wp-header-logo-194.png

ثبت‌نام متقاضیان خرید خودرو در سامانه یکپارچه فروش

از اواخر فروردین ماه سال جاری، وزیر صنعت، معدن و تجارت از آغاز مرحله دوم فروش خودرو از طریق سامانه یکپارچه فروش خبر داد. بر این اساس، فرآیند ثبت‌نام متقاضیان خرید خودرو در تاریخ 20 اردیبهشت ماه با تعیین مهلت 10 روزه برای تعریف حساب وکالتی و واریز وجه آغاز شد. پس از اتمام این مهلت، اطلاعات متقاضیان به سامانه ارسال و سایت سامانه از 3 خرداد ماه برای ثبت 5 اولویت خودرویی متقاضیان باز شد.

خودروهای عرضه شده در سامانه یکپارچه فروش

در مجموع 23 مدل خودرو از 4 خودروساز داخلی شامل سایپا، مدیران خودرو، کرمان موتور و فرداموتورز با قیمت کارخانه‌ای مصوب شورای رقابت در سامانه عرضه شد. سایپا 11 محصول، مدیران خودرو 6 محصول، کرمان موتور 3 محصول و فرداموتورز نیز 3 محصول را برای فروش ارائه کرده بودند. این خودروها برای سه گروه متقاضی عادی، مادران و دارندگان خودروهای فرسوده عرضه شده بود.

فرآیند انتخاب و ثبت درخواست خرید خودرو

ثبت درخواست خرید خودرو تا 10 خرداد ادامه داشت. پس از پایان این مرحله، پایش‌ها انجام و متقاضیان در لیست نوبت‌دهی قرار گرفتند. در 17 خرداد ماه، قرعه‌کشی اولویت‌بندی با حضور ناظران انجام و نوبت‌ها مشخص شد. نتایج نهایی نوبت‌دهی در 24 خرداد اعلام شد و وجه 100 میلیون تومانی مسدود شده متقاضیان از 25 خرداد قابل برداشت شد.

نتایج نهایی و تخصیص خودرو به متقاضیان

طبق اعلام مسئولان، 97 درصد متقاضیان خودرو دریافت کردند. 3 درصد باقی‌مانده که خودرویی به آنها تخصیص نیافته بود، در شهریور ماه مجدداً فرصت انتخاب خودرو پیدا کردند. پس از انتخاب مجدد این افراد، در نهایت تمام متقاضیانی که شرایط لازم را داشتند، موفق به دریافت خودرو شدند و مرحله دوم فروش یکپارچه به پایان رسید.

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد
برای ارسال سوالات خود و یا رزرو تبلیغات در خودروبانک، از طریق ایمیل و یا تلفن همراه در ارتباط باشید
جدیدترین اخبار و مقالات درباره خودرو را قبل از دیگران در ایمیل و یا گوشیتان داشته باشید
گروه خودروبانک با شعار دسترسی به بهترین انتخاب تلاش دارد از طریق این وب سایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وب سایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروسازی کشور اداره می شود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم.
خودرو بانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
تمامی حقوق مادی و معنوی برای خودرو بانک محفوظ می باشد
ورود

source
تولید محتوا

توسط autokhabari