wp-header-logo-1228.png

مجله همراه مکانیک » نکات خرید و فروش خودرو » راهنمای ثبت نام لاستیک دولتی بارز 1402
لاستیک بارز را شاید بتوان باکیفیت‌ترین لاستیک تولید داخل محسوب کرد و بالاتر بودن قیمت اکثر مدل‌های لاستیک تولید شده توسط این کارخانه نسبت به سایر کارخانه‌ها نیز این ادعا را ثابت می‌کند. در حال حاضر قیمت بعضی از مدل‌های لاستیک بارز به بالای 1 میلیون و 500 هزار تومان به ازای هر حلقه رسیده و اختلاف آن با قیمت دولتی نزدیک به 2 برابر است.
ثبت‌نام لاستیک دولتی بارز یکی از راهکارهای شرکت بارز و بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده لاستیک به هنگام افزایش قیمت لاستیک آزاد است. در گذشته رانندگان جهت خرید لاستیک دولتی باید به مراکزی که دولت تعیین کرده بود، مراجعه می‌کردند؛ اما اکنون پروسه انجام این کار از طریق خود سایت‌های تولیدکننده لاستیک و سامانه تخصیص تایر نیز امکان‌پذیر است.
در این مقاله از مجله همراه مکانیک مراحل کامل خرید حضوری و خرید اینترنتی لاستیک دولتی بارز را همراه با جزئیات کامل توضیح می‌دهیم تا بتوانید بدون هیچ مشکلی ثبت‌نام و لاستیک سهمیه‌ای خود را دریافت کنید.
 
خرید اینترنتی لاستیک دولتی بارز به 3 روش امکان‌پذیر است که سامانه ثبت نام لاستیک دولتی بارز و سامانه تخصیص تایر دولتی در حقیقت سامانه‌های نوبت‌دهی محسوب می‌شوند و در صورت ثبت نام لاستیک بارز در آن‌ها، باید خودتان برای دریافت لاستیک به نمایندگی مراجعه کنید. تنها روشی که پس از ثبت نام لاستیک برایتان ارسال می‌شود، مراجعه به سایت‌های عامل فروش اینترنتی لاستیک‌های دولتی است.
البته ممکن است در آینده سایت ثبت نام لاستیک دولتی بارز (فروش آنلاین) مجدداً فعال شود و با استفاده از آن بتوانید تمامی مراحل خرید لاستیک بارز دولتی را به‌صورت آنلاین انجام دهید و لاستیک‌ها را درب منزل تحویل بگیرید.
در ادامه با تمامی روش‌های ممکن برای ثبت نام لاستیک دولتی بارز آشنا می‌شوید:
سامانه نوبت‌دهی لاستیک بارز از آدرس pos.barez.org در دسترس است و در صفحه اصلی سایت بارز هم می‌توانید با کلیک روی دکمه تحویل حضوری تایر که در سمت چپ نوار بالای صفحه موجود است، وارد این سامانه شوید و نسبت به ثبت نام لاستیک بارز دولتی اقدام کنید.
در صفحه بازشده گزینه «دریافت نوبت جهت خرید محصولات بارز» را انتخاب کنید تا مراحل این کار برای شما آغاز شود.
 
مرحله اول ثبت نام لاستیک دولتی بارز
 
در ادامه، باید مراحل زیر را برای ثبت نام لاستیک دولتی بارز طی کنید:
قبل از ادامه مراحل ثبت نام لاستیک دولتی بارز بهتر است قوانین سایت را با دقت بخوانید تا در زمان تحویل مشکلی برایتان پیش نیاید. بعد از مطالعه مقررات در پایین صفحه گزینه «حریم خصوصی و شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌های بارز را مطالعه نموده و با کلیه موارد آن موافق هستم» را تیک زده و روی دکمه موافقم و ادامه، کلیک کنید.
 
مرحله تایید مدارک ثبت نام لاستیک بارز
 
در این مرحله لازم است کد ملی و شماره موبایل صاحب خودرو را وارد کنید؛ دقت کنید که این اطلاعات حتماً باید متعلق به صاحب خودرو باشند.
 
مرحله احراز هویت در ثبت نام لاستیک دولتی بارز
 
در ادامه مراحل احراز هویت در ثبت نام لاستیک بارز، لازم است با دقت مشخصات فردی صاحب سند خودرو شامل نام، نام خانوادگی کامل (با پیشوند و پسوند)، تاریخ تولد، آدرس ایمیل و آدرس کامل منزل را وارد کنید. با توجه به اینکه امکان ویرایش این اطلاعات وجود ندارد باید همه چیز را کاملاً دقیق وارد کرده و روی گزینه مرحله بعدی کلیک کنید.
 
اهراز هویت در سامانه نوبت دهی لاستیک بارز
 
در حال حاضر بارز 3 سرویس سنتر مشهد، تهران و همدان را برای تحویل لاستیک‌های دولتی به مشتریان سراسر کشور در نظر گرفته است. شما می‌توانید با توجه به محل سکونت خود، یکی از این مراکز را انتخاب کنید. در کادرهای دیگر هم باید نوع خودرو و تاریخ مراجعه را انتخاب کنید. زمان‌های مراجعه به مراکز از شنبه تا چهارشنبه در نظر گرفته شده و نوبت‌ها به‌صورت هفتگی قابل رزرو است.
 
مرحله انتخاب سرویس سنتر در سایت ثبت نام لاستیک دولتی بارز
 
بعد از کلیک روی گزینه استعلام نوبت، ساعت‌های خالی برای مراجعه به شما نمایش داده می‌شود.
 
مرحله نوبت‌دهی در خرید اینترنتی لاستیک بارز
 
بعد از انتخاب ساعت مراجعه باید با توجه به اندازه تایر خودروی خود، یکی از گزینه‌های موجود را انتخاب کنید. به این نکته توجه کنید که اگر سایز تایر به‌اشتباه انتخاب شود، امکان تغییر آن در زمان تحویل وجود ندارد. به همین دلیل باید قبل از شروع ثبت نام لاستیک دولتی بارز از اندازه تایر خود مطمئن شوید.
 
مرحله انتخاب تایر ثبت نام لاستیک بارز دولتی
 
اگر ظرفیت ارائه لاستیک در ساعت و روز موردنظر شما پر باشد با خطای زیر مواجه خواهید شد.
 
تصویر خطا در سایت لاستیک دولتی بارز
 
در غیر این صورت نوبت شما ثبت و یک کد رهگیری برای شما به نمایش در می‌آید.
 
در صفحه اصلی سایت ثبت نام لاستیک دولتی بارز (pos.barez.org) روی گزینه «مشاهده و چاپ نوبت رزرو شده» کلیک کنید.
در مرحله بعد از 2 راه می‌توانید نسبت به پیگیری لاستیک دولتی بارز و نوبت خود اقدام کنید:
بعد از ورود این اطلاعات نوبت خود را مشاهده خواهید کرد. برگه را پرینت گرفته و در روز و ساعت مشخص‌شده در سرویس سنتر حضور پیدا کنید.
 
رسید سامانه ثبت نام لاستیک دولتی بارز
 
به‌تازگی امکان خرید لاستیک بارز دولتی از این سامانه برای افراد عادی و شخصیت‌های حقیقی فراهم شده است. برای مراجعه به این سامانه، باید وارد آدرس www.kala.ntsw.ir شوید و سپس مراحل زیر را برای ثبت نام لاستیک دولتی بارز طی کنید:
 
خرید اینترنتی لاستیک دولتی بارز
 
اگر در صفحه اصلی سایت لاستیک دولتی بار  روی گزینه فروش و خدمات و سپس عاملین فروش اینترنتی محصولات گروه صنعتی بارز کلیک کنید، صفحه‌ای باز می‌شود که در آن چند سایت به عنوان نمایندگی‌های فروش اینترنتی محصولات بارز معرفی شده‌اند. قیمت محصولات و قوانین ثبت نام لاستیک دولتی بارز در این سایت‌ها مثل سایت لاستیک دولتی بارز  و سامانه تخصیص تایر است، با این تفاوت که پس از ثبت نام، لاستیک‌ها برای شما ارسال می‌شوند.
لیست این سایت‌ها را در ادامه می‌بینید:

 
بعد از اتمام مراحل ثبت نام لاستیک دولتی بارز و دریافت نوبت، برای دریافت لاستیک  باید مدارک زیر را به سرویس سنتر ارائه کنید:
 
خرید لاستیک دولتی بارز
 
برای ثبت نام لاستیک دولتی بارز و دریافت آن، باید حواستان به قوانین و نکات زیر باشد:
 
ثبت نام لاستیک دولتی بارز کار مشکلی نیست و شما می‌توانید با پیمودن چند مرحله ساده‌ای که همراه با تصویر توضیح داده شد، این کار را انجام دهید. نکته مهم این است که قبل از تکمیل مراحل ثبت نام لاستیک بارز باید همه قوانین را دقیق و کامل بخوانید تا در زمان دریافت تایرها با مشکلی مواجه نشوید. به یاد داشته باشید که دریافت نوبت به‌صورت حضوری ممکن نیست و حتماً باید از طریق سایت ثبت نام لاستیک دولتی بارز برای این کار اقدام کنید.

 
در هر بار نوبت امکان خرید چند حلقه تایر وجود دارد؟
با ثبت نام لاستیک دولتی بارز به‌صورت اینترنتی و دریافت یک نوبت، در هرسال می‌توانید 4 حلقه تایر دریافت کنید.
در صورت ثبت اشتباه اطلاعات چه کنم؟
در حال حاضر امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی وجود ندارد؛ بنابراین باید پس از گذشت نوبت، مجدداً برای نوبت‌گیری اقدام کنید.
آیا می‌توان 2 خودرو با یک کد ملی ثبت کرد؟
خیر، درصورتی‌که هر دو خودرو به نام یک شخص باشد، باید آن را با کد ملی‌های متفاوت در سامانه ثبت کنید.
اگر امکان حضور در تاریخ تعیین‌شده را نداشته باشم، می‌توانم بدون دریافت نوبت در زمان دیگری مراجعه کنم؟
مراجعه صاحب سند در ساعت و تاریخ تعیین‌شده الزامی است و درصورتی‌که این امکان وجود ندارد، باید یکی از بستگان درجه‌یک او برای دریافت تایرها اقدام کند. در روزهایی به غیر از زمان تعیین‌شده امکان تحویل تایر وجود ندارد و شخص باید یک بار دیگر برای دریافت نوبت اقدام کند.
اگر صاحب سند فوت شده باشد، چه باید کرد؟
در این صورت باید کپی گواهی فوت و برگه انحصاروراثت را ارائه داده و با کارت بانکی یکی از وراث قانونی اقدام به خرید کنید.
شهرستانی ها برای خرید انترنتی چه کنند؟ توضیحی بدهید…. همه که در تهران یا مشهد نیستند…..
31 تیر ثبت نام کردم هنوز نه پیامکی نه چیزی 1500 هم پول زدم براشون. هیچی به هیچی
شماها شرف ندارید ملتی را به دروغ گول میزنید . همه حرف های شما دروغ هست . وقتی لاستیکی ثبت نامی بجز خودی ها برای عموم وجود ندارد بی خود میکنید تبلیغ فروش انترنیتی در جامعه میکنید . البته خرفهای من کمی بدور از ادب هست ولی شماها لایق بیش از ان هستید . حتی فحش و حرفهای رکیک . که متاسفانه در این نظر سنجی نمیشه گفت
خودتون رو مسخره کنید گشنه صفتا
خوب بود
سلام ماشین من نیست اسم چرا؟
تو سایتش وارد میشی اطلاعاتت رو وارد میکنی روز ها رو انتخاب میکنی مینویسه :”محصولی در این روز تخصیص داده نشده است.” بعد یهو در یه ساعت خاصی مثلا 3 بعد از ظهر پنج شنبه محصول اختصاص میدن به اون روز و کسایی که از قبل میدونن تو اون ساعت مشخص داخل سایت حاضرن تا در یک لحظه همه موجودی رو رزرو کنن. یعنی عملا یا باید ۲۴ ساعته بشینی و پشت سیستم و صفحه رو رفرش کنی تا بفهمی کی قراره محصول اختصاص بدن یا باید رانت اطلاعاتی داشته باشی! زیباست نه؟ واقعا باید خون گریست
وقتی شرکت دو برابر قیمت داره توی بازار آزاد محصولاتش رو میفروشه مگه دیوانست که بیاد به راحتی نصف قیمت بازار بده دست مصرف کننده
هر روز یه دنگی در میاره توی سایدش که خریدار بیخیال بشه و بره از بازار آزاد لاستیک بخره
آیا امکان ارسال از طریق پست وجود دارد؟
با سلام خدمت هموطنان عزیز
من نوبت برا لاستیک بارز گرفتم منتها شهرستان هستم
آیا ارسال از طریق پست هم ممکن هست چون زده تحویل مدارک بصورت حضوری؟
سلام چه ساعتی شما اقدام کردید
فقط وقتتون گرفته میشه و اعصابتون خورد میشه ،بعداز طی تمامی مراحل باید تاریخ و ساعت حضورتونو ثبت کنید ک دراین مرحله امکان گذر نیست چون هر تاریخ وزمانی و امتحان کنی خطامیزنه و میگه این زمان پره و تاریخ دیگه ای امتحان کن خلاصه من سه ماهه هر روز میزنم فقط همین پیام و میده ، حالا فکر کنم با این روش پرسنل بیکارشون براشون سرگرمی درست شده
سلام من سه ماه پیش ثبت نام کردم و 1800 واریز کردم حالا هم خبری نیست و یک ماهه زده منتظر دریافت سفارش توسط مشتری من واقعا لازم دارم باید هرچه زودتر تایر ماشین عوض شه هیچ کس و هیچ جایی هم پاسخگو نیست بی قانونی تا این حد تا از این پول سبل سود نگیرند تایر نمیدن از بیرون دوبل بخری باصرفه تره اعصاب سرجاش میمونه دزدی از پول مردم هیچ مسئولی انسانی نیست که رسیدگی کنه . بسه با روان مردم بازی کردن
دریافت کردین یا نه هنوز؟
سلام خیلی عالی
سلام چند وقتی میشه هی امتحان میکنم ولی سرویس سنتر تهران نمیاد و نمیتونم نهایی کنم نوبتم رو میشه راهنمایی کنید لاستیک تو چهاردانگه موجود هست ولی میگن اول ثبت نام اونجام سرویس سنتر تهران نمیاد اصلا
شماره مرسوله رو از کجا بگیریم ۳ ماه هست ثبت نام کردم ۱۹۳ پاسخگو نیست حداقل راهنمایی کنید پولی که ۳ ماه پیش واریز کردم چطور استرداد میشه
سلام سه ماه میشه لاستیک ثبت نام کردم هنوز ارسال نشده هیچ کس هم پاسخگو نیست چرا واقعا
با سلام حدود دو ماه ثبت نام کردم وجه را واریز کردم ولی از لاستیک خبری نیست هر وقت هم به سایت مراجعه می کنم امروز و فردا میشود
فکرکنم بدنباشه تواین وضع وروزگار
اون از ماشین فروختنتون اینم از لاستیک فروختنتون بعدشم ادعاتونم میشه قدرت یک خاورمیانه هستین بهتره بگم دزدترین خاورمیانه هستین
سلام من بوشهرم میزنم مشهد خرید میزنه چه خاکی بریزم تو سرمون بخاطر یه لاستیک باید به فنا بریم
من الان چهل روزی ثبت نام کردم اصلا خبری از لاستیک نیست. مثل سگ دارن دروغ میگن.
پسرعموم لاستیک کویر از من دیرتر ثبت نام کرد ده روزه براش اومد اما سایت بارز چهل روزه الان هنوز نیومده لاستیکم.
همشون بی شرفن دروغگو ان
دریافت کردی لاستیکت رو؟؟
چرا سرویس سنتر تهران در سایتتون نمایش داده نمیشه فقط مشهد هست
سلام من 20 فروردین سفارش ثبت کردم یک ماه طول کشید تا شد منتظر تحویل حضوری، ولی با گذشت یک ماه از این وضعیت هنوز هیچ پیامکی نیومده که از کجا و کی تحویل بگیرم.
با عرض سلام من که در کرمانشاه هستم برای دریافت لاستیک باید به تهران یا مشهد بیام
سلام بنده اسم نویسی کرده ام ولی در مزحله سرویس سنتر تهران انتخاب کنم باز نمی شود و5 روز میباشد فقطسرویس سنتر مشهد را باز میکند لطفا مرا راهنمایی بفرمایید چه به کنم
سلام
در قسمت انتخاب سرویس سنتر فقط برای مشهد فعاله سرویس سنتر تهران رو نداره یعنی برای تهران مهلت ثبت نامش به اتمام رسیده ؟
سلام،چرا در ابتدا نمیگویید نوبت دهی تمام ،شده، کلی وقت گذاشتم و گزینه های شما را پر کردم درپایان میگه نوبت تمام شده، چرا مردم را سرکار میگذارید
سلام من ۱۶فروردین ثبت نام کردم واریزم کردم اینترنتی کد رهگیریم دارم وارد که میشم کد میدم میزنه با این کد ملی چیزی ثبت نشده چیکار کنم الان لطفا راهنمایی کنید.
متاسفانه در ثبت نام اینترنتی سنتر تهران اصلا فعال نیس فقط مشهد رو میاره، الان هفته هاست تلاش میکنم اما نمیتونم تهران رو انتخاب کنم، لطفاً بررسی کنید.
سلام چرا مینویسه اتمام نوبت ها؟؟؟؟
من از جنوب بزنم بیام مشهد یا تهران برا تحویل گرفتم ۲تا لاستیک،خودش ۲روز راه خب برم آزاد بخرم بهتره
چه وضعشه چرا پستی نمیفرستند اینا دیگه کی هستند واقعا که
خریدار لاستیک بارز هستم نمیدانم چکار کنم لطفاً راهنمایی کنید.سپاسگذارم
منتظر تحویل حضوری یعنی لطفا یک نفر جواب بده همه سردرگمن
چرا تبلیغ می کنید مردم ثبت نام کنن ،خبری از لاستیک نیست ، حداقل دو سه ماه طول میکشه تازه پیامک بیاد ، نکنین این کارو
سلام. در سال 1402 شرایط عوض شده و دیگه تاریخ و ساعت تحویل لاستیک رو ما تعیین نمیکنیم.
الان در سایت، در قسمت “وضعیت سفارش” زده “منتظر تحویل حضوری”، ولی نه تاریخ معین کرده و نه آدرس داده. باید چه کار کنیم؟
سلام دوست عزیز من هم در این وضعیتم.میگن باید منتظر پیامک دعوتنامه باشید.
سلام
پس ارسال با پست شرایطش چطوریه؟ میگفتن حلقه ای ۵۰ تومن پست میگیره
ما از ی استان دگ نمیتونیم بریم تهران و مشهد واسه ی جفت لاستیک
20اسفند دو حلقه بارز ثبت نام کردم و پول پرداخت کردم با گذشت دوماه هنوز لاستیک رو نفرستادن تلفن‌هاشون هم جواب نمیدن یا آشغال هست خدا نگذره ازتون موقع سفارش زده بود تحویل در نیمه اول فروردین ولی الان دوماه گذشته هیچ خبری نیست اشتباه کردم پول دوماه گذاشتم دست بارز
من 20 فروردین سفارش دادم هنوز خبری ازشون نیس قرار بوده با پست بفرستن هزینه پستم ازم گرفتن ولی لاستیکا هنوز ناپیدان اگ میدونستم اینقد طولش میدن همون ازاد میخریدم بهتر بود
لاستیکت رسید؟؟
سلام کی چند روز دیگه ثبت نام شروع میشود
سلام من ۱۹ برج یک ثبت نام کردم و مبلغ تقریبا۱۴۰۰ پرداخت کردم تازه دیروز تو سایت اومده قبول تعهد نامه واسه پرداخت مبلغ پست چقدر. زمان میبره که پست کنن
سلام تو سیتی سنتر چی بنویسیم؟
سلام ضمن تشکر از انتشار این مطلب من به سایت مراجعه کردم ولی امکان رزرو در سرویس سنتر تهران برایم فعال نیست در صورتی که من ساکن تهران هستم ، لطفاً راهنمایی کنید .
سپاسگزارم
سلام من از سایت barez.org خرید کردم الان وضعیت سفارش و زده منتظر تحویل حضوری” این به چه معناست؟ یعنی هر روزی میتونیم بریم تحویل بگیریم؟
الان برا ما نوشته اتمام نوبت یعنی دیگ نمیشه سفارش داد؟؟
الان نوشته اتمام نوبت یعنی دیگ نمیشه سفارش داد
کامل بود
سلام ، من از فروشگاه آنلاین بارز خرید کردم و پول رو هم پرداخت کردم در اسفند ماه ۱۴۰۱ ولی با گذشت یک ماه هنوز خبری از لاستیک نیست ، نه پول رو برگشت دادن و نه لاستیک….
کسی میدونه پست میاره بالاخره یا نه؟
توی وضعیت خرید زده در حال بررسی و پداخت رو زده ناموفق در حالی که پول رو هم کم کرده از حساب و برگشت هم نداده…
کسی خرید کرده از فروشگاه آنلاین بارز؟؟؟
اره ما خرید کردیم 20 فروردین الان داره کم کم دو ماهش میشه ولی هنوز خبری از لاستیکا نیس تو سایت دو هفته ست زده درحال ارسال ب مشتری ولی هنوز خبری نیس کی میرسن خدا میدونه یا شایدم اصلا نرسن از دستشون برمیاد
سلام لاستیکت رسید؟؟
با عرض سلام و خدا قوت ، کاش برای دریافت لاستیک خودرو به نمایندگی های خودتان در شهرستانها اعتماد می کردید تا هزینه ایاب و ذهاب مشتریان شما کمتر بشه .باتشکر
دهگلان
https://shop.barez.org/profile/
در سایت فوق فروش بارزثبت کرده ام آیا سایت معتبره؟ الان هم ثبت نام داره
نوشهر مزگاه شهرک پشتوان
همراه مکانیک، همراه مطمئن شما در فرآیند خرید و فروش خودرو‌ست. این مجموعه با تجریه‌ی هزاران همراهی در خرید و با ارائه‌ی خدمات همه جانبه‌ی خودرویی، در مسیر خلق بهترین تجربه‌ی ممکن از خرید و فروش، کنار شماست.
با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک، یک دستیار متخصص خودرویی داشته باشید و از خدمات متنوع این شرکت بهره‌مند شوید.

source
تولید محتوا

توسط autokhabari