wp-header-logo-15.png

نمایشگاه بین المللی مشهد این روزها میزبان شرکتهای تولیدکننده خودرو و موتورسیکلت است. بیست و سومین دوره نمایشگاه خودرو مشهد از 9 شهریور آغاز شده و تا 12 شهریور ادامه خواهد داشت. نمایشگاه خودرو مشهد به دلیل موقعیت استراتژیک استان خراسان رضوی و شهر مشهد، پس از نمایشگاه تهران، مهم‌ترین رویداد خودرویی کشور محسوب می‌شود.
اما در میان شرکتهای تولید کننده خودروهای سواری و تجاری، یکی از تولیدکنندگان موتور سیکلت نیز در این نمایشگاه حاضر شده و محصولات خود را به نمایش درآورده است. نیکران موتور پس از حضور در نمایشگاه خودرو شیراز، در نمایشگاه خودرو مشهد هم حضور یافته تا علاقمندان و بازدیدکنندگان یک نمایشگاه تخصصی خودرو، از دیدن مدل های مختلف موتورسیکلت نیز بهره مند شوند.

غرفه نیکران موتور

بهار امسال بود که نیکران موتور ازسه محصول جدید خود رونمایی کرد. سپس این محصولات جدید را به نمایشگاه شیراز برد و در معرض نمایش قرار داد. در نمایشگاه خودرو مشهد هم، علاوه بر محصولات قبلی نیکران موتور، این سه محصول حضور دارند.

موتورسیکلت کی وی K249R

موتورسیکلت کی وی K249R

این محصول از کلاس ریس است و انجین آن ، 249 سی سی، 4 زمانه، تک سیلندر، چهار سوپاپ و EFI است که حداکثر قدرت5/21 کیلووات در 9750 دو در دقیقه و حداکثر گشتاور 22.5 نیوتن متر در 7250 دور بر دقیقه را ارائه می دهد. سیستم خنک کننده K249R ، از نوع آب خنک و روغن کاری آن از نوع پاشش پرفشار روغن است. یکی از مهمترین ویژگی‌های K249R، تک محور بودن دو شاخ عقب آن است.

موتور سیکلت کی وی K249N

موتور سیکلت کی وی K249N

K249N یک موتور نکد است. K249N یک انجین 249 سی‌سی دارد که حداکثر قدرتی معادل 5/20 کیلووات در 9750 دور در دقیقه و حداکثر گشتاوری معادل 22 نیوتن متر در 7500 دور در دقیقه تولید می‌کند.
این انجین، از نوع تک سیلندر، چهار زمانه و 4 سوپاپ است. گیربکس این موتور نیز، 6 سرعته و کلاچ آن از نوع چندصفحه‌ای مرطوب و لغزنده است.

موتور سیکلت کی وی K249NR

موتور سیکلت کی وی K249NR

این موتورسیکلت از کلاس اسکرمبلر است. انجین آن، 249 سی سی، تک سیلندر، چهارزمانه و چهار سوپاپ است.
حداکثر قدرت آن،5/20 کیلووات در 9750 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور آن 22 نیوتن متر در 7500 دور بر دقیقه است. سیستم سوخت آن از نوع انژکتور برقی(EFI) بوده و به وسیله رایانه مرکزی (ECU) کنترل می‌شود.

غرفه نیکران موتور

در کنار این سه محصول جدید نیکران موتور، محصولات دیگر نیز در غرفه حضور دارند. اسکوتر Vieste دیگر محصول نیکران است که توجه بازدیدکنندگان را بخود جلب کرده است. همچنین استریت بنللی و اسکوتر Panarea125 در غرفه نیکران موتور به نمایش درآمده اند.
در ادامه شما را به دیدن تصاویری از غرفه نیکران موتور در نمایشگاه خودرو مشهد دعوت می کنیم.

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود

source
تولید محتوا

توسط autokhabari