خودروهای بسیار معدودی به اندازه تسلا سایبرتراک جنجالی ظاهر شده و نظرات مختلفی را ایجاد کرده‌اند. این خودرو طراحی عادی خودروها را نادیده می‌گیرد و البته باعث الهام بخشی به محصولات زیاد دیگری هم شده است. یکی از طراحان حرفه‌ای به نام ویکتور رودریگز گومز محصولی با نام مدل M را طراحی می‌کند که موتورسیکلتی با الهام از سایبرتراک برای آینده خواهد بود.
هدف رودریگز از این پروژه ساده و سرراست بوده است. او می‌گوید در آینده نزدیک افزایش جمعیت به همراه فرهنگ مصرف‌گرایی باعث خواهد شد نیاز به حمل‌ونقل انفرادی و کارا افزایش پیدا کند. تسلا مدل M در صورت تولید می‌تواند چنین نیازهایی را برطرف کند. اسکچ های طراحی این محصول نشان می‌دهد یک موتور الکتریکی در ارتفاع بسیار پایینی از زمین و روی شاسی نصب شده و مجموعه باتری نیز درست بالای آن است. چرخ های خاص این موتورسیکلت نیز ظاهری کاملاً آینده‌نگرانه ایجاد کرده‌اند. دسته‌های کنترل جدید نیز باعث می‌شوند این موتورسیکلت فوق‌العاده نرم و روان به نظر برسد و البته در طراحی آن‌ها از محصولات تسلا هم الهام گرفته شده است. چراغ پشتی این وسیله نقلیه نیز به نام آن یعنی M اشاره دارد.
رودریگز همچنین روشی هوشمندانه برای افزایش کاربری‌های این موتورسیکلت اتخاذ کرده است. بخش بزرگی از این موتورسیکلت را می‌توان به عنوان فضای ذخیره‌ای جداشدنی استفاده کرد. همچنین این بخش از موتورسیکلت دکمه استارت/استاپ را به همراه دارد و بنابراین به عنوان دستگاه ضد سرقت نیز می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. اگرچه موتورسیکلتی به شاخصی M در نهایت چیزی بیشتر از یک تمرین طراحی جذاب نخواهد بود اما باید به این نکته اشاره کنیم که در آینده شاید خبرهای مرتبطی به گوش برسد. اگرچه هنوز چیزی به‌صورت رسمی پدیدار نشده اما خود تسلا نام سایبرپک را ثبت کرده است. حتی اگر این موتورسیکلت تولید هم نشود نشان دهنده تأثیرگذاری سایبرتراک و تسلا روی دنیاست. مهم نیست که شما چه دیدی به این کمپانی دارد زیرا واضح است که تسلا روی مردم زیادی تأثیر می‌گذارد.
امیرشایان فرازی
لابد اتوپایلوت هم داره 🤦
AMANTE
به نظر موتور سیکلت ها در آینده مثل الان برای یکسری افراد که عشق اش رو دارن کاربرد خواهد داشت و در آینده از اسکوتر ها یا موتور سیکلت هایی مثل وسپا استفاده میکنن.
تحت پیگرد
طراحیش قشنگه از سایبر تراک خیلی بهتره
AMIR / ARMI
تصاویر جدید کامیون تسلا رو ببینید
instagram.com/reel/CgINXJIAGV7/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Reza Waffen SS
فقدان تیم طراحی خوب توی تسلا داره غوغا میکنه. تسلا فقط نیاز داره با یه تیم طراحی ایتالیایی همکاری کنه .
GHOST
افتضاحه واقعا.
امسال یاماها gytr r6 رو رونمایی کرد این کجا و آن کجا
Swedish Arrogant Tiger
خود سایبر تراکش به هیچ جای کسی نیست اونوقت این اومد موتور سیکلتش رو طراحی کرد.
همونطور که میبینید ستون فرمون و شاسی موتور هم مستقیم به لاستیک وصل میشه، خوش آمدید سال ۲۱۲۵ میلادی اینجا سفینه فضایی مستر ماکس!
T
تا این دوچرخه بیاد ۶۰ سال طول میکشه
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari