wp-header-logo-775.png


در این نوشتار با کارنامه همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر آخرین شرایط فروش ارائه‌شده از سوی مدیران خودرو برای محصولات این شرکت. ثبت نام مدیران خودرو شامل تمامی طرح‌های ارائه‌شده از سوی این شرکت با جزئیات و مشخصات کامل است.
لازم به ذکر است که مدیران خودرو یکی از معدود شرکت‌های خودروسازی خصوصی در کشور است که محصولات خود را در قالب طرح‌های پیش‌فروش و فروش فوری با اقساط بلندمدت ارائه می‌کند. البته حاشیه سود این شرکت نسبت به رقبا بسیار بیشتر است.

عناوین این مطلب

عناوین این مطلب
خانواده خودروی MVX22 Pro یکی از محصولات ارزان قیمت شرکت مدیران خودرو است و به عنوان یکی از پرفروش‌ترین خودروهای این شرکت شناخته می‌شود. شرکت مدیران خودرو ماه گذشته نسخه دنده‌ای ایکس۲۲ پرو این خودرو را رونمایی نموده است از قیمت رسمی این خودرو پرده برداشت.
ام وی ام ایکس ۲۲ پرو طبق اطلاعیه لیست قیمت شرکت مونتاژ کننده خطاب به نمایندگی‌های مجاز خود، با قیمت ۷۰۶ میلیون و ۷۰۰ هزارتومان به فروش می‌رسد. البته هنوز شرایط فروشی برای این خودرو اعلام نشده است.
کلیه منتخبین اولین دوره ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش اینترنتی خودرو که کد ملی ایشان در سامانه مذکور اعلام گردیده است، می توانند از امروز ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ لغایت ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ با مراجعه به یکی از نمایندگی های مجاز شرکت م دیران خودرو نسبت به تکمیل فر آیند ثبت نام خود مطابق شرایط زیر اقدام نمایند .
شرایط فروش:
طرح جدید فروش محصولات مدیران خودرو (سامانه یکپارچه) - اردیبهشت ۱۴۰۲
لیست قیمت محصولات فونیکس و ام‌وی‌ام شرکت مدیران‌خودرو ویژه اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ منتشر شد.
مدیران خودرو طرح فروش ویژه مادران را از امروز آغاز کرد.
بر اساس اعلام شرکت مدیران خودرو، شرایط فروش مدیران خودرو ویژه مادران، مختص افرادی است که پیش از این از طریق سامانه یکپارچه خودرو در طرح جوانی جمعیت ثبت‌نام کرده‌اند. این افراد از امروز تا ۱۳ اردیبهشت فرصت دارند با تکمیل مدارک و پرداخت وجه خودرو، از شرایط فروش مدیران خودرو ویژه مادران بهره‌مند شوند. پس از این تاریخ، ثبت‌نام اولیه باطل خواهد شد و عملا امکان بهره‌گیری از این شرایط فروش وجود نخواهد داشت.
در شرایط فروش مدیران خودرو ویژه مادران، تمامی محصولات مدیران خودرو به‌‌صورت نقدی یا اقساطی عرضه می‌شوند. بر اساس اطلاعیه شرکت، عرضه محصولات X22 Pro، آریزو ۵ توربو و X55 Pro از برند MVM و تیگو ۸ پرو، تیگو ۸ پرو مکس، آریزو ۶ پرو، تیگو ۷ پرو و فونیکس FX نیز از برند فونیکس در برنامه فروش مدیران خودرو گنجانده شده است.
بر اساس طرح فروش اقساطی مدیران خودرو، خریداران می‌توانند با پرداخت ۵۰ تا ۶۵ درصد از قیمت خودرو به‌عنوان پیش‌پرداخت، از شرایط اقساطی مدیران خودرو بهره‌مند شوند. مدت بازپرداخت اقساط و میزان وام منعطف است و از سوی خریدار تعیین می‌شود.
شرکت مدیران خودرو قیمت محصولات مدل ۱۴۰۲ را منتشر کرد. این شرکت ضمن انتشار قیمت‌های جدید اعلام کرد تمامی افرادی که در دوره نخست سامانه یکپارچه فروش اینترنتی خودرو به‌عنوان منتخب ثبت‌نام شده‌اند، با مراجعه به یکی از نمایندگی‌های معتبر شرکت مدیران خودرو و تکمیل فرایند ثبت‌نام خود، می‌توانند در بازه زمانی از تاریخ ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ تا ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲، با قیمت‌های مندرج، خودروی خود را به‌صورت آنلاین خریداری کنند.
شرایط پیش فروش شرکت مدیران خودرو از طریق سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی بر مبنای فرآیند نوبت دهی به شرح جدول ذیل اعلام میگردد.
 در این طرح پیش فروش ، قیمت ها علی الحساب بوده و قیمت نهایی در زمان ارائه دعوتنامه تکمیل وجه مشخص می گردد.
انطباق همزمان کارت ملی، گواهینامه، حساب بانکی و سیم کارت به نام شخص متقاضی برای ثبت نام الزامی می باشد. 
متقاضیان میبایست دارای گواهینامه رانندگی خودرو باشند.
محدودیت فاصله زمانی از آخرین خرید برای متقاضیان، ۲۴ ماهه می باشد.
 الزام نداشتن پالک فعال انتظامی برای مشتریان ، مالک عمل قرار خواهد گرفت.
صرفاً متقاضیان واجد شرایط که اطلاعات آنها از سوی بانک ارسال شده است، می توانند از جمعه ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ تا یکشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ نسبت به ثبت نام اولیه به منظور تشکیل لیست نوبت دهی (لیست انتظار) برای خودروی مدنظر، در سامانه https://www.esalecar.ir اقدام نمایند.
پس از لغو فروش اینترنتی مدیران خودرو و اعلام خبری که حاکی از آمدن محصولات مدیران خودرو به سامانه یکپارچه بود، حالا شرکت مدیران خودرو محصولات ام وی ام را با افزایش قیمت قابل‌توجهی به سامانه یکپارچه آورده است. این افزایش قیمت در پرداخت علی‌الحساب در نظر گرفته شده است و ممکن است در زمان تحویل افزایش قیمت دوباره‌ای برای این خودرو‌ها اعمال شود. 
تغییرات قیمت خودروهای ام وی ام
تاریخ شروع این شرایط فروش از طریق سامانه یکپارچه عرضه خودرو اعلام خواهد شد. مشتریان در این شرایط فروش سود مشارکت ۱۸ درصدی را خواهند داشت. سود تأخیر و انصراف هم ۱۲ درصد است.
شرکت مدیران خودرو در اطلاعیه‌ای از تعویق فروش خودروهای این شرکت تا اطلاع ثانوی خبر داد.
در اطلاعیه‌ای خطاب به متقاضیان خرید محصولات شرکت مدیران خودرو آمده است: برابر با بخشنامه وزارت صمت به‌منظور تمرکز فروش تمام خودروسازان در سامانه یکپارچه فروش خودرو، در حال حاضر این شرکت از ثبت هرگونه درخواست خرید متقاضیان معذور است. لذا به‌محض دریافت آخرین دستورالعمل نحوه فروش از سوی وزارت صمت، موضوع به هموطنان عزیز اطلاع‌رسانی می‌شود.
فروش مدیران خودرو تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد - اسفند ۱۴۰۱
به اطلاع می‌رساند از روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ شرایط فروش نقدی از طریق درگاه اینترنتی برای برخی از محصولات شرکت صنایع خودروسازی مدیران مطابق با جداول و شرایط ذیل ارائه می‌شود.
برنامه فروش نقدی برند ام وی ام از طریق درگاه اینترنتی:

فروش ویژه محصولات مدیران خودرو ویژه اعیاد شعبانیه - اسفند ۱۴۰۱
در این روش فروش، سند خودرو تا یکسال در رهن شرکت مدیران خودرو خواهد بود.
ثبت نام تنها برای آن دسته از مشتریانی که ظرف مدت دو سال گذشته هیچ‌گونه ثبت نامی در سیستم فروش خودروسازان نداشته‌اند، امکان‌پذیر خواهد بود.
شرکت مدیران خودرو اعلام کرده شرایط فروش اقساطی محصولات فونیکس را آغاز کرد.
شرایط فروش ویژه محصولات فونیکس که برای اسفند ۱۴۰۱ اعلام شده است، نشان می‌دهد که خودروها با مدل ۱۴۰۲ و با محل تحویل در نمایندگی به مشتریان عرضه می‌شوند.
این طرح فروش هم‌اکنون آغاز شده است و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. خودروها با مدل ۱۴۰۲ عرضه می‌شوند و تحویل ۴۵ روز کاری است.
شرایط فروش خودروهای فونیکس اعلام شد - اسفند ۱۴۰۱
لیست قیمت جدید محصولات فونیکس (چری) شرکت مدیران خودرو ویژه بهمن ماه ۱۴۰۱ از سوی این شرکت اطلاع‌رسانی شد.
قیمت جدید محصولات ام وی ام شرکت مدیران خودرو ویژه بهمن ماه ۱۴۰۱ منتشر شد.
شرکت مدیران خودرو جدیدترین شرایط فروش محصولات خانواده محصولات فونیکس ویژه دی‌ماه ۱۴۰۱ را اعلام کرد.
در این طرح فروش محصولات چری آریزو ۶ پرو، چری تیگو ۷ پرو، چری اومودا ۵ یا فونیکس FX تیپ پریمیوم، تیگو ۸ پرو و تیگو ۸ پرو مکس حضور دارند و متقاضیان می‌توانند آن‌ها را به‌صورت نقدی یا اقساطی خریداری کنند.
این طرح فروش از روز سه‌شنبه مورخ ۲۷ دی آغاز و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.
خودروها با مدل ۱۴۰۲ عرضه می‌شوند و تحویل ۴۵ روز کاری است.
شرایط فروش محصولات فونیکس مدیران خودرو - دی و بهمن ۱۴۰۱
شرکت مدیران خودرو پس از وقفه چند روزه در فروش محصولات برند فونیکس امروز شرایط فروش نقد و اقساطی محصولات فونیکس با قیمت جدید را اعلام کرد.
بر اساس این شرایط، تنها دو مدل آریزو ۶ پرو و تیگو ۷ پرو افزایش قیمت داشته‌اند و تیگو ۸ پرو پریمیوم همچنان بدون تغییر قیمت عرضه می‌شود.
قیمت جدید محصولات فونیکس + جدول فروش اقساطی - دی ۱۴۰۱ قیمت جدید محصولات فونیکس + جدول فروش اقساطی - دی ۱۴۰۱
شرکت مدیران خودرو پس افزایش رسمی قیمت‌ خودروها، شرایط فروش اقساطی محصولات خود را علام کرد.
شرایط فروش محصولات کراس‌اوور ام وی ام X22 دنده دستی، ام وی ام X22 پرو، آریزو ۵ توربو، ام وی ام X55 پرو، ام وی ام X55 پرو اسپورت، چری تیگو ۷ IE با تحویل ۴۵ روز کاری و در شهرستان بم و به‌صورت نقد و اقساط خواهد بود.
در طرح فروش نقدی مدل ۱۴۰۱ و با سود انصراف و تاخیر ۱۲ درصد در نظر گرفته شده است. در طرح فروش اقساطی خودروها با پیش‌پرداخت ۴۰، ۵۰ و ۶۰ درصد و بازپرداخت ۱۲، ۲۴، ۳۶ ماهه از محل تسهیلات شرکت مدیران خودرو و بازپرداخت ۱۲، ۲۴، ۳۶، ۴۸، ۶۰ ماهه از محل تسهیلات بانک‌ها خواهد بود.
جدول فروش نقدی محصولات مدیران خودرو دی ماه ۱۴۰۱
جدول فروش اقساطی محصولات مدیران خودرو دی ماه ۱۴۰۱
لازم به ذکر است که سود تأخیر در این طرح ۱۲ درصد بوده و زمان تحویل خودروها نیز ۴۵ روز کاری است. خودروهای مذکور در شهرستان بم تحویل داده خواهند شد.

مدیران خودرو طرح جدید فروش فوری محصولات MVM و چری را از روز شنبه ۲۶ آذرماه سال جاری آغاز کرد.
طرح جدید فروش محصولات MVM و چری با قیمت جدید - آذر ۱۴۰۱ طرح جدید فروش محصولات MVM و چری با قیمت جدید - آذر ۱۴۰۱
شرکت مدیران خودرو قصد دارد طی طرح ویژه‌ای با محوریت تحویل انحصاری خودرو در شهرستان بم (محل تولید خودرو) مطابق با روش‌های اعلامی ذیل جهت فروش تعداد محدودی از خودروهای فونیکس این شرکت اقدام نماید.
این طرح از روز دوشنبه ۲۱ آذرماه ۱۴۰۱ در نمایندگی‌های مدیران خودرو فعال است:
شرایط فروش فوری محصولات چری - آذر ۱۴۰۱
نمایندگی‌های فروش خودرو مدیران‌خودرو هم اکنون ۳ محصول اصلی این شرکت خودروسازی را با برند MVM به فروش می‌رسانند. این محصولات در کنار محصولات برند فونیکس به مشتریان مدیران خودرو عرضه می‌شود.
به این ترتیب علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید MVM X22، خرید MVM X33 و خرید MVM X55 از شرایط فروش این نمایندگی‌ها استفاده کنند.
در حال حاضر شرایط فروش اقساطی ام وی ام X22 با کمترین پیش‌پرداخت و اقساط بلندمدت در برخی مراکز فروش خودرو برقرار است. برای خرید اقساطی MVM X22 می‌توانید از تسهیلات در نظر گرفته شده در این نمایندگی‌های فروش استفاده کنید. پرداخت تسهیلات برای خرید اقساطی ام وی ام X22 تا ۳ سال قابل بازپرداخت است. ام وی ام X۲۲ در حال حاضر در دو مدل دستی و اتوماتیک و با دو موتور به خریداران این خودرو عرضه می‌شود.
برای خرید ام وی ام X33 می‌توان از تسهیلات بلندمدت در نظر گرفته شده برای آن استفاده کرد. در حال حاضر ام وی ام X۳۳ در نمایندگی رسمی مدیران خودرو به شرایط اقساطی بلندمدت ۳ ساله عرضه می‌شود.
یکی از لوکس‌ترین خودروهای برند MVM یعنی X55 نیز دقیقا با شرایط فروشی مشابه قابل خریداری برای علاقه‌مندان است. این خودرو امکانات بسیار خوبی را در بین رقبا عرضه می‌کند و به همین دلیل در بین شرایط فروش اقساطی MVM، جزو خودرو‌های محبوب است
برای استفاده از شرایط فروش اقساطی MVM X55 میتوانید به سایت‌ نمایندگی رسمی مدیران خودرو مراجعه کنید. هم اکنون شرایط فروش اقساطی خودرو با وام سه ساله نیز فراهم شده است.
طرح جدید فروش اقساطی محصولات ام وی ام شرکت مدیران خودرو ویژه مهرماه ۱۴۰۱ منتشر شد.
اقساط ۱۲ ماهه با بهره ۱۸ درصد، اقساط ۱۲، ۲۴ و ۳۶ ماهه بوده که شرایط آن به شرح زیر است:
حتما بخوانید:
شرایط فروش محصولات فونیکس مدیران خودرو
طرح جدید فروش اقساطی محصولات ام وی ام شرکت مدیران خودرو ویژه مهرماه ۱۴۰۱ منتشر شد.
اقساط ۱۲ ماهه با بهره ۱۸ درصد، اقساط ۲۴ ماهه با بهره ۱۹.۵ درصد و اقساط ۳۶ ماهه با بهره۲۱ درصد هستند.
 
قیمت آریزو ۵ اسپرت مدیران خودرو به صورت رسمی اعلام شد + مشخصات فنی
تخفیف ویژه برای دختران در صدور گواهینامه رانندگی بین المللی
خودروهای مونتاژی بین ۳۰ تا ۹۰ میلیون تومان ارزان‌تر شدند
شرایط پیش فروش جدید پیکاپ تونلند اعلام شد (خرداد ۱۴۰۲)
چرا دروغ های شرکت مدیران خودرو را نشر میدهید.این شرکت تمام طرح هایی را که اعلام میکند دروغ محض است.الان ۸ ماهه که فرم برای خرید نقدی وهم اقساطی پرکرده ام و هر هفته هم سر میزنم ولی خبری نیست.هر نمایندگی هر ماه ۳ یا۴ خودرو سهمیه داره که خودشون میگیرن در بازار آزاد میفروشن.تمام
اقعا که اینها دارند برای ۵۰۰دستگاه مردم رو بازی میدند نمایندگیهای مدیران خودرو هم وعده ثبت نام می‌دهند و مردم رو به نمایندگی‌ها مس کشانند واقعا تزریق اضطراب و خشم و تشویش در جامعه است
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مقالات پربازدید
مدارک، مراحل و شرایط تعویض پلاک خودرو در سال ۱۴۰۲
شرایط اسقاط خودروهای فرسوده و مراحل آن در سال ۱۴۰۲ + اخبار مرتبط
مدارک لازم برای تمدید گواهینامه رانندگی، مراحل و هزینه آن
علل استارت نخوردن ماشین و نحوه برطرف‌ کردن آن
۱۱ دلیل روشن شدن چراغ چک خودرو که باید بررسی شود
انواع صدای ماشین و ۱۲ مشکلی که می‌تواند دردسرساز شود
علت جا نرفتن دنده خودرو و یا سخت جا رفتن آن چیست؟
علت ریپ زدن ماشین در شرایط مختلف چیست؟
شرایط گرفتن معاینه فنی خودرو و مدارک لازم در سال ۱۴۰۲
نکات نوشتن قولنامه ماشین به همراه نمونه قولنامه
جدیدترین مقالات
نکات تنظیم باد لاستیک خودرو + جدول تنظیم باد پرطرفدارترین خودروهای ایران
اتو پارک یا سیستم پارک خودکار خودرو چیست و چطور کار می‌کند؟
آموزش کارشناسی خودرو
انواع چراغ چک خودرو، دلایل روشن شدن و نحوه خاموش کردن آن‌ها
زنجیر تایم چیست؟ علائم خرابی و نشانه‌هایی که باید جدی بگیرید

source
تولید محتوا

توسط autokhabari