wp-header-logo-693.png

تولید بیش از ۵۶۸ هزار دستگاه خودرو توسط گروه صنعتی ایران خودرو در سال کاری ۱۴۰۱ به دو بخش سواری و تجاری سنگین و نیمه سنگین تقسیم شد. با اضافه شدن خودروهای کسری دار، تعداد تولید شده از ۶۳۰ هزار دستگاه عبور کرد. در این زمینه، گزارش حاکی از افزایش ۲۱ درصدی تولید خودرو توسط گروه صنعتی ایران خودرو در سال ۱۴۰۱ است که با احتساب خودروهای تکمیل شده، خودروهای تجاری سازی و آماده عرضه، افزایش ۳۸ درصدی را نیز نشان می دهد.
همچنین، صدور فاکتور خودروها در همین دوره نیز ۳۸ درصد افزایش یافته و فاکتور بیش از ۶۲۵ هزار دستگاه خودرو صادر شده است. این گزارش نشان می دهد که تعداد خودروهای عرضه شده توسط گروه صنعتی ایران خودرو در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال گذشته ۳۷ درصد افزایش داشته و بر این اساس بیش از ۶۲۲ هزار دستگاه خودرو تحویل مشتریان شده است. برنامه ریزی شده است که تحویل خودرو تا روز پایانی سال ادامه داشته باشد.
همچنین با اضافه شدن خودروهای کامل در فرآیند آماده سازی حمل و خودروهای دارای پلاک آماده حمل، مجموع کل خودروهای قابل عرضه از ابتدای سال ۱۴۰۱ به بیش از ۶۶۳ هزار دستگاه رسیده است.

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
مشخصات ماشین مورد نظرتان را جستجو کنید
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود

source

توسط autokhabari