wp-header-logo-41.png

در آوریل 2023، برند JAECOO اولین فعالیت مهم خود را انجام داد و توجه رسانه ها را از بیش از 60 کشور و منطقه در سراسر جهان به خود جلب کرد. JAECOO در دوره ای خاص از تحول در صنعت خودرو متولد شد. این برند جدید آفرودی تلاش می‌کند تا منعکس کننده تغییرات جدید و عرضه خودروها، باشد و ارائه یک تجربه خوب، توسعه مستمر در بخش های مختلف بازار را در برنامه دارد .
زمانی که گروه مخاطب این برند یعنی “نخبگان جدید شهری” به عنوان تارگت بازاریابی انتخاب شد، برند JAECOO برای برآورده کردن نیازهای شخصی این گروه از مخاطبان در محصولات خودرو و خدمات مسافرتی، به وجود آمد. نام JAECOO از ترکیب کلمه آلمانی “Jäger” و کلمه انگلیسی “Cool” الهام گرفته شده است، که نشان دهنده ماموریت JAECOO برای”اکتشاف و پشتکار” است، که با روحیه خود کاوشگری “نخبگان شهری مدرن” که به دنبال ماجراجویی معنوی و آینده باشکوه هستند، منطبق است.

چه زمانی خودروهای JAECOO وارد بازار ایران می‌شود؟

اکنون می‌دانیم که کاربران نه تنها برای حمل و نقل، بلکه برای دستیابی به ارزش های شخصی خود و نشان دادن شخصیت خود، وسایل نقلیه می خرند. با هدایت این روند بازار، JAECOO به عنوان یک SUV خارج از جاده شهری عرضه شده است که به طور کامل نیازهای مسافرتی گروه کاربری را برای طعم بدیع و کاوش در فضای باز برآورده می کند و تجربه رانندگی شیک و شیک را به ارمغان می آورد. در همین حال، JAECOO نه تنها تجربه رانندگی نهایی را از طریق سیستم بی‌نظیر آفرود هوشمند ARDIS و طراحی کاربرپسند با جزئیات بسیار به ارمغان می‌آورد، بلکه تلاش می‌کند تا زنجیره نوآوری فناوری را در برابر جهانی شدن و عصر جدید ایجاد کند و اکوسیستم خودرویی جدیدی ایجاد کند.

در ماه سپتامبر اولین مدل سبک خارج از جاده و آفرودی JAECOO با نام JAECOO 7 در اروپای شرقی عرضه می شود

در ماه سپتامبر اولین مدل سبک خارج از جاده و آفرودی JAECOO با نام JAECOO 7 در اروپای شرقی عرضه می شود و به تدریج در کشورهایی مانند مکزیک، عربستان سعودی و شیلی عرضه خواهد شد. همچنین در آینده در بازار آسیای مرکزی عرضه خواهد شد.
وقتی ماهیت وسایل نقلیه تغییر می کند و آینده هوشمندی مشخص می شود، زمان پیشی گرفتن برند جدید فرا رسیده است. درهای دنیای جدید از قبل باز شده است. آیا JAECOO به عنوان “افسانه در آسیای JAECOO مرکزی” عمل می کند و دنیای جدیدی را برای SUV های خارج از جاده باز می کند؟ صبر کنیم و ببینیم.

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود

source
تولید محتوا

توسط autokhabari