wp-header-logo-1029.png

کمپانی دانگ فنگ به تازگی از محصول برقی و جدید خود با نام نانو باکس رونمایی کرده است؛ خودروی کوچکی که بی‌درنگ شما را به یاد رنو کویید خواهد انداخت.
نانو باکس را باید یک هاچ‌بک کراس کوچک دانست که کمپانی دانگ فنگ بر مبنای پلت فرم رنو کویید دست به طراحی و خلق آن زده است.
در نمای جلوی این خودروی کوچک، به عنوان بارزترین نکات می‌­توان به دی لایت های نواری در لبه پایینی کاپوت که توسط یک نوار کمربندی مشکی (به عنوان جلوپنجره نمادین) به یکدیگر متصل شده اند و پک چراغ‌ های اصلی جلو در پایین سپر اشاره کرد. یک قطعه نسبتاً باریک هم به عنوان کانال ورود هوا در پایین سپر جلو جانمایی شده است.
با نگاه به تصویر نمای داخلی خودروی نانوباکس، می‌­ توان به پارامترهایی نظیر فرمان سه شاخه با دکمه­‌ های کنترلی روی آن، نمایشگر ۱۰ اینچی مرکزی، کلاستر دیجیتالی ۷ اینچی، کلیدهای دوار مربوط به تنظیمات سیستم تهویه، دریچه های بسیار باریک سیستم تهویه، شیفتر چرخان گیربکس تک سرعته و تریم داخلی دورنگ این خودرو اشاره کرد.
از جمله امکانات ایمنی و رفاهی این خودرو می توان به مواردی نظیر کنترل قفل و باز شدن درها و سیستم تهویه از طریق تلفن همراه، ردیابی خودرو از طریق تلفن همراه، پایش شارژ خودرو از طریق تلفن همراه، شناسایی فرامین صوتی، بلوتوث، سیستم ترمز ضد قفل، سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز، سنسور و دوربین عقب و… اشاره کرد.
طول، عرض، ارتفاع و فاصله بین محورهای نانو باکس به ترتیب ۳۷۳۲، ۱۵۷۹، ۱۵۱۵ و ۲۴۲۳ میلی متر اعلام شده است.
دانگ فنگ برای این خودرو از یک پیشرانه برقی با ظرفیت باتری ۲۷.۲ کیلووات ساعت بهره گرفته است. حداکثر قدرت این موتور برقی ۴۴ اسب بخار و حداکثر گشتاور آن ۱۲۵ نیوتن متر است. تحت شرایط  CLTC، نانوباکس با یک بار شارژ کامل قادر به پیمایش مسافت ۳۳۱ کیلومتر است. همچنین زمان شارژ ۳۰ تا ۸۰ درصد نانوبتکس، ۳۰ دقیقه اعلام شده است.
کمپانی دانگ فنگ اعلام کرده قیمت این محصول با در نظر گرفتن سطح امکانات ایمنی و رفاهی در بازه ۹۷۰۰ تا ۱۰۶۰۰ دلار است.
رضا صفرآبادی فراهانی
پایگاه خبری اسب بخار
دانگ فنگ برای این خودرو از یک پیشرانه برقی با ظرفیت باتری ۲۷.۲ کیلووات ساعت بهره گرفته است. حداکثر قدرت این موتور برقی ۴۴ اسب بخار و حداکثر گشتاور آن ۱۲۵ نیوتن متر است
کمپانی دانگ فنگ اعلام کرده قیمت این محصول با در نظر گرفتن سطح امکانات ایمنی و رفاهی در بازه ۹۷۰۰ تا ۱۰۶۰۰ دلار است.
طول، عرض، ارتفاع و فاصله بین محورهای نانو باکس به ترتیب ۳۷۳۲، ۱۵۷۹، ۱۵۱۵ و ۲۴۲۳ میلی متر اعلام شده است.قسمت دوم فصل هشتم اسب بخار به تست و بررسی دیگنیتی پرستیژ بهمن موتور اختصاص دارد و در آیتم «خودروچی» هم به سراغ مقایسه هیوندای وراکروز و تویوتا پرادو دو در اتاق FJ120 رفته ایم که در یک رده قیمتی قرار دارند.
در قسمت اول فصل هشتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی سانگ یانگ تیوولی اسپشیال (توربو) رفته ایم و این کراس اوور کره ای را با پژو ۲۰۰۸ مقایسه کرده ایم.


source

توسط autokhabari