چند ماه پیش بود که پولستار اعلام کرد هدف تولید ۶۵ هزار دستگاهی خود برای سال جاری میلادی را از دست خواهد داد و ۱۵ هزار دستگاه کمتر از هدف خود تولید خواهد داشت. شاید این موضوعی ناامید کننده به نظر برسد اما داده‌های فروش جدید نشان می‌دهند این خودروساز روی غلتک افتاده و می‌تواند به اهداف ترسیم شده‌اش برسد. در واقع پولستار تا به اینجای سال تقریباً به اندازه کل سال ۲۰۲۱ فروش داشته است.
در طول شش‌ماهه اول ۲۰۲۲ پولستار به خانه ۲۱۲۰۰ نفر راه یافته که بیش از دو برابر فروش ۹۵۱۰ دستگاهی این برند در مدت مشابه سال پیش است؛ به عبارت دیگر میزان فروش شش‌ماهه اول امسال پولستار در مقایسه با بازه زمانی مشابه سال پیش حدود ۱۲۵ درصد رشد را نشان می‌دهد. این خودروساز در کل سال ۲۰۲۱ به فروش ۲۹ هزار دستگاهی رسیده بود و حالا به نظر می‌رسد در سال جاری فروش بسیار بالاتری را بر جای خواهد گذاشت.
توماس اینگنلاث مدیرعامل پولستار می‌گوید:
دیدن اینکه تعداد مشتریان علاقه‌مند به پولستار ۲ با چنین سرعت بالایی در حال افزایش است فوق‌العاده خواهد بود. من کاملاً مطمئن هستم دستاورد بسیار خوبی که امسال داشته‌ایم موجب شتاب‌دهی بسیار خوب به عملکردمان در سال‌های آینده خواهد شد چراکه محصولات ساختارشکن بیشتری را معرفی می‌کنیم
در نظر داشته باشید که پولستار برنامه‌های بزرگی برای رشد و ایجاد هویت ذهنی پررنگ‌تری دارد. این شرکت یک محصول تمام الکتریکی جدید با نام پولستار ۳ را اواخر سال جاری معرفی و از سال آینده آن را روانه خط تولید خواهد کرد. این شاسی‌بلند الکتریکی و پرفورمنس به مصاف خودروهایی همچون بی ام و iX و جگوار آی پیس خواهد رفت.
مدیر پولستار می‌افزاید:
پولستار ۳ در میان دیگر شاسی بلندها خواهد درخشید و رشد ما را سریع‌تر خواهد کرد. این خودرو نشان دهنده رشد تأسیسات تولیدی ما خواهد بود و ما به برندی جهانی‌تر تبدیل خواهیم شد. پولستار ۳ همچنین قدم مهم بعدی به سمت هدف اصلی یعنی فروش ۲۹۰ هزار دستگاه خودرو در سال ۲۰۲۵ خواهد بود. این میزان فروش ده برابر فروش سال ۲۰۲۱ ماست
در اواخر سال ۲۰۲۳ یا اوایل ۲۰۲۴ شاهد معرفی کراس اووری کوپه مانند با نام پولستار ۴ خواهیم بود. بعدها سدانی پرچم‌دار با نام پولستار ۵ هم عرضه خواهد شد که استایل طراحی آن از خودروی مفهومی پریسپت الهام خواهد گرفت.
مزدا
محصولات خیلی زیبایی داره
مازیار
زیبا و دارای شخصیت خاص
مهردادکمال
چشم اب نمیخوره
Taha Malek
محصولات زیبا با پرفورمنس خیلی خوب کیفیتش هم بر اساس اینکه ولوو عه حتما خوبه
ولی قیمتاش رقابتی نیست اگه با قیمت های بهتری عرضه میشد خیلی پر فروش میشد
محمد
اتفاقا یکی از مشکلات محصولاتش کیفیته که انگار یه بهبود داده. اما واقعا جذابن
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari