wp-header-logo-75.png


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این که اصلاح قیمت ها منجربه ارایه خدمات بهتر به مشتریان می شود، گفت: قیمت گذاری دستوری منجر به زیان ۹هزار میلیاردی ایران خودرو در سه ماهه نخست امسال شده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از ایکوپرس- علیمردان عظیمی در نشست با صاحبان امتیاز نمایندگی های شهر مشهد مقدس که با حضور رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی برگزار شد، با بیان این که تداوم قیمت گذاری دستوری منجر به افزایش بیشتر زیان انباشته خودروسازان خواهد شد، افزود: اصلاح قیمت خودرو علاوه بر ارتقای کیفیت محصولات،  افزایش کیفیت خدمات را نیز در پی خواهد داشت.
وی در مورد تامین قطعات خودروهای متوقف شده در نمایندگی ها گفت: طبق برنامه ریزی باید تامین قطعه این خودروها ظرف ۷۲ ساعت انجام و ترخیص خودرو صورت پذیرد و این مهم در مورد شهر مشهد که سالانه میلیون ها زائر به بارگاه منور رضوی مشرف می شوند و اقامت کوتاهی در شهر مشهد دارند از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر این که نمایندگی های ایران خودرو همکار و پشتیبان این شرکت هستند، تاکید کرد: در پی رفع دغدغه های این همکاران مان هستیم و تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه در اسرع وقت اجرایی می‌شود. 
وی با بیان این که توزیع جغرافیایی نمایندگی ها باید به گونه ای باشد که دسترسی مشتریان در همه جا و در کم ترین زمان امکان پذیر باشد، تاکید کرد: آن چه برعهده ایران خودرو است، ارتقای کیفیت قطعات است و تا پایان فصل پاییز برنامه ارتقای کیفیت تعدادی از قطعات اجرایی می شود و از سوی دیگر پی گیر برخورد با قطعه سازان غیرمجاز از طریق نهادهای ذی ربط هستیم تا از این طریق خسارتی به مشتریان وارد نشود.

 
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com

source
تولید محتوا

توسط autokhabari