آن استار فعالیت‌های خود را به فراتر از خودرو می‌رساند و کاربران موتورسیکلت‌سوار و آمازون السکا هم‌اکنون می‌توانند از مزیت‌های تکنولوژی ایمنی این کمپانی سود ببرند. برنامه موبایلی آن استار گاردین به‌روز شده و دستیار جاده‌ای و دسترسی ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز به سیستم‌های اضطراری آمریکا و کانادا را در اختیار موتورسواران قرار می‌دهد.
مهم‌تر اینکه برنامه یاد شده از حسگرهای گوشی هوشمند کاربر برای تشخیص زمان سواری با موتورسیکلت استفاده می‌کند و بنابراین می‌تواند تغییرات ناگهانی در شتاب گیری را که شاید ناشی از تصادف باشد تشخیص دهد. اگر تصادفی بالقوه تشخیص داده شود سرویس اضطراری آن استار متوجه خواهد شد و تلاش خواهد کرد با موتورسوار تماس بگیرد. سپس این سیستم می‌تواند با پلیس، اورژانس و… در ارتباط باشد و در صورت نیاز آدرس محل حادثه را اعلام کند.
این کمپانی به منظور حفاظت از افراد در خانه برنامه آن استار گاردین skill را برای دستگاه‌های هماهنگ با آمازون الکسا ارائه می‌کند. کاربران می‌توانند با گفتن “الکسا، برای کمک تماس بگیر” با سرویس‌های اضطراری آن استار در ارتباط باشند. این ویژگی می‌تواند جان افراد به ویژه افراد کهن‌سال را نجات دهد زیرا این افراد شاید به‌صورت ناگهانی روی زمین بیفتند نتوانند گوشی را برای کمک خواستن بردارند. از آنجایی که آن استار می‌خواهد کسب‌وکار خود را به فراتر از خودروها گسترش دهد به همین خاطر هویت و لوگوی جدیدی را معرفی کرده که نشان دهنده تعهد خود به بهبود استانداردهای ایمنی و امنیتی است. لوگوی این شرکت از الگوی رنگی به‌روزتر و فوت جدیدی سود می‌برد.
نایب‌رئیس بخش ایمنی و ارتباطی آن استار می‌گوید:
هویت و لوگوی جدید آن استار شروع کننده عصر جدیدی برای ماست و با این کار می‌توانیم خلاقیت‌های جدید به منظور عملی کردن قول‌ها در زمینه ایمنی و امنیت افراد را به نمایش بگذاریم. جدیدترین برنامه‌ها و تلاش‌های ما برای بهبود ایمنی عمومی نشان دهنده عملی شدن قول‌های جنرال موتورز در تبدیل شدن به شرکتی خلاق و ارائه‌کننده نرم‌افزار است
این ویژگی‌های جدید در اختیار مالکان افرادی که از محصولاتی غیر از جنرال موتورز هم استفاده می‌کنند خواهد بود و برنامه‌های یاد شده را می‌توان دانلود کرد. البته آن‌ها باید اشتراک جداگانه‌ای به مبلغ ۱۵ دلار در ماه را خریداری کنند.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari