wp-header-logo-89.png

قطعاً رقابت فینال جام حذفی که با شهرآورد پرسپولیس و استقلال لیبود، یکی از جذاب ترین رقابت های ورزشی در چند وقته اخیر به حساب می آمد. رقابتی که با پیروزی تیم پرسپولیس همراه شد و این تیم توانست تا در فاصله چند روزه، جام قهرمانی دیگری را به دست آورد.
اما در میان این رقابت جذاب که بیشترین تماشاگر لحظه ای را داشته است، یک شرکت خودروساز خصوصی دوباره حامی این جشن قهرمانی بوده و به این ترتیب، در کنار انجام فرآیند تبلیغات و بازاریابی اقدامی در راستای حمایت از ورزش انجام داده است. شرکت فردا موتورز که چند سالی است فعالیت خود را با مونتاژ محصولات مختلف انجام می دهد و خطوط تولید فعالی در سمنان و بروجرد دارد، پس از حضور در رقابت های پایانی لیگ برتر فوتبال و حضور در جشن قهرمانی این رقابت ها، حال یکی از حامیان اصلی فینال جام حذفی فوتبال شده است و دوباره در کنار پرسپولیس، جشن قهرمانی دیگری را به فاصله چند روز تجربه می کند.

فردا موتورز حامی فینال جام حذفی فوتبال

فردا موتورز در چند وقته اخیر سیاست بازاریابی غافلگیرانه یا بازاریابی کمینی (Ambush Marketing) را در پیش گرفته است و به سبک جدید بسیاری از نشان های تجاری مطرح، در لحظه ای خاص و غیر قابل پیش بینی نشان تجاری خود را به نمایش می گذارد. این رویکرد بازاریابی که در چند سال گذشته مطرح شده است، در فردا موتورز به کار گرفته شده و می بینیم که بازخوردهای زیاد و متفاوتی را برای این خودروساز خصوصی داشته است. جستجوی های انجام شده و حجم مخاطبانی که به وبسایت و صفحات مجازی فردا موتورز مراجعه کرده اند، نشان می دهد که رویکرد بازاریابی و تبلیغاتی این شرکت در جام های اخیر فوتبال مثبت بوده است.

فردا موتورز حامی مراسم اهدای جام قهرمانی

در کنار اینکه تبلیغات مختلف فردا موتورز در محیط استادیوم آزادی و در زمان پخش بازی دیده می شد، شاهد بودیم که این شرکت دوباره حامی مراسم اهدای جام قهرمانی بوده و توانسته تا بزرگترین شبکه های خدمات پس از فروش سیار و امدادی را در میان خودروسازان خصوصی داشته باشد. بر اساس برنامه های فردا موتورز در سال ۱۴۰۲، شاهد خواهیم بود که تا پایان امسال بیش از ۳۵ هزار دستگاه خودروی سواری با نشان FMC در جاده های کشور تردد داشته باشند.

پرسپولیس تهران قهرمان جام حذفی

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود

source
تولید محتوا

توسط autokhabari