wp-header-logo-1141.png


مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو از تولید  ارزانترین محصول ایران خودرو با مشارکت دانش بنیان‌ها تا دو ماه آینده خبر داد. 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ آقای مهدی خطیبی در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام ایران خودرو با اعلام این خبر گفت: محصول پروژه TF ۲۱ را به عنوان خودروی اقتصادی که پایین‌ترین قیمت را در میان محصولات گروه صنعتی ایران خودرو خواهد داشت از ابتدای امسال پیش بردیم و این اتفاقی بی نظیر در ایران‌خودرو و کم‌نظیر در صنعت خودرو کشور است که فاصله ایده تا تولید و ارایه به بازار یک محصول تنها ۱۸ ماه زمان می‌برد.
وی با تاکید بر عزم و اراده مدیران و کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو برای بازگشت به روز‌های درخشان، اظهار امیدواری کرد، نمونه‌های صنعتی محصول TF ۲۱ ظرف یک تا دو ماه آینده تولید شود تا سایر مراحل را دنبال کنیم.
محصول پروژه TF ۲۱ در کلاس B و با عمق داخلی سازی بالا، با مشارکت حداکثری شرکت‌های دانش‌بنیان در گام نخست با موتور سری TU و در مرحله بعد با موتور سه سیلندر تولید و در مهر ماه سال آینده و براساس برنامه مصوب ۱۸ ماهه از زمان آغاز پروژه،  روانه بازار خواهد شد. 
 
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com

source

توسط autokhabari