wp-header-logo-1100.png


مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سایپا برای سال مالی منتهی به 12/29/ 1400 با حضور بیش از 76 درصد از سهامداران، اعضای هیات مدیره، حسابرس و بازرس قانونی، نماینده سازمان بورس و جمعی از مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا در سالن شهید سلیمانی پارس خودرو برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از سایپانیوز، در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سایپا (سهامی عام) که با حضور بیش از 76 درصد سهامداران این شرکت راس ساعت 10 روز سه شنبه 28 تیرماه ۱۴۰۱ برگزار شد، رسیدگی به صورت‌های مالی و عملکرد شرکت سایپا برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1400در دستور کار جلسه قرار داشت.
 بر اساس این گزارش، در این مجمع، پس از ارائه گزارش هیئت مدیره و اظهار نظر حسابرس و بازرس قانونی،تصمیماتی به شرح زیر اتخاذ شد:
 ۱- صورت‌های مالی منتهی به 29 اسفندماه 1400 با اکثریت آرا به تصویب اعضای مجمع رسید.
 ۲- سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار شرکت سایپا در سال مالی جاری انتخاب شد.
شایان ذکر است پس از مجمع عمومی عادی سالیانه، مجمع عمومی فوق العاده شرکت سایپا برگزار و در این جلسه در خصوص اصلاح ماده 19 اساسنامه شرکت به منظور حضور در مجامع و مشارکت در رای گیری تصمیم گیری شد.

 
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com

source

توسط autokhabari