wp-header-logo-123.png
پیشرانه – قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت:با توجه به برنامه‌ريزي‌هاي دقيق و عملياتي صورت گرفته قرار است در سال پيش رو، محصولات جديد اين خودروساز كه شامل آریا، سهند، پی ۹۰ و اطلس است، وارد بازار شود.
پیشرانه – قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت:با توجه به برنامه‌ريزي‌هاي دقيق و عملياتي صورت گرفته قرار است در سال پيش رو، محصولات جديد اين خودروساز كه شامل آریا، سهند، پی ۹۰ و اطلس است، وارد بازار شود.
به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» ، معصوم نجفیان با بیان اینکه با رهنمودهاي مديرعامل گروه خودروسازي سايپا، توليد خودرو در سال ۱۴۰۱ پايدار شد، در جلسه بررسي پیشرفت و تحقق استقرار منطقی سازی ((Tier1 تامین قطعات بدنه گروه خودروسازی سایپا در شرکت سایپاپرس، اظهارداشت: با توجه به برنامه‌ريزي‌هاي دقيق و عملياتي صورت گرفته قرار است در سال پيش رو، محصولات جديد اين خودروساز كه شامل آریا، سهند، پی ۹۰ و اطلس است، وارد بازار شود.
او تصريح كرد: طي ۱۶ ماه گذشته موضوع منطقی سازی (رده اول شدن شركت ها در تامين) در دستور كار گروه خودروسازي سايپا قرار گرفته به گونه اي كه شركت هاي زيرمجموعه با برنامه ريزي دقيق و هدفمند فعاليت هاي خود را توسعه دهند و خودشان بتوانند به عنوان يك هلدينگ فعاليت كنند.
نجفيان با بيان اينكه شرکت سایپاپرس، یکی از شرکت‌های توانمند و استراتژیک گروه خودروسازی سایپا است،گفت: منطقی سازی(Tier1)  بدنه، ارزش افزوده فراوانی برای گروه سايپا ایجاد خواهد کرد و لذا از مجموعه  سايپاپرس انتظار می‌رود در برنامه زمان‌بندی کوتاه و البته با دقت اين مهم را در دستور كار خود قرار دهد. از همين رو لازم است فعالیت‌های آماده‌سازی و توسعه زیرساخت‌ها و زیر سیستم‌های لازم با همکاری شرکت سازه گستر به طور مناسب انجام شود.
قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: شرکت سایپاپرس باتوجه به ظرفیت‌ و زیرساخت‌های مناسب، قابلیت توسعه تولید و فروش متناسب با ماموریت رده اول شدن شركت، در كشور را دارد و لازم است ساختار سازمانی متناسب با اولویت ياد شده مورد بررسی و اجرا قرار گیرد.
در این بازدید ابراهیم قلی‌پور، مديرعامل شركت سايپا پرس نیز گفت: با توجه به دستور و ابلاغ مدیرعامل گروه سايپا، فعالیت‌های مرتبط با منطقی سازی ( (Tier1 در شرکت سایپاپرس، با همکاری شرکت‌های مرتبط مانند قالب‌های بزرگ صنعتی، ایدکوپرس و  سازه‌گستر آغاز شد.
او افزود: وجود زیرساخت‌های مناسب از جمله سخت‌افزارها و نرم‌افزارها در بخش فناوری اطلاعات، باعث تسریع در اقداماتی از جمله استقرار سیستم اوراکل و زیرسیستم‌های مربوطه شده است و بدين جهت شرکت سایپاپرس در محدوده زمانی کوتاه، امکان مدیریت تامین زنجیره قطعات بدنه خودرو را خواهد داشت.
پست قبلی

پست بعدی

دوباره جام، دوباره قهرمانی، دوباره فردا موتورز
قربانیان جدید واردات خودروهای دست دوم
اولین عرضه خودروهای وارداتی پس از چهار سال در کشور توسط گروه خودروسازی سایپا
اعلام قیمت هایما و چانگان و پایان خوش خیالی

ارسال یک پاسخ


آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاهین سایپا
تست و بررسی
ماشین تیارا مکث موتور؛ تست و بررسی در شب + فیلم و عکس
پربازدیدترین خبرها
شاهین محصول جدید سایپا؛ مشخصات فنی، قیمت و رقبا
آموزش گام‌به‌گام و تصویری تنظیم و تعویض لنت‌های عقب کاسه‌ای
معرفی تصویری سایپا شاهین
قیمت سایپا شاهین چه قدر خواهد بود؟
آموزش گام‌به‌گام و تصویری تعویض لنت جلو خودرو پراید
گارانتی خودرو و نکاتی بسیار مهم درباره آن!
تعمیر و نگهداری
تایرهای تابستانی، چهار فصل و زمستانی. تفاوت ها، قابلیت ها و کاربردها
سوپرشارژر و توربوشارژر چه عملکردی داشته و چه تفاوت‌هایی باهم دارند؟
پیشرانه با تنفس مضاعف
بررسی عواملی که منجر به جوش آوردن پیشرانه می‌شود
وقتی پیشرانه جوشی می‌شود!
۶ اقدام اساسی برای سالم نگه داشتن خودرو
دلایل استارت نخوردن خودرو
تنظیم موتور خودرو چه زمانی لازم است؟
تلاش ما انتشار اخبار و مطالب روز حمل و نقل و وسایل نقلیه در ایران و جهان برای بازدیدکنندگان علاقه‌مند و ارائه و تبادل اطلاعات مفید و صادقانه در محیطی جذاب و دوستانه است. همچنین مایلیم تجربیات، دانسته‌ها و نظرات شما را که برای همگی ما مفید و راه‌گشاست، بدانیم.
افتخار می‌کنیم که همراه ما هستید.
پربازدیدترین خبرها
شاهین محصول جدید سایپا؛ مشخصات فنی، قیمت و رقبا
آموزش گام‌به‌گام و تصویری تنظیم و تعویض لنت‌های عقب کاسه‌ای
معرفی تصویری سایپا شاهین
اخبار داخلی
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در نهمین کنگره انجمن علوم صوتی ایران:
شرط موفقیت در صنعت خودرو اتکا به…
معاون صادرات ایران خودرو خبر داد:
از سرگیری صادرات خودروهای تجاری و…
قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در بازدید از شرکت سایپاپرس:

دوباره جام، دوباره قهرمانی، دوباره…
«پیشرانه» گزارش می‌دهد
قربانیان جدید واردات خودروهای دست…
اولین عرضه خودروهای وارداتی پس از…
سلام! به اکانت کاربری خود وارد شوید
بازیابی پسورد
پسورد شما به ایمیل شما ارسال خواهد شد

source

توسط autokhabari