شرکت کلاسیک موتور کارز با یک دستگاه استون مارتین بولداگ بازسازی شده در پی رسیدن به سرعت ۳۲۲ کیلومتر در ساعت خواهد بود. این شرکت قبلاً جایزه ویژه prestigious Coppa d’Ora را برای بازسازی خودروی موردبحث دریافت کرده است.


قرار است کلاسیک موتور کارز در تاریخ سه‌شنبه ۱۶ خرداد با بولداگ ۱۹۷۹ خود راهی یکی از پایگاه‌های اسبق ناتو در اسکاتلند شود تا سرعت ۳۲۲ کیلومتر در ساعت را ثبت کند. استون مارتین می‌خواست بولداگ سریع خودروی زمان خود باشد و فکر می‌کرد این خودرو توانایی عبور از سرعت ۳۲۲ کیلومتر در ساعت را دارد. شرکت یاد شده ۷ هزار ساعت را صرف بازسازی این خودروی منحصربه‌فرد کرده و البته صدها ساعت نیز صرف تست و تنظیمات گوناگون شده است.
تیم گریفین مدیر کلاسیک موتور کارز می‌گوید:
ما با مهندسی چهل‌وچندساله طرف بودیم و باید مطمئن می‌شدیم انسجام خودرو حفظ شده و می‌تواند به سرعت ۳۲۲ کیلومتر در ساعت برسد. در هر فرایند بازسازی، تلاش‌های زیادی جهت حفظ اصالت خودروها صورت می‌گیرد اما ما درعین‌حال تلاش کردیم عملکرد واقعی خودرو و آنچه مدنظر سازنده بوده را نیز حفظ کنیم
استون مارتین بولداگ موردبحث در تست‌های قبلی توانسته سرعت ۲۶۱ کیلومتر در ساعت را ثبت کند. از آن زمان تاکنون فرایند توسعه خودرو ادامه داشته تا بتواند به سرعت‌های بالاتر برسد. بولداگ به پیشرانه ۸ سیلندر ۵.۳ لیتری توئین توربو با ۶۰۰ اسب بخار قدرت و ۶۷۸ نیوتون متر مجهز است که حتی با استانداردهای مدرن امروزی نیز قدرت قابل‌توجهی به نظر می‌رسد. استون مارتین در نظر داشت ۱۰ تا ۱۵ نسخه از این خودرو را بسازد اما هرگز چنین چیزی رخ نداد.
بولداگ از استایل گوه شکل که در بسیاری از سوپر اسپرت‌های دهه ۷۰ و ۸۰ میلادی دیده می‌شود سود برد و درب‌های گالوینگ بزرگ آن باعث دسترسی به کابین می‌شدند. در کابین پشت آمپرهای دیجیتالی وجود داشت و بریتانیایی‌ها با تست خودرو به سرعت ۳۰۹ کیلومتر در ساعت نیز رسیدند. کلاسیک موتور کارز در زمان بازسازی خودروی یاد شده سیستم تزریق سوخت مدرن را روی آن نصب کرده و گیربکس نیز تقویت شده است. همچنین در بخش جلویی سیستم لیفت دماغه وجود دارد. هدف نهایی کمپانی موردبحث نیز رساندن قدرت خودرو به حدود ۶۵۰ اسب بخار خواهد بود.

محمدرضا
شبیه سایبرتراکه یکم
blackwing
زدی تو خال 👌🏼😂
R/T
اوووف
عجب چیزی بود
Yasin
Welcome to the cyberpunk 2077🗿
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.زومیتزومجی کجارو
زومیتزومجی کجارو
سایت پدال برگزیده مردم و داوران به عنوان بهترین سایت فارسی در حوزه خودرو از چهارمین، پنجمین و هفتمین جشنواره وب ایران است.
تلاش ما انتشار اخبار و مطالب روز حمل و نقل و وسایل نقلیه در ایران و جهان برای بازدیدکنندگان علاقه‌مند و ارائه و تبادل اطلاعات مفید و صادقانه در محیطی جذاب و دوستانه است. همچنین مایلیم تجربیات، دانسته‌ها و نظرات شما را که برای همگی ما مفید و راه‌گشاست، بدانیم.
افتخار می‌کنیم که همراه ما هستید.
آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari