wp-header-logo-401.png

​مدیرکل روابط عمومی سازمان ملی استاندارد گفت: خط تولید تیبا متوقف است و صرفا برای انجام تعهدات قبلی مجوز ورودی با پیوست فنی صادر می‌شود.
به گزارش خودروتک ، در این پیام آمده است: خط تولید تیبا و تیبا ۲ دو همچنان متوقف است‌، صرفاً برای انجام تعهدات قبلی، با رفع عیوب و انجام شروط تعیین شده برای ثبت نام‌کنندگان و تا پایان تعهدات قبلی، مجوز ورودی با پیوست فنی صادر می‌شود‌.
خودرو
روز گذشته محمدعلی تیموری، مدیرعامل سایپا اعلام کرد: سازمان ملی استاندارد مجوز شماره‌گذاری خودروهای تیبا را صادر کرده است و این خودروها که تحویل آنها متوقف شده بود از هفته آینده به مشتریان تحویل داده می‌شود.
وی اظهار داشت: سازمان ملی استاندارد هفته قبل مجوز شماره‌گذاری ۱۵ هزار خودروی تیبا را به نیروی انتظامی اعلام کرد لذا فرایند شماره‌گذاری و پلاک‌گذاری این خودروها از هفته آینده آغاز و بعد از پلاک‌گذاری خودروها را تحویل مشتریان می‌دهیم.
بنابراین گزارش در خرداد ‌امسال خودروهای سمند‌، تیبا و تیبا ۲ به دلیل عیوب پرتکرار ایمنی عملکرد از سوی دفتر تخصصی صنایع فلزی سازمان ملی استاندارد ایران از فهرست تمدید اعتبار حذف شد.
پیرو این موضوع ثبت نام‌کنندگان این خودروها با مشکلات مواجه شدند و علیرغم اینکه وجه خرید را پرداخت کرده بودند اما به علت عدم شماره‌گذاری این خودروها قابل تحویل به مشتریان و به عبارتی خریداران نبود.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari