wp-header-logo-1052.png

رئیس انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه‌سازان خودرو کشور از اعلام آمادگی قطعه سازان برای حضور در نمایشگاه اتوموبیلیتی روسیه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار به نقل از خبرخودرو، رئیس انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه‌سازان خودرو کشور از اعلام آمادگی قطعه سازان برای حضور در نمایشگاه اتوموبیلیتی روسیه خبر داد.
محمد رضا نجفی منش در گفتگو با خبرنگار خبرخودرو عنوان کرد: انجمن صنایع همگن قطعه سازی به منظور معرفی شرکت های قطعه ساز ایرانی و برقراری ارتباط صنعتی و همکاری استراتژیک قطعه سازان کشور با شرکت‌های روسی برای حضور در نمایشگاه اتوموبیلیتی روسیه داوطلب شده و بسیاری از قطعه سازان برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده اند.
وی در پاسخ به این سوال که با توجه به نیازسنجی های صورت گرفته نیاز اصلی روسیه به چه قطعاتی بیشتر است، گفت: لیست نیاز شرکت های روسی به قطعات از سوی طرف روسی به ما اعلام شده و پس از حضور در نمایشگاه و بررسی های صورت گرفته با آنها قرارد خواهیم بست.
رئیس انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه‌سازان خودرو کشوردر خصوص اقداماتی مانند عقد قراردادهای جوینت ونچر با شرکت های روسی در این نمایشگاه گفت: تصمیم گیری در این مورد را باید به بعد از حضور قطعه سازان در این نمایشگاه و پایان مذاکرات موکول کرد.
نجفی منش در پایان با اشاره به نقش قطعه سازان بر گستردگی روابط و همکاری مشترک میان خودروسازان ایرانی و روسی بیان کرد: حضور در نمایشگاه قطعات روسیه فرصت بسیار خوبی است که باید از آن استفاده بهینه کرد و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم راه را برای همکاری صنعت خودرو ایران و روسیه هموار کنیم.
لازم به ذکر است که نمایشگاه اتوموبیلیتی روسیه از ۳۱ مردادماه لغایت ۳ شهریورماه ۱۴۰۱ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی مسکو با حضور حدود ۶۰۰ شرکت از ۱۸کشور و در ۳۰هزار متر فضای نمایشگاهی برگزار خواهد شد.
موندم چرا با چین همکاری نمیکننقسمت دوم فصل هشتم اسب بخار به تست و بررسی دیگنیتی پرستیژ بهمن موتور اختصاص دارد و در آیتم «خودروچی» هم به سراغ مقایسه هیوندای وراکروز و تویوتا پرادو دو در اتاق FJ120 رفته ایم که در یک رده قیمتی قرار دارند.
در قسمت اول فصل هشتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی سانگ یانگ تیوولی اسپشیال (توربو) رفته ایم و این کراس اوور کره ای را با پژو ۲۰۰۸ مقایسه کرده ایم.
موندم چرا با چین همکاری نمیکنن


source

توسط autokhabari