wp-header-logo-1067.png

شرکت‌های خودروسازی در تصمیم جدیدی اعلام کرده‌اند که در شرایط فعلی اعلام شده، در نمایشگاه خودرو شهر آفتاب حضور نخواهند داشت.
به گزارش خبرنگار خودروبانک، شرکت‌های خودروسازی قبلاً برای حضور در نمایشگاه خودرو شهر آفتاب برنامه‌ریزی کرده بودند و قرار بود تا پنجمین نمایشگاه خودرو تهران در اردیبهشت ماه امسال در شهر آفتاب برگزار شود، اما به دلیل سیاست جدید متولیان مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب، نمایشگاه لغو شد. در این سیاست عجیب و غیر منطقی، سه شرکت برگزارکننده نمایشگاه در قالب یک کنسرسیوم هستند.
از آنجایی که کنسرسیوم تشکیل شده برای برگزاری نمایشگاه خودرو تهران متلاشی شده است و دیگر وجود خارجی ندارد، برگزاری این نمایشگاه به تیرماه امسال موکول شده است. یکی از دلایل عدم حضور شرکت‌های خودروسازی در نمایشگاه خودرو تهران این است که مجریان و شرایط برگزاری نمایشگاه هنوز مشخص نشده‌اند.
همچنین شرکت‌های خودروسازی و واردکنندگان خودرو در تعاملات خود خواستار برپایی نمایشگاه خودرو تهران بر پایه اطلاع‌رسانی شفاف و اصول حرفه‌ای هستند و با توجه به خروج نمایشگاه‌های کتاب و نفت از مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب، شاید بیشتر از قبل به موضوع نقل مکان نمایشگاه خودرو تهران از شهر آفتاب فکر می‌کنند.

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود

source
تولید محتوا

توسط autokhabari