با تغییر قیمت هایی که امروز در بازار نیمه باز خودرو رخ داد، قیمت شاهین ۵ میلیون افت کرد و پس از مدت ها دوباره به زیر ۶۰۰ میلیون رسید.
بازار خودرو امروز نصفه و نیمه باز بود و به همین دلیل نمی توان زیاد به تغییر قیمت های رخ داده در آن استناد کرد، اما با این وجود، شاهد ریزش بسیار جزئی بودیم که البته استثناهایی هم وجود داشت و برخی خودروها گران تر از پنج‌شنبه شدند.
به طور کلی می توان گفت، روند تغییر قیمت های بازار رو به پایین بوده و خودروهای داخلی و خارجی، هر چند کم اما با افت قیمت همراه بودند و اگر این قضیه ادامه دار باشد شاهد تعدیل بیش تر قیمت های بازار خواهیم بود.
بیشتر بخوانید: قیمت روز خودرو
در خانواده محصولات ایران خودرو امروز ۲۰۷ پانورامای اتوماتیک با افت ۱۰ میلیونی همراه بود که در مقایسه با نوسان دیگر خودروها، بیش تر به چشم می آمد.
به غیر از شاهین، که ۵ میلیون ارزان تر شد و از ۶۰۰ میلیون به ۵۹۵ میلیون رسید، مابقی خودروهای سایپا افت های بسیار ناچیزی داشتند.
جدا از بیش تر خودروهای چینی که بین ۱۰ تا ۳۰ میلیون از قیمت‌شان کم شد، اما دیگنیتی پرستیژ و لاماری حدود ۳۰ میلیون گران تر شدند و برخلاف روند بازار تغییر قیمت دادند.


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.

source
تولید محتوا

توسط autokhabari