار ایالات‌متحده را بدون تأخیر تأمین خواهد کرد. محصولات این شرکت هلندی از طریق شریک محلی آن در آمریکا بنام Bespoke Imports Group عرضه و خدمات‌دهی می‌شوند.

D8 GTO Individual Series که اولین بار در سپتامبر گذشته به‌عنوان جدیدترین نسخهٔ مدل D8 GTO معرفی شد، در آمریکا با قیمت پایهٔ ۲۴۰ هزار دلاری عرضه می‌شود. به گفتهٔ مدیرعامل دونکروورت، هم‌اکنون در ایالات‌متحده علاقهٔ شگفت‌انگیزی برای این سوپراسپرت وجود دارد و با اینکه محصولات این شرکت هیچ‌گاه در آمریکا عرضه نشده‌اند اما پس از اروپا، این کشور بیشترین تقاضا را برای D8 GTO دارد.

این سوپرکار هلندی از پیشرانهٔ ۲.۵ لیتری پنج سیلندر توربوشارژ آئودی استفاده می‌کند که بیش از ۴۰۰ اسب بخار قدرت دارد. D8 GTO به لطف این نیرو ظرف تنها ۲.۷ ثانیه از صفر به سرعت صد کیلومتر بر ساعت می‌رسد و پس از ۷.۷ ثانیه به سرعت دویست کیلومتر بر ساعت دست پیدا می‌کند. فعلاً هیچ اشاره‌ای به گیربکس‌های این خودرو در بازار آمریکا نشده است اما D8 GTO در اروپا به‌صورت استاندارد با گیربکس پنج سرعتهٔ دستی عرضه می‌شود و یک نمونهٔ شش سرعتهٔ سکوئنشال هم برای آن قابل سفارش است.

Individual Series یا سری شخصی نسخه‌ای بسیار قابل تنظیم و سفارشی‌سازی از D8 GTO است که می‌توان آن را برای استفاده در جاده یا پیست تنظیم کرد. ازجملهٔ برخی آپشن‌های سفارشی این سوپرکار دست‌ساز هم می‌توان به سیستم ترمز ABS بوش با تنظیمات خاص پیست و فرمان سریع‌تر برای واکنش‌های بهتر اشاره کرد.

Nima
آقاى دهقان، دسته بندیش رو زدین سایر خودرو هاى آسیایى.
ولى این هلندى و خوب اروپایى هست.
ممنون بابت ترجمه.
نکته دیگه این که نوشتین توى تیتر، راهى بازار شد.
ولى در واقع درستش اینه بگین راهى بازار آمریکا شد.
Afg
فوق العاده خفن با چنین حجم موتوری
حمید
روی اولین سرعت گیر باید با گلگیرای جلو خداحافظی کنی
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari