wp-header-logo-89.png

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد که افزایش قیمت خودروهای مونتاژی نیازمند اعلام قیمت توسط شورای رقابت است. در صورتی که شرکتی اقدام به افزایش قیمت خودروها کرده باشد، باید هزینه‌ها را به حالت قبلی بازگرداند.
با اظهارات امید قالیباف، مشخص شد که در مرحله اول طرح یکپارچه عرضه خودرو، بیش از 208 هزار نفر از متقاضیان ثبت نام کرده‌اند و تحویل خودروی آنها به سال 1403 موکول شده است. این افراد در مهلت تعیین شده برای تغییر نوع خودرو به سامانه یکپارچه مراجعه کرده و نسبت به تغییر نوع خودرو برای تغییر اولویت بندی اقدام کرده‌اند.
در خصوص افزایش قیمت خودروهای مونتاژی، امید قالیباف اعلام کرد که هیچ گونه افزایش قیمت این خودروسازان مجاز نمی باشد. سازمان حمایت به این شرکت‌ها اعلام کرده است که تغییر در قیمت خودروها مجاز نیست و شورای رقابت نیز آنها را به عدم افزایش قیمت خودرو توصیه کرده است. به علاوه، تا زمانی که شورای رقابت قیمت‌ها را اعلام نکند، خودروسازان مونتاژی مجاز به افزایش قیمت نیستند.
قالیباف تأکید کرد که هرگونه افزایش قیمت خودروهای مونتاژی منوط به اعلام قیمت توسط شورای رقابت است. در صورتی که شرکتی تصمیم به افزایش قیمت خودروها گرفته باشد، باید هزینه‌ها را به حالت قبلی بازگرداند.
1 نظر
دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
مشخصات ماشین مورد نظرتان را جستجو کنید
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود

source
تولید محتوا

توسط autokhabari