پورتوفینو ام نوویتک طی 3.15 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رسد سپس طی 9.4 ثانیه 200 کیلومتر برساعت را رکورد می زند. بیشینه سرعت نیز برابر با 325 کیلومتر برساعت محاسبه شده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از عصر ایران- یکی از جذاب ترین محصولات فراری نسخه تقویت شده پورتوفینو ام است که در بخش پیشرانه آن از پیشرانه 3.9 لیتری 8 سیلندر توربودوقلو است که توسط نوویتک با 3 کیت پرفورمنس معرفی شده است. این خودرو زمانی که از خط تولید فراری خارج می شود، 612 اسب بخار را در اختیار راننده قرار می دهد اما بعد از به روزرسانی نوویتک اکنون 704 اسب بخار خروجی و 882 نیوتن متر گشتاور دارد.
افزایش 84 اسب بخاری و همچنین 122 نیوتن متری در شاخص گشتاور برای این خودرو بسیار ارزشمند است که با نصب ماژول پلاگ اند پلی ان-ترونیک و ریمپ بدست آمده است.
پورتوفینو ام نوویتک طی 3.15 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رسد سپس طی 9.4 ثانیه به 200 کیلومتر برساعت می رسد. بیشینه سرعت نیز برابر با 325 کیلومتر برساعت محاسبه شده است.
نوویتک برای بدنه نیز برنامه هایی را تدارک دیده که شامل نصب کیت کربن جدید در ورودی های هوا و درپوش موتور می شود. سیستم تعلیق اسپرت نیز ارتفاع خودرو به سطح زمین را 35 میلیمتر کاهش داده است.
رینگ های 21 و 22 اینچی طراحی شده توسط برند مطرح Vossen زیبایی های نمای جانبی را بهبود داده است.
نوویتک اطلاعاتی در رابطه با جزئیات و تغییرات کابین ارائه نداده است.
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com

source

توسط autokhabari