با انتشار بخشنامه فروش سایپا در دومین مرحله فروش سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، نام خودروی جدید این شرکت یعنی کوییک آر اتوماتیک نیز در جدول پیش‌فروش یک‌ساله قرار گرفته است.
saipa quick r cvt
از اواخر سال ۹۹ بود که با انتقال خط تولید کوییک اتوماتیک به شرکت پارس خودرو، تولید این خودروی اقتصادی پس از وقفه‌ای کوتاه به دلیل تحریم‌های اقتصادی مجدداً از سر گرفته شد. این خودرو پس از انتقال به خط تولید جدید، بدون تغییر در مشخصات فنی و ظاهری با نظارت پارس خودرویی‌ها مجدداً مورد بازنگری کیفی قرار گرفت و برنامه کامپیوتر موتور و گیربکس آن بهینه‌سازی شد.
از اواسط سال گذشته و پس از تحویل تعهدات معوق کوییک اتوماتیک به حواله داران رنو ساندرو به‌عنوان خودروی جایگزین، فروش رسمی این خودرو با قیمت ۲۷۷ میلیون تومان آغاز شد.
داخل کوییک آر اتوماتیک
طبق وعده مدیران سایپا قرار بود تا کوییک اتوماتیک بعد از حضور در پارس خودرو به‌صورت دو رنگ عرضه شود؛ وعده‌ای که تا امروز محقق نشده بود. اما اخیراً و در جریان نوزدهمین دوره نمایشگاه خودرو شیراز، نمونه دورنگ کوییک اتوماتیک سرانجام در معرض بازدید عموم قرار گرفت.
پس از حضور کوییک آر اتوماتیک در نمایشگاه شیراز، در بخشنامه جدید فروش محصولات سایپا ویژه دومین مرحله از فروش سامانه تخصیص یکپارچه خودرو، نام کوییک آر اتوماتیک نیز در جدول پیش‌فروش یک‌ساله به چشم می‌خورد.
در این برنامه فروش کوییک دو رنگ اتوماتیک با مبلغ پیش‌پرداخت ۱۴۴ میلیون تومان در قالب دو طرح پیش‌فروش یک‌ساله عادی و قانون حمایت از جوانی جمعیت عرضه می‌شود. موعد تحویل این خودرو آبان ماه ۱۴۰۱ اعلام شده و قیمت نهایی آن بر مبنای قیمت روز خواهد بود. پیش‌بینی می‌شود قیمت نهایی کوییک آر اتوماتیک نسبت به نمونه ساده آن ۱۰ الی ۱۵ میلیون تومان بیشتر باشد.
saipa quick r cvt
کوییک آر اتوماتیک نسبت به نمونه پلاس اتوماتیک صرفاً در بحث ظاهری تفاوت داشته و همانند نمونه‌های دنده‌ای این خودرو، سقف و تزئینات پلاستیکی آن با رنگ اصلی بدنه تفاوت دارند.
AMANTE
بخش هایی از متن که برام جالب بود:
( تحویل تعهدات معوق کوییک اتوماتیک به حواله داران رنو ساندرو به‌عنوان خودروی جایگزین ) من بودم پولم رو پس میگرفتم.
( نمونه دورنگ کوییک اتوماتیک سرانجام در معرض بازدید عموم قرار گرفت. ) خوب کوییک دو رنگ از قبل بود فقط الان اتوماتیک شده.
( مبلغ پیش‌پرداخت ۱۴۴ میلیون تومان در قالب دو طرح پیش‌فروش یک‌ساله عادی و قانون حمایت از جوانی جمعیت عرضه می‌شود. ) کی قانون و شما و… از جوانان حمایت کردید!؟
Ali
سایپا کاروان اولین خودروی به اصطلاح ایرانیه یا سمند؟
genius
راه نمیره!یعنی کوئیک دنده جلوش مثل بوگاتی میمونه
Reza Waffen SS
پسوند R فقط خخخ
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari