wp-header-logo-746.png


فراری از اولین شاسی‌بلند خود ۱۲ سیلندر Purosangue، با قیمت نزدیک به ۴۰۰ هزار یورو (۳۹۷ هزار دلار)، رونمایی کرد که رانندگان فوق‌العاده‌ ثروتمندی را هدف قرار می‌دهد که هنوز آماده حرکت تمام الکتریکی نیستند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از ایسنا، اگرچه این برند ایتالیایی که به دلیل لوگوی اسب‌های خود مشهور است، دیر وارد بازار شاسی‌بلند شد، مطمئن است که سبک خودروی اسپرت لوکس Purosangue  یا Thoroughbred  این مدل را متمایز خواهد کرد.
بندتو ویگنا، مدیرعامل فراری اعلام کرد که ترجیح می‌دهد تا Purosangue چهار در و چهار صندلی را که حداکثر سرعت آن بیش از ۳۱۰ کیلومتر در ساعت (۱۹۰ مایل در ساعت) است، به‌عنوان یک خودروی اسپورت همه‌کاره توصیف کند تا اینکه تنها یک خودروی شاسی‌بلند باشد.
این معضل پیش روی بسیاری از خودروسازان معتبر را نشان می‌دهد. سرمایه‌گذاران خودروساز برقی تسلا را به با ارزش‌ترین شرکت صنعت تبدیل کرده‌اند و سیاست‌گذاران در سراسر جهان ضرب‌الاجل‌هایی را برای توقف فروش خودروهای احتراقی تعیین می‌کنند اما گروه بزرگی از مصرف‌کنندگان هنوز خواهان وسایل نقلیه بنزین سوز هستند و مایلند قیمت‌های بالاتری برای آنها بپردازند.
فراری برقی‌سازی را در طرح تجاری خود در ماه ژوئن پذیرفت اما در مسیری آهسته به سمت هدف خود می‌رود. مدیران از ارائه جزئیات در مورد احتمالی نسخه‌های برقی با باتری یا پلاگین Purosangue در آینده اجتناب کردند.
این خودرو یکی از گران‌ترین خودروهای شاسی بلند خواهد بود و تحویل در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۳ از اروپا آغاز می‌شود.
پس از اینکه فراری در سال ۲۰۱۸ اعلام کرد که یک خودروی شاسی تولید خواهد کرد، حدود چهار سال طول کشید تا Purosangue توسعه یابد.
فراری که در حال حاضر چهار خودروی هیبریدی را در محدوده خود دارد، وعده ارائه ۱۵ مدل جدید را بین سال آینده تا ۲۰۲۶ داده است، از جمله اولین خودروی تمام الکتریکی خود که در سال ۲۰۲۵ انتظار می‌رود.
 
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com

source

توسط autokhabari