جستجو در خودروبانک
قسمت اول از سری پنجم مجموعه گرند تور طی مدت کوتاهی پس از قسمت قبلی، منتشر شد. تهیه کنندگان سرویس آمازون پرایم و سه مجری مشهور یعنی ریچارد هموند، جرمی کلارکسون و جیمز می بار دیگر به صفحه نمایش بازگشته‌اند تا مخاطبان خود را سرگرم کنند. می‌توان گفت که سه مجری سابق برنامه تخت گاز، فرمول موفق‌ این سری را با خود بردند و آن را در مجموعه گرندتور ادامه دادند.
فرمول اصلی مجموعه گرندتور، نمایش خودروهای محبوب به همراه کارهای سرگرم کننده بوده است. در قسمت اول از سری پنجم گرندتور که به نام تلنگر اسکاندیناوی یا Scandi Flick شهرت یافته است، سه مجری مشهور به کشورهای شمال اروپا سفر می‌کنند تا تجربه رانندگی در یخ و برف داشته باشند. میتسوبیشی لنسر اوولوشن، سوبارو ایمپرزا و آئودی RS4 سه خودرو این قسمت هستند که وجه مشترک هر سه آن‌ها، مجهز بودن به سیستم تمام چرخ محرک است.

جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می

در بخشی از این قسمت، شاهد شتاب‌گیری و ترمزگیری خودروها در یک تونل هستیم که یک پایگاه زیردریایی متعلق به دوران جنگ سرد است. جیمز می در این قسمت آسیب می‌بیند و صحنه تصادفی که مدت‌ها پیش در رسانه‌ها مطرح شده بود را از نزدیک می‌بینیم.
حال و هوای قسمت تلنگر اسکاندیناوی به گونه‌ای است که گویا با یک قسمت کلاسیک از مجموعه تخت گاز روبرو هستیم. با وجود افزایش سن هر سه مجری برنامه، آن‌ها همچنان به کارهای دیوانه وار خود همچون روز اول ادامه می‌دهند و هیچ حد و مرزی برای آن‌ها وجود ندارد. از این رو تماشای این قسمت را توصیه می‌کنیم. این روزها بسیار نادر است که سه مرد میانسال را روی صفحه تلویزیون ببینیم که در هیچ کاری فراتر از شوخی مهارت ندارند.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari