wp-header-logo-1133.png


فیدلیتی کراس‌اوور جدید شرکت خودروسازی بهمن است که نسبت به دیگنیتی، محصول دیگر این گروه خودروسازی از مشخصات فنی بهتری برخوردار است. در ادامه با ما همراه باشید تا ضمن مشاهده آخرین شرایط فروش فیدلیتی نگاهی داشته باشیم بر مشخصات فنی، امکانات و قیمت این خودرو:
عناوین این مطلب
متقاضیان طرح جایگزینی خودرو فرسوده با محصولات شرکت بهمن موتور میتوانند از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۶ شهریورماه ۱۴۰۲ لغایت ۱۳ شهریورماه ۱۴۰۲ در سایت شرکت نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
متقاضیان طرح جایگزینی خودرو فرسوده برای خرید محصولات بهمن موتور می‌توانند از روز یکشنبه ۸ مردادماه ۱۴۰۲ تا ۱۱ مردادماه ۱۴۰۲ با مراجعه به سایت شرکت نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
در این طرح فروش محصولات فیدلیتی پرایم تیپ ۱ (۵نفره) و فیدلیتی پرایم تیپ ۲ (۷نفره) با قیمت مصوب عرضه می‌شوند. مدل خودروها ۱۴۰۲ و تحویل محصولات هفته آخر شهریورماه ۱۴۰۲ خواهد بود.
سود انصراف (سالیانه) ۱۷.۵ درصد و جریمه تأخیر (ماهیانه) ۲.۵ درصد اعلام شده است.
جدول شرایط فروش فوری محصولات بهمن موتور ویژه خودرو فرسوده مردادماه ۱۴۰۲
شرایط فروش فوری خودرو فیدلیتی در دو تیپ از روز شنبه ۳۱ تیرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۰ صبح ویژه کسانی که در سامانه یکپارچه فروش خودرو مشمول تحویل با موعد تحویل شهریورماه ۱۴۰۲ شده‌اند، در سایت فروش شرکت بهمن موتور به‌مدت یک هفته فعال خواهد شد.
طرح فروش:
فروش فوری خودرو فیدلیتی - تیر و مرداد 1402
قیمت جدید محصولات بهمن موتور ویژه تیر ۱۴۰۲ توسط شورای رقابت اعلام شد.
جزئیات قیمت:
بهمن موتور لیست جدید قیمت محصولات خود را منتشر کرد. در این لیست محصولاتی از جمله فیدلیتی و دیگنیتی دو محصول محبوب این شرکت با افزایش همراه بوده است.
مبالغ این لیست بدون در نظر گرفتن هزینه‌هایی مانند مالیات، شماره‌گذاری، بیمه و دیگر هزینه‌های اضافی محاسبه شده‌اند و در صورت احتساب این هزینه‌ها، نرخ اضافه‌شده به مبالغ فوق بین ۱۲ تا ۱۵ درصد خواهد بود.
لیست قیمت جدید محصولات بهمن موتور اردیبهشت ۱۴۰۲
نام محصول
قیمت پایه (تومان)
فیدلیتی (۵ نفره)
۹۹۱.۰۸۲.۰۰۰
فیدلیتی (۷ نفره)
۱.۰۱۳.۶۶۵.۰۰۰
 
شرکت بهمن موتور می خواهد تا فروش رسمی فیدلیتی پرایم تیپ ۲ (نسخه ۷ نفره) را ویژه دی ۱۴۰۱ آغاز کند.
به مبلغ نهایی خودرو ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده و هزینه های جانبی اضافه خواهد شد
همچنین بر اساس قوانین جدید خرید خودرو از بورس کالا، افرادی که از ابتدای سال ۱۳۹۸ از خودروسازان داخلی (چه خصوصی و چه دولتی) محصولی را خریداری کرده اند، نمی توانند در این طرح های فروش شرکت کنند.
گروه بهمن جزئیات جدید از عرضه محصولات فیدلیتی پرایم با کلاچ تر را ارائه نمود.
خودرو فیدلیتی پرایم با یک تغییر بزرگ در این دوره از عرضه حاضر شده است و سیستم دوکلاچه خشک این کراس‌اوور محبوب جای خود را به دو کلاچ تر داده است که نقص اصلی داغ کردن در ترافیک را برطرف و این خودرو را از همیشه جذاب‌تر می‌کند. قیمت فیدلیتی پرایم با سیستم کلاچ تر با قیمت پایه ۷۷۲ میلیون تومان در بورس کالا عرضه خواهد شد.
زمان تحویل خودروهای عرضه شده گروه بهمن در بورس کالا ۲ ماهه و ۲۳ بهمن ماه ۱۴۰۱ عنوان شده است.
جدول فروش فیدلیتی پرایم در بورس کالا قیمت ویژه آذرماه ۱۴۰۱
گروه بهمن قصد دارد خودرو فیدلیتی پرایم جدید را با قیمت قبلی در بورس کالا عرضه کند.
بر این اساس در دور جدید عرضه کراس اوورهای مونتاژی گروه بهمن در بورس، کراس اوور فیدلیتی پرایم ۷ نفره با جعبه دنده دو کلاچه تَر (W-DCT) و مشخصات جدید همچنان با قیمت پایه قبلی ۷۷۲ میلیون تومان عرضه می‌شود و متقاضیان می‌توانند از روز دوشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۱ درخواست خرید خود در را در بورس کالا ثبت کنند.
براساس اطلاعیه عرضه بازار فیزیکی بورس کالای ایران، ۱۹۶دستگاه فیدلیتی ۵ نفره و ۱۹۶ دستگاه فیدلیتی ۷ نفره روز یکشنبه ۲۲ آبان‌ماه در بورس کالا عرضه خواهد شد و مبلغ پیش‌پرداخت برای این خودروها نیز ۳۰ درصد مبلغ پایه است.
از ۱۹۶ دستگاه فیدلیتی ۵ نفره، ۹۸ دستگاه به رنگ سفید و ۹۸ دستگاه مشکی خواهد بود و قیمت پایه نیز برای هر دو رنگ، ۷۵۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شده است.
به قیمت فوق، هزینه‌های دیگری همچون ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه‌ها جمعا ۱۷۱ میلیون و ۹۱۹ هزار و ۲۷  ریال اضافه می‌شود.
همچنین ۱۹۶ دستگاه فیدلیتی ۷ نفره شامل ۹۸ دستگاه سفید و ۹۸ دستگاه مشکی به قیمت پایه ۷۷۲ میلیون تومان روی تابلو عرضه می‌رود.
به قیمت فوق، هزینه‌های دیگری همچون ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش، سایر هزینه‌ها جمعا ۱۷۳ میلیون و ۹۱۹ هزار و ۲۷ ریال اضافه می‌شود.
حتما بخوانید: شرایط فروش دیگنیتی بهمن موتور
گروه خودروسازی بهمن‌موتور اعلام کرد که از روز ۳ آبان ماه به مدت ۴ روز طرح جدیدی در خصوص فروش نقدی خودروهای فیدلیتی در دو تیپ ۵ و ۷ نفره (مخصوص مادران به همراه قرعه‌کشی) اجرا خواهد شد. این طرح مخصوص مادرانی است که فرزند دوم به بعد آن‌ها از ۲۴ آبان سال گذشته به بعد متولد شده باشد.
مراسم قرعه کشی پیش ثبت‌نام کنندگان هفته آینده برگزار خواهد شد.
گروه خودروسازی بهمن‌موتور اعلام کرد که از هفته آینده طرح جدیدی در خصوص فروش نقدی خودروهای فیدلیتی در دو تیپ ۵ و ۷ نفره اعلام خواهد کرد.
این طرح فروش روز یکشنبه ۲۲ اسفندماه ساعت ۱۰ صبح اجرایی می‌شود و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد یافت.
لازم به ذکر است که سند خودروهای ارائه‌شده در طرح مذکور به جهت مدیریت بازار آزاد به‌مدت یک سال در رهن شرکت بهمن‌موتور خواهند بود.
خودرو
قیمت کارخانه‌ای
رنگ
مالیات برارزش افزوده و سایر هزینه‌ها
قیمت مصوب فروش
مبلغ رهن
مبلغ قابل‌پرداخت
فیدلیتی پرایم تیپ ۱ (۵ نفره)
۷,۰۷۲,۵۵۰,۴۶۲
سفید – مشکی – قرمز – آبی – خاکستری کهکشانی – سربی
۷۷۶,۴۴۹,۵۳۸
۷,۸۵۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۷,۸۳۹,۰۰۰,۰۰۰
فیدلیتی پرایم تیپ ۲ (۷ نفره)
۷,۱۶۷,۵۹۶,۳۳۴
۷,۹۷۹,۰۰۰,۰۰۰
بهمن‌موتور در روز سه‌شنبه ۱۲ بهمن‌ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۱۰ صبح شرایط فروش خودرو فیدلیتی پرایم تیپ ۱ و ۲ را آغاز خواهد کرد. این شرایط فروش تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه می‌یابد.
در شرایط فروش جدید قیمت فیدلیتی پرایم در نسخه ۵ نفره (تیپ ۱) نسبت به قبل ۵۱ میلیون تومان افزایش یافته و به رقم ۷۸۶ میلیون تومان رسیده است. تیپ ۲ یا نسخه ۷ نفره این خودرو نیز با همین میزان جهش قیمت با بهایی برابر با ۷۹۸ میلیون تومان به فروش خواهد رسید.
در این طرح فروش قانون سند در رهن به‌مدت یک سال برقرار بوده و مبلغ ۲ میلیون تومان از قیمت نهایی خودرو نیز از مالک دریافت نخواهد شد تا بحث در رهن بودن سند خودرو اجرایی شود. این مبلغ در زمان فک رهن (در بهمن ۱۴۰۱) به شرکت پرداخت شده و خودرو به‌طور کامل به نام مالک سند خواهد خورد.
گفتنی است بهمن‌موتور ثبت‌نام با کد ملی و یا کد حقوقی عاملیت‌های خود را ممنوع کرده است و همچنین حق واگذاری حقوق قراردادی و خودرو به غیر نیز مورد تأیید این گروه خودروسازی نیست.
خودرو
قیمت کارخانه‌ای
رنگ
مالیات برارزش افزوده و سایر هزینه‌ها
قیمت مصوب فروش
مبلغ رهن
مبلغ قابل‌پرداخت
فیدلیتی پرایم تیپ ۱ (۵ نفره)
۶,۹۸۷,۱۸۰,۷۵۴
سفید – مشکی – قرمز – آبی – خاکستری کهکشانی – سربی
۸۷۱,۸۱۹,۲۴۶
۷,۸۵۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۷,۸۳۹,۰۰۰,۰۰۰
فیدلیتی پرایم تیپ ۲ (۷ نفره)
۷,۰۹۴,۳۲۳,۶۱۱
۷,۹۷۹,۰۰۰,۰۰۰
شرکت بهمن‌موتور ضمن عذرخواهی از مشتریان خود عنوان کرد که دلیل لغو شرایط فروش اعلامی از سوی این شرکت برای خودرو فیدلیتی در روز دوشنبه ۲۰ دی‌ماه، ایجاد اختلال و مشکل در سیستم زیرساختی فروش آنلاین بهمن‌‌موتور بوده است.
این شرکت همچنین اعلام کرد زمان دقیق عرضه فیدلیتی در آخرین طرح فروش آن ساعت ۱۰ صبح یکشنبه ۲۶ دی‌ماه بوده و قیمت نهایی این خودرو نیز همچون گذشته ۷۳۵ میلیون تومان برای نسخه ۵ نفره (تیپ ۱) و ۷۴۷ میلیون تومان برای نسخه ۷ نفره (تیپ ۲) خواهد بود.
این شرکت همچنین عنوان کرد که شرایط فروش فیدلیتی روز یکشنبه ۲۶ دی ماه ۱۰ ساعت صبح مجددا فعال خواهد شد.
حتما بخوانید: خرید خودرو از بورس
دور جدید شرایط فروش نقدی خودرو فیدلیتی در نسخه‌های ۵ نفره (تیپ ۱) و ۷ نفره (تیپ ۲) از هفته آینده آغاز خواهد شد.
با توجه به اعلامیه شرکت بهمن‌موتور این شرایط فروش روز دوشنبه ۲۰ دی‌ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰ صبح فعال خواهد شد.
لازم به ذکر است که سود انصراف سالانه و جریمه تأخیر ماهانه این محصول به ترتیب برابر با ۱۵ و ۲٫۵ درصد است.
شرکت بهمن‌موتور قصد دارد از روز دوشنبه ۱۵ آذر ماه طرح فروش نقدی خودرو فیدلیتی را آغاز کند.
در این طرح فروش فوری، خودرو فیدلیتی در دو نسخه ۵ نفره و ۷ نفره به‌صورت اینترنتی و در تعداد محدود با قیمت قطعی در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.
شرایط فروش مذکور در روز دوشنبه ۱۵ آذر ماه ساعت ۱۰ صبح آغاز شده و تا ساعت ۱۶ همان روز یا تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد یافت.
لازم به ذکر است که ثبت‌نام در این شرایط فروش تنها به‌صورت اینترنتی و از طریق سایت بهمن‌موتور به آدرس bahman.ir امکان‌پذیر است.
گروه خودروسازی بهمن‌موتور جزئیات مرتبط با چهارمین طرح فروش خودرو فیدلیتی را اعلام کرد.
براساس اطلاعیه جدید بهمن‌موتور زمان دقیق عرضه فیدلیتی در چهارمین طرح فروش آن ساعت ۱۰ صبح دوشنبه ۱۷ام آبان‌ماه بوده و قیمت نهایی این خودرو نیز ۷۳۵ میلیون تومان برای نسخه ۵ نفره (تیپ ۱) و ۷۴۷ میلیون تومان برای نسخه ۷ نفره (تیپ ۲) خواهد بود.
این خودرو در رنگ‌های سفید، مشکی، قرمز، آبی، خاکستری کهکشانی و خاکستری گرافیتی در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود.
لازم به ذکر است که موعد تحویل فیدلیتی در چهارمین طرح فروش فوری این خودرو هفته چهارم آذر ماه است.
فیدلیتی به یک قوای محرکه ۱.۵ لیتری ۴ سیلندر توربوشارژ مجهز است. این قوای محرکه می‌تواند ۱۵۵ اسب بخار قدرت در دور موتور ۵۵۰۰ RPM و ۲۳۰ نیوتن‌متر گشتاور در دور موتور ۱۷۵۰ RPM را تولید کند. نیروی تولیدی موتور این خودرو با کمک یک گیربکس ۶ سرعته اتومات دوکلاچه به چرخ‌های جلو آن منتقل می‌شود. شتاب صفر تا صد این خودرو نیز ۱۰ ثانیه بوده و حداکثر سرعت خروجی از موتور آن ۱۸۰ کیلومتردرساعت است.
این خودرو به امکانات ایمنی و تجهیزات رفاهی همچون سیستم فرمان برقی (EPS)، سیستم هشداردهنده انحراف از خطوط (LDW)، سیستم تشخیص نقاط کور (BSD)، سیستم نمایش لحظه‌ای فشار باد تایرها (TPMS)، کیسه‌های هوای راننده و سرنشینان، سیستم کنترل حرکت خودرو در سربالایی (HAC)، سیستم کنترل کشش (TCS)، سیستم کنترل پایداری الکتریکی خودرو (ESC)، صندلی‌های برقی مجهز به گرم‌کن، برف پاک‌کن مجهز به سنسور باران، فرمان چرمی، سیستم Keyless، استارت دکمه‌ای، جلو آمپر ۱۲.۳ اینچی دیجیتال، کروز کنترل، دوربین ۳۶۰ درجه، سان‌روف پانوراما، صفحه نمایشگر لمسی ۱۰.۲۵ اینچی، ۸ عدد بلندگو و شارژ وایرلس تلفن همراه مجهز است.
از جمله رقبای کراس‌اوور فیدلیتی می‌توان به چری تیگو ۷ اشاره کرد. البته در بازار دست دوم رقبای مطرح‌تری برای این خودرو در کشورمان یافت می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به توسان و اسپورتیج اشاره کرد.
فروش سریع خودروی شما راحت و بی‌دردسر
فواید تخصیص بنزین به هر کد ملی چیست؟
شرایط فروش فوری محصولات بهمن موتور ویژه خودرو فرسوده اعلام شد (شهریور ۱۴۰۲)
ناوگان اتوبوسرانی تهران تا پایان سال برقی می‌شود
پیامدهای احتمالی صادرات خودروهای ایرانی به روسیه
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مقالات پربازدید
مدارک، مراحل و شرایط تعویض پلاک خودرو در سال ۱۴۰۲
شرایط اسقاط خودروهای فرسوده و مراحل آن در سال ۱۴۰۲ + اخبار مرتبط
مدارک لازم برای تمدید گواهینامه رانندگی، مراحل و هزینه آن
علل استارت نخوردن ماشین و نحوه برطرف‌ کردن آن
۱۱ دلیل روشن شدن چراغ چک خودرو که باید بررسی شود
انواع صدای ماشین و ۱۲ مشکلی که می‌تواند دردسرساز شود
علت جا نرفتن دنده خودرو و یا سخت جا رفتن آن چیست؟
علت ریپ زدن ماشین در شرایط مختلف چیست؟
شرایط گرفتن معاینه فنی خودرو و مدارک لازم در سال ۱۴۰۲
نکات نوشتن قولنامه ماشین به همراه نمونه قولنامه
جدیدترین مقالات
بهترین خودروهای هیبریدی بازار ایران؛ کدام خودرو مناسب شماست؟
همه‌چیز درباره روغن ترمز خودرو؛ انواع و زمان تعویض آن
۱۶ دلیل بالا رفتن مصرف بنزین که باید بدانید
بهترین برندهای ایرانی و خارجی روغن موتور را بشناسید
استخدام تعمیرکار مکانیک؛ ۲ میلیون تومان پاداش برای معرفی کارشناس

source
تولید محتوا

توسط autokhabari