wp-header-logo-1374.png

گروه خودروسازی سایپا نیز همانند دیگر خودروساز کشور، براساس یک برنامه تعیین شده، قرعه کشی چندین محصول از این شرکت را برگزار و بخشی از نیاز بازار را به صورت پیش‌فروش عرضه می‌کند. هر بار که اطلاعیه مربوط به پیش‌فروش بیان می‌شود، شرایط پیش فروش محصولات سایپا مربوط به خرید هم اطلاع‌رسانی می‌شود تا متقاضیان بر اساس جزئیات آن جهت خرید خودرو تصمیم بگیرند.
در ادامه جداول زمان و نحوه پیش فروش سایپا برای هر محصول سایپا (کوییک، کوییک آر، کوییک اس، تیبا 2، ساینا و شاهین) به همراه قیمت روز خودرو صفر که به صورت هفتگی و ماهانه در طرح‌های سه ماهه و یکساله اعلام می‌شود، اشاره خواهد شد. افراد می توانند با اطلاع از قیمت روز محصولات سایپا و در نظر گرفتن بودجه مورد نظر جهت خرید خودرو اقدام کنند.
گروه خودروسازی سایپا قیمت محصولات خود برای مهر ماه ۱۴۰۱ را اعلام کرد.
قیمت (تومان)
نوع خودرو
۱۲۰.۰۷۵.۰۰۰
تیبا پلاس
۱۲۷.۰۸۵.۰۰۰
تیبا ۲ پلاس
۱۲۴.۸۶۰.۰۰۰
ساینا پلاس
۱۶۹.۹۶۶.۰۰۰
کوییک اس
۱۶۸.۲۰۹.۰۰۰
کوییک پلاس اتوماتیک
۱۷۸.۱۵۵.۰۰۰
کوییک آر پلاس اتوماتیک
۳۴۴.۷۱۵.۰۰۰
وانت ۱۵۱ معمولی
۱۸۶.۶۱۱.۰۰۰
نیسان تک آپشنال
۳۲۳.۹۳۵.۰۰۰
نیسان دوگانه آپشنال
۳۶۴.۹۳۵.۰۰۰
نیسان دیزل
۳۶۵.۱۳۵.۰۰۰
پیکاپ کارون
شرکت خودروسازی سایپا، مرحله جدید فروش فوق‌العاده خودرو شاهین را از ۱۰ صبح پنجشنبه ۳۱ شهریورماه در سامانه یکپارچه فروش خودرو آغاز خواهد کد.
نوع خودرو
۳۴۴.۷۱۵.۰۰۰
گروه خودروسازی زامیاد، مرحله جدید فروش فوری محصولات خود را از ساعت ۱۱ چهارشنبه، ۳۰ شهریور آغاز کرد. لازم به ذکر است که این طرح تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.
نوع خودرو
۳۲۵.۶۳۵.۰۰۰
نیسان تک سوز آپشنال با لاستیک رادیال و فرمان هیدرولیک
۳۶۴.۹۳۵.۰۰۰
نیسان دوگانه سوز آپشنال با لاستیک رادیال و فرمان هیدرولیک
۴۲۰.۱۳۵.۰۰۰
شرکت خودروسازی سایپا، طرح جدید فروش فوق‌العاده محصولات خود را برای سومین مرحله عرضه در سامانه یکپارچه فروش خودرو از ۱۶ شهریور ماه ۱۴۰۱ آغاز کرد.
نوع خودرو
قیمت (تومان)
ساینا S
۱۸۴.۶۶۲.۰۰۰
کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک
۲۸۷.۹۴۶.۰۰۰
طرح جدید فروش فوق‌العاده محصولات سایپا ویژه مادران برای سومین مرحله عرضه در سامانه یکپارچه فروش خودرو از ۱۶ تا ‍۱۸ شهریور ماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.
نوع خودرو
قیمت (تومان)
ساینا S
۱۸۴.۶۶۲.۰۰۰
کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک
۲۸۷.۹۴۶.۰۰۰
شرکت سایپا طرح فروش یکساله محصولات خود را در سامانه یکپارچه فروش خودرو اعلام کرد.
نوع خودرو
۱۷۲.۲۹۰.۰۰۰
ساینا S
۹۲.۳۳۱.۰۰۰
کوییک پلاس با گیربکس اتومات
۱۴۳.۹۷۳.۰۰۰
کوییک با گیربکس معمولی
۸۹.۰۱۰.۰۰۰
شرکت سایپا طرح فروش یکساله ویژه مادران محصولات خود در سامانه یکپارچه فروش خودرو را اعلام کرد.
نوع خودرو
۱۷۲.۲۹۰.۰۰۰
ساینا S
۹۲.۳۳۱.۰۰۰
کوییک پلاس با گیربکس اتومات
۱۴۳.۹۷۳.۰۰۰
کوییک با گیربکس معمولی
۸۹.۰۱۰.۰۰۰
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به افزایش ظرفیت تولید این خودروسازی اعلام کرد:
فروش فوری خودرو کارکرده و دریافت وجه نقد به صورت آنی، راهکار مناسبی برای تبدیل ماشین دست دوم به خودرو صفر داخلی و خارجی است. بدین گونه که متقاضی خرید خودرو صفر می‌تواند با فروش فوری و نقدی ماشین دست دومخود سریعا و به راحتی به وجه نقد مورد نیاز و یا پیش پرداخت خودروهای موجود در طرح‌های پیش فروش ایران خودرو و یا طرح ثبت‌نام سایپا دست یابد.
به نظر می‌رسد در بازار پر نوسان خودرو، این روش فروش ماشین کارکرده، مناسب افرادی باشد که قصد تبدیل خودرو کارکرده به صفر را دارند، اما در مقابل از فروش خودرویشان در بازار دلالی و سنتی گریزانند.
در همین راستا، خودرو45 بستر امن و آسانی برای فروش سریع خودروهای کارکرده بازار فراهم کرده است تا متقاضیان فروش خودروهای دست دوم بتوانند خودرویشان را به صورت رایگان کارشناسی کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن وجه نقد خودرو را دریافت کنند.
در روش فروش فوری خودرو کارکرده توسط خودرو45 و حضور فعالان معتبر بازار، می‌توان به راحتی نسبت به خرید خودرو در طرح‌های پیش فروش شرکت کرد و نگرانی بابت پرداخت به موقع وجه نقد پس از برنده شدن در قرعه کشی نداشت.
بنابر اطلاعیه گروه خودروسازی سایپا، در چند روز گذشته تعداد ۸۵۰۰ دستگاه خودروهای تیبا، تیبا ۲ و ساینا شماره‌گذاری، بارگیری و تحویل مشتریان شده است.
این فرآیند تا تحویل تمامی تعهدات این خودروسازی برای این ۳ محصول ادامه خواهد داشت.
به گفته محمد تیموری، مدیرعامل سایپا، خودروسازی سایپا در راستای واردات خودرو در حال مذاکره با شرکت فرانسوی سیتروئن است.
این خودروسازی در حال مذاکره با شرکت سیتروئن برای واردات سیتروئن C3-XR در قالب پروژه سایپا M44 و سیتروئن C3 و تولید آنها در داخل کشور است.
امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت، با اشاره به دستور رئیس ‌جمهوری درباره واگذاری سهام سایپا گفت:
بنابر طرح تحول صنعت خودرو، در ادامه برنامه زمان‌بندی اقدامات اصلاح ساختار مدیریتی و مالکیتی صنعت خودرو، دو شرکت ساپکو و سازه‌گستر (شرکت تامین قطعات گروه خودروسازی سایپا) منحل خواهد شد. روند انحلال این شرکت‌ها از فروردین ۱۴۰۲ آغاز و در شهریور ماه همان سال به پایان می‌رسد.
منوچهر منطقی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:
محمدعلی تیموری، مدیر عامل سایپا اعلام کرد:
گروه خودروسازی سایپا قصد دارد در راستای اهداف وزارت صنعت، معدن و تجارت، شرکت پارس خودرو را واگذار کرد. بدین ترتیب سهام پارس خودرو به صورت بلوکی بر اساس قانون و مقررات مربوطه به اشخاص حقوقی و حقیقی فروخته خواهد شد.
شرکت‌ها و اشخاصی که متقاضی خرید پارس خودرو هستند می‌توانند برای دریافت و تکمیل‌ فرم‌ها و تایید صلاحیت به مدت ۱۵ روز از تاریخ انتشار آگهی به شرکت سایپا در کیلومتر ۱۵ جاده مخصوص کرج مراجعه کنند.
گروه خودروسازی سایپا اعلام کرده است به دنبال تکمیل همه خودروهای ناقص کوییک اس، قصد دارد تولید این خودرو را افزایش دهد. به مشتریانی که تحویل خودروی کوییک اس آنها با تاخیر مواجه شده است، کوییک معمولی پیشنهاد شده تا در صورت تمایل برای تبدیل اقدام کرده و بلافاصله ماشین خود را تحویل بگیرند.
معاون کیفیت شرکت خودروسازی سایپا درباره تاخیر در تحویل خودروهای تیبا و تیبا ۲ گفت:
محمدعلی تیموری مدیر عامل سایپا گفت:
با انجام مراحل قانونی و ارائه مستندات و مدارک، خودرو شاهین در بورس کالا پذیرش شد. ۸۰ درصد از میزان تولید شاهین در بورس کالا به صورت کالای فیزیکی عرضه می‌شود.
نحوه و تاریخ عرضه، میزان پرداخت اولیه، شرایط ثبت نام متقاضیان و… در اطلاعیه بورس کالا مشخص خواهد شد.
شاهین به صورت نمونه پذیرش شده و در صورت موفقیت عرضه در بورس کالا، خودروهای دیگری نیز امکان فروش به این روش را خواهند داشت.
خطیبی، مدیرعامل سایپا:
مدیرعامل و اعضای جدید هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا به نمایندگی از سه شرکت سهامدار معرفی شدند. محمدعلی تیموری، علیمردان عظیمی و علی شیدایی به ترتیب از طرف گروه سرمایه‌گذاری کارکنان سایپا، شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنعتی رنا و شرکت توسعه سرمایه رادین به عنوان اعضای موظف هیات مدیره منصوب شدند.
همچنین، محمدعلی تیموری علاوه بر عضویت در هیات مدیره، به عنوان نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا انتخاب شد.
به گفته امیرحسین تابع‌جماعت، رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل و دبیر کمیته نام‌گذاری محصولات گروه خودروسازی سایپا، در آینده نه چندان دور، شاهین و آریا CVT و ساینا و کوییک GX با موتورهای پیشرفته‌تری به بازار عرضه می‌شوند.
او همچنین درباره نام پیکاپ جدید سایپا صحبت کرد. نام این محصول سهند است. پیکاپ شهری دیگری نیز در خط تولید این گروه خودروسازی قرار دارد که با نام سپهر به بازار خواهد رسید.
هاچبک کوییک یکی دیگر از محصولات گروه خودروسازی سایپا است که از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در آبان ۱۴۰۰ توانست ۴ ستاره دریافت کند.
این هاچبک کوچک از سال ۱۳۹۷ روی خط تولید پارس خودرو، یکی از زیرمجموعه‌های سایپا قرار دارد. پارس‌خودرویی‌ها توانسته‌اند کیفیت کوییک را ارتقا دهند و از ۲ ستاره به ۴ ستاره برسانند.
شاهین، محصول دیگر سایپا است که توانسته ۴ ستاره کیفی از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران بگیرد.
خودرو تازه‌ وارد شاهین، محصول گروه خودروسازی سایپا، برای اولین بار مورد ارزیابی کیفی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران قرار گرفت و توانست ۴ ستاره بگیرد.
سایپا شاهین، ۴ ستاره کیفی را برای قبولی در تست‌های فنربندی و تعلیق فرمان، موتور و انتقال قدرت، ترمز، تجهیزات الکتریکی، تزئینات داخلی و خارجی، بدنه، رنگ، صداهای غیرعادی و نفوذ آب دریافت کرد.
ثبت‌نام محصولات سایپا پنجشنبه هر هفته انجام می‌شود
دارا بودن حداقل ۱۸ سال سن، گواهینامه رانندگی و نداشتن پلاک انتظامی فعال خودرو و غیره

تهیه و تنظیم: تیم تولید محتوا خودرو45
سلام شما همون ماشین های زامیاد پیش فروش آبانماه سال ۹۹رو که وتحویلش اردیبهشت بوده تحویل ندادین تحویل دهید
سلام برای کوئیک آر ۴ماه و ۱۲ روزه که تکمیل وجه نمودم و ۵۱ روزه که فاکتور شده، بی وجدانها زود فاکتور میکنند که جریمه کمتری بدهند، خودرویی را که باید آخر فروردین ۱۴۰۰ تحویل میدادند الان که ۱۲ شهریوره، از تحویل خبری نیست!؟ خجالت نمیکشند فروش ویژه ۹۰ روزه دارند، خدا لعنت کنه کسانی را که این خودروسازان بنجل گرانفروش را بر ملت ایران تحمیل کرده اند … چقدر ظلم … به خاطر یک عده رانتخوار بی همه چیز مردم را بدبخت کرده اند …
با سلام دوست گرامی
با توجه به وضعیت ثبت نام خودرو شما، حتما به صورت حضوری به نمایندگی مراجعه کنید.
من برج ۱۲سال۱۴۰۰تکمیل وج کردم هنوز خبری از کوییک اس نیست خدایی چه وضعشه وقتی زنگ میزنم میگین قطعات نداریم مگه ماشین خارجیه
سلام در این قرعه کشی جدید که در شهریور ماه انجام شد با تحویل حداکثر نود روز واقعا چه قدر زمان می‌بره تا تحویل بدن
سلام من تیبا ثبت نام کرده ام ولی چهار ماه گذشته و هنوز هیچ خبری نیست.
ببخشید اگه پس از برنده شدن انصراف زده بشه میشه مرحله های بعد دوباره ثبت نام کرد؟
بر اساس آنچه اعلام شده است، در صورت انصراف برندگان، تا دو یا سه مرحله امکان ثبت نام ندارند.
سلام بله میشه
درود بر شما من اسمم فروش فوری در اومده روش پرداخت چطور کل مبلغ باید یجا بدم یا تو دو مرحله باید پرداخت کرد بخاطر محدودیت های بانکی
با سلام دوست گرامی. شرکت سایپا پس از اعلام اسامی برندگان پیامکی تحت عنوان نحوه و زمان واریز وجه ارسال می کند.
با توجه به طرح ثبت نامی شما، نحوه پرداخت مشخص می شود.
تیبا دو فروش فوری سه ماهه دیگه نمیزارید ؟
سلام محدودیت ها رو بردارید
سلام وقت به خیر.خودرو ثبت نامی ساینا خرداد ۱۴۰۰ با تحویل ۳ ماهه هنوز خودرو ما فاکتور نشده. چه کنیم از این بی برنامگی
پول بی زبان و با هزار وام و قرض واریز کردیم ولی خبری از ماشین نیست.لطف کنید پاسخ من رو بدید !
باید به نمایندگی مراجعه کنید و سریعا پیگیر شوید
چی میگی ادمین ؟؟!! نمایندگی در واقع جیره خور سایپاس مثل همین سایت و بقیه سایتهای مشابه… خودتونو مثل من اسیر سایپا نکنید
با احترام
سایت خودرو۴۵ به عنوان فروش خودروهای کارکرده در بازار و مجله خودرو۴۵ در قالب طلاع رسانی اخبار حوزه خودرو فعالیت دارد. لذا هرگونه مشکل و یا پیگیدی درباره تحیل خودروها و ثبت نام ها به عهده شرکت ثبت نام کننده است.
سلام. دوماه هست از تحویل ساینا معمولی میگذره هیشکی پاسخ گو نیست. تورو خدا یکی بگه کجا پیگیری کنیم.
خداوکیلی هیچوقت از سایپا نخردید.
تیبا دو سه ماهه برنده شدم الان ۴ ماه شده و خبری نیست
۶ماه گذشته هنوز نیسان اپشنال تحویل ندادین باز ثبت نام می کنبن
عالی
سلام ثبت نامی فروش فوق العاده اول مهر ۱۴۰۰ ساینا اس میباشم ولی بعد از ۹۰ روز هنوز در حال تخصیص میباشد لطفا بگید کی تحویل میدید
با توجه به تعداد بالای درخواست خودرو بهتر است در این زمینه با نمایندگی تماس حاصل فرمایید.
سلام وقت بخیر من هرچی وارد سایت میشم میگه قبلا با این کد ملی ثبت نام شده،درحالیکه من اصلا هیچ ثبت نامی نه تو سایپا نه ایران خودرو نکردم.میشه لطف کنید راهنمای بفرماید.ممنون از لطفتون و خسته نباشید
دوست گرامی ظاهرا فرد دیگری به صورت اشتباه کد ملی شما را وارد کرده است. بهتر است بریا رفع این مورد با پشتیبانی سایت ثبت نام سایپا تماس بگیرید
باسلام این وضعیتی هست چند بار ثبت نام میکنم اصلا خوزستان یا شهری مثل خرمشهر که محروم از همه چیز هست وهنوز جنگ زده جز قرعه کشی هست
با احترام
دوست گرامی تعداد شرکت کنندگان در قرعه کشی های هفتگی بالاست
باسلام.من موعد دعوتنامه ام دیماه بود تمام شد وقت واریزی ونتونستم به خاطر اینکه هزینه رفت بالاواریز کنم.مدل ماشین سایپاا۱۵۱آپشنال بود درخواست دارم با تعویض ماشین با تیبا یا تیبا ۲موافقت کنید ممنون
با احترام دوست گرامی
تحویل خودروها به عهده گروه خودروسازی سایپ است.
من ۹۹/۱/۵کوییک sثبت نام کردم تحویل ۱ساله هنوز که ۰۰/۱۰/۱۵فاکتور نشده تکمل وجه هم اول ابان انجام شده فقط میتونم بگم لعنت بهتون وانشالله ک خرج سرطان خوانوادتون کنین
با مراجعه به نمایندگی پیگیر تحویل خودرو باشید.
چرا خودرو های یک ساله رو تحویل نمیدین مگه مرض دارین یا مردم مسخره دست شماست بسه دیگه پیش خودتون خودرو سازین دار و ندارمون دادیم یه لگن چرا تحویل نمیدین فقط باید ازتون شکایت کرد تا شاید درست شین
دوست گرامی تحویل خودروها به عهده گروه خودروسازی سایپا است.
لیف سایپا سالها قبل به تن ما خورده، وقسم خوردم دیگه تا آخرعمرخودم، بچه هام، نوادگان، و دوست وآشنا هرگز تحت هیچ شرایطی از محصولات سایپا خرید نکنیم. واقعآ جای تآسفه، شرکت بدقولیه.
سلام من هفته پیش ثبت نام کردم فقط اطلاعاتم ثبت شد دیگه نوع خودرو وشماره پیگیری نیومدبرام الان میخوام ثبت نام کنم میگه مشتری بااین اطلاعات ثبت شده است.چیکار کنم.لطفا راهنماییم کنید.
باید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و یا ویرایش را بزنید.
با سلام دوست گرامی خودروسازی سایپا و ایران خودروهر ماه ثبت نام دارند.
سلام بلاخره متوجه نشدیم که پذیرفته شدگان ابان ۹۹الان چقدر برای شاهین باید واریز کنند ممنون میشم جواب دقیق داده بشه
دوست گرامی برای تحویل خودروهای یکساله به طور معمول طرح های تبدیل اعمال شده است. باید طبق طرح ثبت نامی خود این موارد و اطلاعیه ها را مطالعه کنید
سلام من دوهفته پیش با گوشی ثبت نام کردم نتونستیم رنگ و مدل ماشینو انتخاب کنم الان ک میخوام ثبت نام کنم میزنه این کد ملی ثبت شده است چیکار کنم نمیتونم ثبت نام کنم
باید با پشتیبانی و یا نمایندگی تماس حاصل فرمایید.
سلام-من در قرعه کشی برنده شده ام ‘ اما شماره شبا وارد شده حسابش مسدود است’ میشه راهنمایی بفرمایید
دوست عزیز شما باید برای رفع مشکل خود با پشتیابنی و یا نمایندگی تماس بگیرید.
سلام گزینه واریز وجه برای من فعال نیست یعنی اون گزینه کلا نشون نمیده برام چیکار کنم خواهش میکنم راهنمایی کنید
دوست گرامی شما باید با پشتیبانی گروه سایپاتماس بگیرید
واردات خودرو رو آزاد کنید و مثل تمام دنیا بگذارین کارخانه ها گلیم خودشونو از آب بکشن بعد خواهید دیدآیا محصولات بی کیفیت به بازار عرضه میکنن…
سلام ، آقا کلی فحش ولعنت نثار این و اون کردیم بعد فهمیدم قیمت تیبا ۱ فروش فروردین ۱۴۰۱ رو اشتباه ثبت کردین ! قیمتش ۱۱۹ شما زدین ۱۹۹ .. لطفا اصلاح کنید.
با احترام
از مشکل پیش آمده عذرخواهی میکنیم.
قیمت بازار‌ آزاد این خودرو به همین مبلغ درج شده است.
سلام من ساینا اس ثبت نام کردم اما هیچگونه پیامک و کد پیگیری ندارم
حتی رنگ ماشین هم‌برام نیومد که انتخابش کنم فقط برام‌نوشت اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد الآن یعنی ثبت شده برام خودرو ساینا؟
دوست گرامی شما در مرحله ثبت نام موفق شدید نه برنده شدن خودرو.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


source

source

توسط autokhabari