wp-header-logo-197.png

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو اعلام کرد که تصمیم‌گیری در مورد زمان شروع ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه فروش به زودی اعلام خواهد شد.
آقای مهدی تقدسی گفت: پس از پایان زمان ویرایش در سامانه یکپارچه فروش خودرو، اسامی به خودروسازان اعلام و فراخوان واریز وجه به متقاضیان ارسال شده است.
وی افزود: این خودروها بر اساس اولویت قبلی و بر اساس فراخوان خودروساز و تحویل فوق‌العاده 3 ماهه در نظر گرفته شده‌اند.
مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو با بیان اینکه نتایج اولویت‌بندی تخصیص خودرو برای متقاضیان شرکت کرمان موتور و مدیران خودرو اعلام شده است، گفت: کرمان موتور با چهار مدل خودرو و شرکت مدیران خودرو با پنج مدل خودرو با تحویل 3 ماهه برای متقاضیان اولویت‌بندی شده‌اند.
تقدسی در مورد زمان ثبت‌نام مرحله سوم خودرو در سامانه، افزود: به‌زودی زمان شروع ثبت‌نام خودرو در سامانه یکپارچه فروش، اعلام خواهد شد.

خودروهای مشمول ثبت‌نام مرحله دوم

بر اساس اعلام مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو، خودروهای شرکت‌های کرمان موتور و مدیران خودرو برای ثبت‌نام مرحله سوم در نظر گرفته شده‌اند. خودروهای کرمان موتور شامل مدل‌های جک J4، J7، S3 و S5 و خودروهای مدیران خودرو شامل مدل‌های آریزو 6، FX، تیگو 7، X22 و X55 می‌باشند که با تحویل 3 ماهه برای متقاضیان اولویت‌بندی شده‌اند.
بنابراین متقاضیان می‌توانند برای خرید این خودروها پس از اعلام زمان شروع ثبت‌نام، به سامانه یکپارچه فروش خودرو مراجعه کنند.

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود

source
تولید محتوا

توسط autokhabari