wp-header-logo-1108.png

شرکت پرشیا خودرو به عنوان تنها ارائه دهنده خدمات فروش و پس از فروش ب ام و و مینی در ایران، به دلیل استقبال علاقمندان اقدام به برگزاری دور دوم ثبت نام خرید و تست درایو دوچرخه برقی هیبریدی ب ام و در نمایندگی کد ۱۲۱ پرشیا خودرو واقع در لواسان کرده است.
با توجه به استقبال مخاطبان و مشتریان پرشیا خودرو از برگزاری دور اول خرید و تست درایو دوچرخه های برقی هیبریدی ب ام و در باشگاه انقلاب، شرکت پرشیا خودرو اقدام به برگزاری دور دوم خرید دوچرخه های ب ام و با امکان تست درایو در محل نمایندکی ۱۲۱ پرشیا خودرو نموده است.
در این مرحله تعداد دوچرخه های برقی هیبریدی BMW به صورت محدود بوده و علاقمندان می توانند جهت تست و بررسی دوچرخه از نزدیک و همچنین در صورت تمایل به استفاده از این فرصت محدود خرید، اقدام به ثبت نام کنند. لازم بذکر است شرایط فروش ویژه اعتباری با بازپرداخت ۱۲ ماهه در مدت برگزاری این طرح قابل انتخاب است.
این برنامه روز پنجشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در نمایندگی کد ۱۲۱ پرشیا خودرو در لواسان واقع در بلوار امام خمینی، بعد از اسکای سنتر-نبش کوچه سایه برگزار می شود و حضور برای عموم علاقمندان آزاد است.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۹۱ تماس حاصل کنند.قسمت دوم فصل هشتم اسب بخار به تست و بررسی دیگنیتی پرستیژ بهمن موتور اختصاص دارد و در آیتم «خودروچی» هم به سراغ مقایسه هیوندای وراکروز و تویوتا پرادو دو در اتاق FJ120 رفته ایم که در یک رده قیمتی قرار دارند.
در قسمت اول فصل هشتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی سانگ یانگ تیوولی اسپشیال (توربو) رفته ایم و این کراس اوور کره ای را با پژو ۲۰۰۸ مقایسه کرده ایم.


source

توسط autokhabari