wp-header-logo-1367.png

مجله همراه مکانیک » اخبار خودرو » شرایط فروش اقساطی هایما s5 ایران خودرو – مهر 1401
بعد از گذشت حدود 3 سال از آخرین شرایط اقساطی ایران خودرو، حال این شرکت اقدام به فروش اقساطی هایما s5 در قالب طرح اقساطی 36 ماهه کرده است. این طرح از روز چهارشنبه 6 مهر ماه 1401 آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. این طرح فروش بدون قرعه کشی بوده و شرط داشتن پلاک به طور کلی حذف و شرط عدم ثبت نام درز طرح های قبلی ثبت نام از 48 ماه به 18 ماه کاهش یافته است.
 در این طرح، ایران خودرو هایما S5  توربوشارژ اتوماتیک با گیربکس AT6  را با قیمت 794,167,000 تومان عرضه خواهد کرد.
متقاضیان خرید این خودرو می توانند جهت خرید هایما S5  در رنگ های سفید، مشکی متالیک، خاکستری متالیک، نقره ای متالیک و ذغالی متالیک اقدام به ثبت نام کنند. همچنین امکان انتخاب رنگ خودرو با پوشش نانوسرامیک نیز، در مرحله قبل از واریز وجود دارد. در صورت انتخاب این آپشن اختیاری، مبلغ 9 میلیون و 900 هزارتومان به واریزی نقدی اضافه خواهد شد. 
بودجه کافی برای خرید خودرو نداری؟
با همراه‌مکانیک انواع خودروهای کارکرده و صفر رو اقساطی و بدون ضامن بخر! انتخابش با تو، خریدش از ما!
ورود به صفحه خرید اقساطی
در طرح فروش نقدی-اعتباری خودرو این محصول، متقاضیان خرید می توانند از طریق شرکت لیزینگ ایران خودرو اقدام به ثبت نام کنند و با پیش پرداخت مبلغ 494 میلیون و 167 هزارتومان، مابقی مبلغ را از طریق 9 فقره چک به مبلغ 46 میلیون و 46 هزارتومان پرداخت کنند. مدت تحویل خودرو نیز 30 روز پس از تایید چک ها خواهد بود.
مهم: با توجه به الزام شرکت لیزینگ به منظور کاهش ریسک خطرات دوران بازپرداخت تسهیلات در عرضه خودرو، فروش اقساطی همراه با عرضه کارت طلایی( بیمه بدنه) خواهد بود. مبلغ کارت طلایی یک ستاره پلاس در سال اول برابر 9 میلیون و 600 هزار تومان و برای سال دوم و سوم مجموعا 23 میلیون تومان خواهد بود و در تاریخ 1401/07/20 قابل پرداخت است.

ایران خودرو در این طرح، محدويت پلاك فعال را حذف کرده است و فاصله زمان ثبت نام قبلی از 48 ماه را به 18 ماه تغییر داده است. طبق اعلام این شرکت، محصولات با تحويل 30 روزه به خریداران تحویل داده خواهد شد. در این طرح، هایما S5  در رنگ های سفید، مشکی متالیک، خاکستری متالیک، نقره ای متالیک و ذغالی متالیک عرضه می شود. 

در شرایط نقدی این خودرو با مبلغ 794 میلیون و 167 هزار تومان قابل خریداری است و زمان تحویل خودرو نیز 30 روز کاری در نظر گرفته شده است.
همراه مکانیک، همراه مطمئن شما در فرآیند خرید و فروش خودرو‌ست. این مجموعه با تجریه‌ی هزاران همراهی در خرید و با ارائه‌ی خدمات همه جانبه‌ی خودرویی، در مسیر خلق بهترین تجربه‌ی ممکن از خرید و فروش، کنار شماست.
با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک، یک دستیار متخصص خودرویی داشته باشید و از خدمات متنوع این شرکت بهره‌مند شوید.

source

توسط autokhabari