تسلا گزارش درآمد سه‌ماهه دوم ۲۰۲۲ خود را منتشر کرد و آمار و ارقام احساس‌برانگیزی را شاهد هستیم. این خودروساز دوباره به سوددهی رسیده و این به معنی یازدهمین سه‌ماهه متوالی است که تسلا سوددهی مطلوبی را گزارش می‌کند؛ و یک‌بار دیگر تسلا فراتر از انتظارات عمل کرده هرچند این بار فاصله زیادی با انتظارات نداشته است.
جزئیات مالی اصلی سه‌ماهه دوم ۲۰۲۲ تسلا به این شرح هستند:
و در ادامه انتظارات تسلا از این بازه زمانی را منتشر می‌کنیم:
این خودروساز آمریکایی می‌گوید:
در سه‌ماهه دوم ما به میزان تولید جدیدی در تاریخ خود دست یافتیم. البته همچنان شاهد ادامه چالش‌های تولید خودرو هستیم که به تعطیلی سایت‌های تولیدی، اختلالات زنجیره تأمین جهانی، کمبودهای نیروی کاری و لجستیک و… ارتباط دارند. این موارد توانایی ما در تولید مداوم خودرو با ظرفیت کامل را محدود می‌کنند.
تسلا قبلاً میزان تولید و فروش محصولاتش در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۲۲ را اعلام کرده بود. با فروش ۲۵۴۶۹۵ دستگاهی مدل Y، مدل ۳، مدل S و مدل X، این برند فراتر از انتظارات که حدود ۲۳۷ تا ۲۷۰ هزار دستگاه بودند عمل کرده است. رکورد قبلی تسلا برای فروش به سه‌ماهه اول همین امسال مربوط می‌شود که طی آن تعداد ۳۱۰۰۴۸ دستگاه خودرو به فروش رساند.
گانگ
فعلا بتاز
وقتی فولکس جنرال موتورز یا حتی شرکت های کره ای و چینی جدی بیان توی رقابت کاسه کوزتو جمع کنی بری و طاوان تک تک درون سوز هایی که از خط تولید خارج کردی رو پس بدی
هیچکس
تعصب و بی منطقی تا چه حد
امیر
اثرات ظهور ایلان ماسک
Elmiraj
سه ماهه ای که گذشت همزمان شد با شروع دوباره کرونا در چین و تکرار قرنطینه شانگهای ، که تسلا را مجبور به تعطیلی ۲۲ روزه گیگافاکتوری شانگهای کرد و تولید ۶۰ الی ۸۰ هزار دستگاه را از تسلا گرفت .
اگر این اتفاق نمی افتاد شاهد فروش بیش از ۳۲۵ هزار دستگاه و به دنبال آن درآمد ۲۰ میلیارد دلاری و سود خالص بیش از ۳.۵ میلیارد دلار می‌‌بودیم…
با این حال هنوز نسبت به مدت مشابه پارسال شاهد رشد فروش ۲۶ درصدی و افزایش سود خالص ۹۸ درصدی هستیم که یکی از بهترین نتایج سه ماهه بحساب میاد .
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari