wp-header-logo-1120.png

جستجو در خودروبانک
هوندا سیویک یکی از سدان‌های اقتصادی ژاپنی است که از چند دهه پیش تاکنون در بازار حضور دارد. هوندا سیویک به همراه تویوتا کرولا، دو محصول مقرون به صرفه صنعت خودروسازی ژاپن هستند که طی چند دهه اخیر موفق به فتح بازارهای اروپا و آمریکای شمالی شدند.
نسل نخست هوندا سیویک در سال 1972 معرفی شد و از آن زمان تاکنون، 11 نسل پیاپی از این خودرو به بازار عرضه شده‌اند. تام گاردنر، معاون هوندا موتور اروپا در مورد این مدل گفت: هوندا سیویک از زمان عرضه نسل اول به عنوان یک خودرو نمادین از سوی مشتریان اروپایی شناخته شده است. نسل یازدهم هوندا سیویک ویژگی های اصلی عملکرد فنی، قابلیت استفاده و راحتی را از نسل‌های گذشته خود به ارث برده است. نسل یازدهم هوندا سیویک به گونه‌ای طراحی شده است که سیستم انتقال قدرت، فرمان و سیستم تعلیق آن عملکرد قابل قبولی را در اختیار راننده قرار می‌دهند و در هر لحظه آماده ارائه بازخورد به راننده هستند.
به نظر می‌رسد که فرمول موفقیت هوندا سیویک در طول 11 نسل آن ثابت باقی مانده است و هوندا علاقه ندارد تا یک سیویک بهتر را به بازار عرضه کند. عملکرد فنی قابل قبول، وزن سبک و حس رانندگی نوستالژی سه عنصر تشکیل دهنده هر نسل از هوندا سیویک هستند.
این اعتقاد وجود دارد که نسل ششم هوندا سیویک، بهترین نسل موجود از این خودرو است. نسل ششم از موتورهای سری VTEC هوندا بهره می‌برد که نخستین بار در نسل پنجم سیویک ظاهر شدند. نسل پنجم هوندا سیویک در ایران حضور داشت و نسخه‌های مختلف آن همچنان به عنوان خودرو مسابقه مورد استفاده قرار می‌گیرند. نسل ششم هوندا سیویک نسخه ارتقا یافته نسل پنجم محسوب می‌شود.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari