wp-header-logo-106.png


معاون بازاریابی و فروش شرکت سایپا از تحویل خودروهای چانگان CS35 پلاس به متقاضیان در آینده نزدیک خبر داد. شرایط عرضه این خودروهای چینی فراهم شده و به‌زودی می‌توان منتظر ورود خودروهای وارداتی دیگر به بازار بود.
متقاضیان خودروهای چانگان CS35 پلاس که نوبت آن‌ها مشخص شده، از روز شنبه مورخ ۱۳ خردادماه، می‌توانند وارد سایت فروش اینترنتی گروه سایپا شده و عملیات مربوط به واریز وجه و نهایی کردن ثبت نام خود را انجام دهند. بدین ترتیب، متقاضیان می‌تواند وارد وب‌سایت https://saipa.irancar.com/ شده و جهت واریز وجه و نهایی کردن ثبت نام خود اقدام کنند.
خودروهای چانگان CS35 پلاس در حالی در شُرف تحویل به متقاضیان هستند که واردات خودرو از شهریورماه سال گذشته به تصویب رسید. این تأخیر تقریبا ۹ ماهه دلایل متعددی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به محدودیت‌های موجود در آیین‌نامه واردات خودرو، کمبود ارز، سختگیری‌های بیش‌ازحد در گمرکات، نبود ساز و کار مشخص در عرضه و … اشاره کرد. قرار بر این بود که در سال گذشته ۱۰۰ هزار دستگاه و در سال جدید نیز ۱۰۰ هزار دستگاه خودرو به بازار تزریق شود. با این وجود تاکنون تنها تعداد اندکی خودرو وارد خاک کشور شده و تحویل چانگان CS35 به متقاضیان را می‌توان مقدمه آغاز فاز عملیاتی واردات تلقی کرد.
مطابق با اظهارات معاون بازاریابی فروش گروه سایپا، بر اساس اولویت تعیین‌شده و پس از کنترل محدودیت‌های ثبت نامی، پیامکی برای متقاضیان منتخب خودروهای چانگان CS35 ارسال می‌شود که مضمون آن، ورود به سایت فروش و پرداخت وجه و تکمیل ثبت نام است. بدین ترتیب، خودروهای چانگان نخستین وارداتی‌هایی هستند که کلید آن‌ها در دست متقاضیان قرار می‌گیرد.
چانگان CS35 پلاس یک کراس‌اوور کامپکت و جمع‌وجور است که به موتور ۱.۴ لیتری توربوشارژ و گیربکس دوکلاچه ۷ سرعته مجهز بوده و در دو تیپ متفاوت در دسترس متقاضیان قرار می‌گیرد. با توجه به رقم اعلامی شورای عالی رقابت، تیپ ۲ چانگان CS35 با قیمت ۸۴۹ میلیون و ۶۲۸ هزار تومان و تیپ ۳ این خودرو با قیمت ۹۰۴ میلیون و ۴۷۰ میلیون تومان برچسب‌گذاری شده است. این ارقام، تفاوت چشمگیری با قیمت اولیه اعلام‌شده از سوی سایپا دارند. مابه‌التفاوت هزینه‌ها به خریداران پس داده خواهد شد.
بازار آزاد خودرو ارزانی بیشتر به خود می‌بیند؟
امکان از دست دادن بازار عمان با خودروهای فعلی
معضل سازمان امور مالیاتی؛ لوکس سوارانی که زیر بار پرداخت مالیات نمی‌روند
شایعات مبنی بر گرانی روغن موتور در سال ۱۴۰۲ صحت دارند؟
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مقالات پربازدید
مدارک، مراحل و شرایط تعویض پلاک خودرو در سال ۱۴۰۲
شرایط اسقاط خودروهای فرسوده و مراحل آن در سال ۱۴۰۲ + اخبار مرتبط
مدارک لازم برای تمدید گواهینامه رانندگی، مراحل و هزینه آن
علل استارت نخوردن ماشین و نحوه برطرف‌ کردن آن
۱۱ دلیل روشن شدن چراغ چک خودرو که باید بررسی شود
انواع صدای ماشین و ۱۲ مشکلی که می‌تواند دردسرساز شود
علت جا نرفتن دنده خودرو و یا سخت جا رفتن آن چیست؟
علت ریپ زدن ماشین در شرایط مختلف چیست؟
شرایط گرفتن معاینه فنی خودرو و مدارک لازم در سال ۱۴۰۲
نکات نوشتن قولنامه ماشین به همراه نمونه قولنامه
جدیدترین مقالات
بررسی کامل مشخصات لاماری ایما، آپشن‌ها، نقاط قوت و ضعف
آشنایی با دیتیلینگ خودرو،‌ مزایا و معایب و مراکز خدمات دیتیلینگ ماشین
نکات تنظیم باد لاستیک خودرو + جدول تنظیم باد پرطرفدارترین خودروهای ایران
اتو پارک یا سیستم پارک خودکار خودرو چیست و چطور کار می‌کند؟
آموزش کارشناسی خودرو

source
تولید محتوا

توسط autokhabari