wp-header-logo-1144.png

نماینده رسمی شورای تجاری اوراسیا در ایران از توافق اولیه مونتاژ خودروی لادا روسی با یکی از تولیدکنندگان قطعات تولید خودرو در آمل خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار به نقل از خبرگزاری صداوسیما، نماینده رسمی اتاق های منطقه ای بازرگانی روسیه در ایران در جریان بازدید از ظرفیت‌های تولیدی و کشاورزی شهرستان آمل از توافق اولیه مونتاژ خودروی لادا روسی با یکی از تولیدکنندگان قطعات تولید خودرو در شهرستان آمل خبر داد.
عباس میرزا قاضی افزود: «با توافق و اعلام آمادگی که از سوی تولیدکنندگان قطعات خودرو در شهرستان آمل شده است، به‌زودی شرایط نهایی برای فرآیند عملیاتی شدن خط مونتاژ خودروی لادا روسی در آمل فراهم خواهد شد.»
وی گفت: «در بازدید‌های میدانی که از قابلیت‌های بالای تولیدی، اقتصادی و کشاورزی شهرستان آمل انجام شد، تولیدات این شهرستان شرایط ممتازی برای حضور دربازار خارجی حاشیه دریای خزر به ویژه روسیه دارد.»
میرزا قاضی، با تأکید بر این که بازگشایی دفتر تجاری اوراسیا در شهرستان آمل با توجه به همه ظرفیت‌هایی که مورد نیاز است در این شهرستان وجود دارد، می‌تواند زمینه ساز افزایش مبادلات تجاری و اقتصادی میان شهرستان آمل با استان سامارا روسیه شود، ابراز امیدواری کرد حداقل تا قبل از پایان سال ۱۴۰۲ در ایران، دفتر تجاری اوراسیا در شهرستان آمل حتماً راه اندازی خواهد شد.
حتما با موتور tu5+!!
مبادله اشغال با اشغال، ساینا و کوییک میدیم، لادا میگیریم!چه کاریه خب؟


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.

source
تولید محتوا

توسط autokhabari