میدانیم که یک شورلت کوروت الکتریکی در راه است زیرا جنرال موتورز در آوریل امسال اعلام کرد یک کوروت تمام الکتریکی روی پلت‌فرم اولتیوم در دست توسعه است ولی این خودرو ممکن است به شکلی نباشد که خیلی‌ها انتظار داشتند. قبلاً تصور می‌شد کوروت الکتریکی یک سوپراسپرت باشد اما حالا وب‌سایت ماسل کارز اند تراکس از قول منابعی ادعا کرده است که کوروت الکتریکی درواقع یک سدان خواهد بود که قرار است تا اواسط دههٔ جاری برای رقابت با پورشه تایکان راهی بازار شود. اگر این گزارش صحت داشته باشد، شایعات طولانی در مورد تبدیل شدن کوروت به یک خانواده سرانجام به حقیقت خواهد پیوست.

به گفتهٔ وب‌سایت مذکور، پس از کوروت سدان نیز می‌توانیم شاهد ساخت کوروت شاسی‌بلند الکتریکی باشیم. ماسل کارز اند تراکس ادعا می‌کند که نسل کنونی کوروت نسخهٔ تمام الکتریکی نخواهد داشت و الکتریکی‌سازی آن صرفاً به ساخت دو نسخهٔ هیبریدی E-Ray و زورا محدود می‌شود؛ اما نسل C9 که پس از سال ۲۰۲۵ معرفی خواهد شد قرار است نسخه‌ای تمام الکتریکی داشته باشد. فعلاً جزئیات چندانی از کوروت الکتریکی سدان و شاسی‌بلند نمی‌دانیم اما به گفتهٔ وب‌سایت آمریکایی، هردو نسخه از باطری‌ها و پلت‌فرم اولتیوم جنرال موتورز استفاده خواهد کرد.

به گزارش ماسل کارز اند تراکس، کوروت سدان ممکن است در برخی قسمت‌ها با سدان پرچم‌دار کادیلاک سلستیک اشتراک داشته باشد. قبلاً گفته شده بود که ممکن است در آینده کامارو با یک سدان الکتریکی جایگزین شود اما حالا به گفتهٔ این وب‌سایت، برای یک سوپرسدان الکتریکی که قرار است رقیبی برای تایکان باشد، نام کوروت منطقی‌تر از کامارو تشخیص داده شده است. این یعنی پس از خاتمهٔ تولید کاماروی کنونی، به‌احتمال‌زیاد این نام به‌طور کامل از سبد محصولات شورلت حذف خواهد شد و سدان الکتریکی پرفورمنس این شرکت با نام کوروت به بازار خواهد آمد.

در حالی شایعات ساخت کوروت سدان و شاسی‌بلند منتشر شده است که چندی پیش جنرال موتورز در صفحهٔ اینستاگرام مرکز طراحی خود اسکچی از یک شاسی‌بلند اسپرت با ظاهری تهاجمی منتشر کرد که ویژگی‌های طراحی آن یادآور کوروت C8 کنونی بودند.
Aboalfazl demon
برند کوروت پتانسیل اینو داره که یک برند مستقل بشه
و یک سدان برای رقابت با تایکان و پلاد
چی از این بهتر ؟؟
Reza Waffen SS
سمممممم خالص
Aboalfazl demon
عه لامبو ساخت سم نبود؟
الان کوروت میخاد بسازه سمه ؟
Porsche 911
تفاوت زیادی دارن این دو
اول از همه بگم خودم با این ایده ساخت شاسی بلند برای لامبو موافق نبودم
ولی تفاوت این دوتا توی تاریخچه هست
اوروس ماشینی نیست که تاریخچه قدیمی باشه یه نام و نشان جدید داره و به گذشته ربطی نداره
ولی کوروت نه
یه ماشین پر قدمت هست
همینجا ارزش ساخت جفتشون مشخص میشه
ساخت شاسی بلند بدون اسم کوروت خیلی بهتر از یدک کشیدن این اسمه در حالی حتی یک خصلت رو از کوروت اصلی به ارث نبرده
JDM lover
«««این یعنی پس از خاتمهٔ تولید کاماروی کنونی، به‌احتمال‌زیاد این نام به‌طور کامل از سبد محصولات شورلت حذف خواهد شد»»»»»
کامارو برای همیشه میره؟؟؟
چجوری دلتون میاد این ماسل کار‌ جذابو توقف تولید کنین😔؟
درسته تو فروش هیچوقت به موستانگ و چلنجر نرسید ولی واقعا بنظرم یه خودروی اسپرت شایسته بوده و هست
M83
می خواد ادا فوردو در بیاره حالا کی گفتم
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari