wp-header-logo-674.png

سخنگوی وزارت صمت گفت: در هر یک دقیقه, ۶ نفر در سامانه یکپارچه خودرو ثبت خودرو می‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار به نقل از تسنیم، سخنگوی وزارت صمت از روند خوب ثبت تقاضای خودرو در سامانه تخصیص یکپارچه خودرو خبر داد و گفت: در هر یک دقیقه, ۶ نفر در این سامانه ثبت خودرو می‌کنند.
امید قالیباف افزود: تا ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه امروز, ۱۳۵ هزار متقاضی خودروی مورد نظر خود را در سامانه ثبت کرده اند.
وی از متقاضیان درخواست کرد تا ثبت تقاضای خودشان را به روز و ساعات پایانی مهلت داده شده موکول نکند، زیرا ممکن است به دلیل حجم و بار ترافیکی، سامانه با اخلال همراه شود.
قالیباف درباره زمان بعدی اجرای طرح فروش یکپارچه خودرو نیز گفت: بعد از ثبت تقاضا‌ها و مشخص شدن برنامه فروش هر نوع خودرو و فهرست انتظار، برای مرحله بعدی عرضه خودرو برنامه ریزی خواهیم کرد.
سخنگوی وزارت صمت همچنین گفت:سامانه یکپارچه فروش خودرو به زودی، هوشمند می‌شود و با هوشمند شدن این سامانه، متقاضیان می‌توانند از پیشنها‌های مناسب این سامانه، در مورد انتخاب خودرو، زمان بندی خودرو و جابجایی در فهرست انتظار، بهره‌مند شوند.
سایت همینجوریش کلی باگ داره.ثبت نام کردم ولی نمیتونم وارد پنلم بشم.وارد که میشه اطلاعات پروفایل رو نمیاره.ثبت سفارش کردم بعد تو پروفایلم میاره سفارشی ثبت نشده است دوباره بخوام ثبت سفارش کنم میزنه سفارش شما برای خودروی دیگری درحال بررسی است درحالی که تو پروفایل میزنه سفارش نداری
حالا میخوان هوشمندشم بکنن
الان من از کجا بدونم که درخواستم ثبت شده یا نه
ثبت شده نگران نباش برا منم همین مشکل بود بعدا نگا کردم دیدم ثبت شده
ما که نتونستیم ثبت نام کنیم
مشکل ثبت نام وجود داره
من بیشتر از ۲۴ ساعته بکوب دارم سایت رو رفرش میکنم هنوز نتونستم ثبت نام کنم. ساعات پایانی کجا بود؟
من ثبت نام کردم اعتبار گواهینامه ام تمام شده رفتم اعتبار جدید کردم به من گفتن یک ماه دیگه گواهینامه ات میاد حالا به من تعلق میگیره یا نه ؟


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.

source

توسط autokhabari