wp-header-logo-507.png

مدیر طرح ثبت معاملات خودرو در سامانه جامع گفت: به زودی سامانه‌ای برای ثبت معاملات خودروهای نو و کارکرده راه‌اندازی خواهد شد و تمامی معاملات باید در این سامانه ثبت گردند.
حسین کاظمی توضیح داد: این طرح با هدف مدیریت جامع در نقل و انتقال معاملات خودرو، مبارزه با پولشویی، اجرای دقیق و به موقع قانون جدید مالیات بر عایدی سرمایه، فراهم کردن بستر مناسب برای معاملات خودرو جهت پیشگیری از کلاهبرداری، دسترسی به اطلاعات صحیح درباره خودرو و طرفین معامله و همچنین یکسان‌سازی فرآیند تنظیم و ثبت قرارداد‌ها ایجاد شده است.
کاظمی افزود: معاونت صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت در حال راه‌اندازی این سامانه است و دستگاه‌های مختلف مانند قوه قضاییه، وزارت کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی، فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی و سایر دستگاه‌های نظارتی در این طرح همکاری می‌کنند.
وی تصریح کرد: اهداف و برنامه‌های این سامانه در چارچوب قوانین و مقررات کشوری مانند قانون مبارزه با پولشویی، قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور، قانون مالیات‌های مستقیم و دستورالعمل تنظیم بازار خودروی سواری شورای رقابت عملیاتی خواهد شد.

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود

source
تولید محتوا

توسط autokhabari