wp-header-logo-26.png


گروه صنعتی آمیکو همانند نمایشگاه های اخیر با حضوری متفاوت و غرفه سازی متمایز در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی خودروی مشهد حضور پیدا کرده است.

آمیکو ضمن حضوری متفاوت و فراتر از استاندارهای غرفه سازی داخلی و مطابق با طراحی های نمایشگاه های خودروی بین المللی و با الهام از فضای معادن، توجه بازدیدکنندگان را جلب کرده است.
این غرفه شامل نمادهایی از معادن و مناطق صعب العبور بوده و نشان دهنده توانمندی محصولات این شرکت برای حضور در این مناطق است.
لازم به ذکر است، خودروهای پیکاپ آسنا M۲۴۴ در رنگ های متنوع و M۲۶۳۱  و ۱۹۲۹C با کاربری میکسر، کمپرسی و باری در بخش خودروهای کار و تجاری از جمله محصولاتی هستند که آمیکو در راستای سیاست های توسعه محصول و پاسخ به نیاز مشتریان گرامی خود در نمایشگاه بین المللی خودروی مشهد در معرض دید علاقمندان قرار داده است.
بیست و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی خودرو مشهد از ۹ تا ۱۲ شهریورماه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ در محل دایمی نمایشگاه‌های شهر مقدس مشهد برگزار می شود و پذیرای عموم علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com

source
تولید محتوا

توسط autokhabari