wp-header-logo-221.png

بنا به اعلام مسئولان گروه خودرو سازی سایپا در برنامه تولید سال 1402، شرکت سایپا با داشتن 60 درصد سهم از تولید خودروهای داخلی در ایران، به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های خودروسازی در این کشور شناخته می‌شود.
پیش از این محمدعلی تیموری، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا طی نشستی اظهار کرد که تولید این گروه خودروساز به 2 هزار دستگاه در روز رسیده و در گذشته تیراژ تولید در حدود هزار و 100 دستگاه بوده است.
با افزایش تیراژ و تنوع محصولات، فروش محصولات گروه سایپا نیز در سال گذشته به 35 هزار میلیارد تومان و تا کنون نزدیک به 70 هزار میلیارد تومان افزایش یافته است. محمدعلی تیموری، بر این باور است که افزایش تولید و فروش محصولات گروه سایپا از طریق حضور و حمایت سیستم بانکی، به خصوص بانک پارسیان، قابل تامین است.
بنا به اعلام این شرکت خودرو سازی در سال آینده، سایپا برنامه دارد 8 محصول جدید را به بازار عرضه کند که شامل 3 محصول تجاری و 5 محصول سواری است. این عرضه محصولات جدید به بازار، به نوعی رکوردی خاص در عرضه محصولات جدید به بازار است. همچنین، سایپا به دلیل تولید محصولات اقتصادی و به روز و پاس‌کردن تمامی استانداردهای 85 گانه، به عنوان یکی از برترین خودروسازان در ایران شناخته می‌شود.
بر اساس آمار منتشر شده سال 1401 طی سال گذشته، تعداد 390 هزار خودرو در سایپا تولید شده است و در سال آینده تولید گروه سایپا به 500 هزار دستگاه خواهد رسید. با تکمیل 50 هزار خودروی ناقص در پارکینگ، تولید مجموع سایپا به 550 هزار دستگاه خواهد رسید.
مدیرعامل سایپا به این نکته اشاره کرد که بازسازی و نوسازی دستگاه‌های خطوط تولید باعث افزایش کیفیت محصولات و افزایش تولید خواهد شد. به همین دلیل، بازسازی و نوسازی خطوط تولید در سایپا در دستور کار قرار دارد و در 30 سال اخیر هیچ اقدامی در این زمینه انجام نشده است. تیموری تأکید کرد که برای تحقق این هدف، حضور و مشارکت بانک پارسیان در طرح نوسازی و بازسازی و ایجاد بستر مناسب برای تولید و انجام حمایت مالی ضروری است.
1 نظر
دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
مشخصات ماشین مورد نظرتان را جستجو کنید
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود

source
تولید محتوا

توسط autokhabari